Görüş Bildir
Haberler
Akit Yazarı Rahatsız: 'İkazlarımıza Rağmen Güreşen Kadın Sayısı Her Gün Artıyor'

etiket Akit Yazarı Rahatsız: 'İkazlarımıza Rağmen Güreşen Kadın Sayısı Her Gün Artıyor'

Yeni Akit gazetesinin yazarı Ahmet Gülümseyen, bugünkü yazısında kadın sporcuları hedef alarak 'İkazlarımıza rağmen bakıyoruz da güreşen kadın sayısı her geçen gün artmakta' ifadelerini kullandı. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Gülümseyen yazısında

'Kadınları güreştirme rezaletiyle ilgili duyduklarımızı yazmazsak, Allah bize hesabını sorar düşüncesiyle kalemimize sarıldık. Kadını güreştirme yolunda 20-25 yıl önce başlayan çalışmaların, bırakın çıraklık ve kalfalığı, ustalık dönemini bile çoktan solladığını görüyoruz! Bu satırlarda neleri paylaşmadık ki. ‘Dur’ denilmediği sürece ‘Kitap olur mu acaba?’ demeye kalmayacak, her yeni haberle o kitaplara yeni ciltleri eklenecek gibi gözüküyor; işletilen süreç o derece üzücü, rezalet, o derece çirkin ki. Adına spor diyerek, kadınlara mayo giydirip ülke insanımın o saf, temiz duyguları nasıl suistimal edilebilir ki, halen anlamış değiliz. 

Yazılı olduğu kadar, sözlü olarak da ‘Müslüman Türk kadınını sözde güreş diye, çirkin oyunun içerisine çekmeyin!’ ikazlarımıza rağmen, bakıyoruz da, güreşen kadın sayısı her geçen gün artmakta. O kadar uyarılarımıza rağmen halen ‘Kardeşim ben kadının güreşmesine karşıyım ve yasaklıyorum’ diyen, masaya yumruğunu vuran çıkmadı. Toplumun gençliğini, sözde spor adı altında ‘rezalet’ batağına sürükleyen eserinizle ‘rezil’ olunuz!.!' ifadelerini kullandı.

Akit yazarına sosyal medyadan gelen tepkiler 👇

Akit yazarına sosyal medyadan gelen tepkiler 👇
İçeriğin Devamı Aşağıda
İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
250
60
43
7
5
5
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Sirius Black

gizli gey misiniz, kadınlar hiç olmasın birbirinize mi binmek istiyorsunuz anlamıyorum ki.

Zeynep Güvenç

"İnsanımın saf, temiz duyguları..." 😂 Temiz olduğu için mi seyrettiği şeyde spor değil de sex görüyor?

Mehmet Can Atar

lan sen kimsin de insanları yönlendirmeye çalışıyorsun? sanki yetki verilmiş, tipe bak ya.