Ailesiyle Tatile Gidecek Olan Şakacı Baba Bekar Oğulları İçin Habersiz Arkadaşlık İlanı Verdi

0PAYLAŞIM

Ebeveynler, kötü niyetli olmasalar bile çocuklarını utandırmak adına inanılmaz yeteneğe sahiptirler. Bekar oğulları için gazeteye arkadaşlık ilanı vererek bu durumun en büyük örneği haline gelen babanın yaptığı şakayı Daily Mail'den sizler için derledik.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

Amerikalı üç kardeşin gelecek hafta Yeni Zelanda'da tanımadıkları insanlarla randevuları var. Çünkü babaları Neil onlardan habersiz Kiwi Gazetesi'nde buluşma ilanı oluşturup çocuklarına büyük bir sürpriz hazırladı.

''Merhabalar aileler. Biz Amerika'nın Oregon eyalatinden güzel ülkenize tatil için geliyoruz. Eşim ve ben; yakışıklı, başarılı ve ne yazık ki hiç evlenmemiş çocuklara sahibiz. Oğullarımız 26 ile 31 yaşları arasında.'' şeklinde bir reklam oluşturdu.

''Güzel Yeni Zelanda kadınlarına oğullarımızı tanıtmak istiyoruz. En azından oğullarımızı utandırmak istiyoruz. Ne yalan söyleyeyim bunu keyifli buluyoruz.''

NZ Herald'a konuşan Neil çocuklarına tanışma randevusu ayarlamak istediğini ve üçlünün kalıcı ilişkiler kuracağını umut ettiğini söyledi.

''Daha önce böyle bir şey yapmamıştım. Hiçbir şeyden haberleri yok. Her şeyden bihaber olan oğullarımı seviyorum.''

Neil, ilanı oluşturduktan sonra 200'den fazla cevap aldığını söyledi.

Bekar oğlanlar hala babalarının komik ilanından habersizler.

Neil'in en küçük oğlu olan 26 yaşındaki Benjamin, Seattle'da danışman olarak çalışıyor. Ortanca oğlu 28 yaşındaki Jeremy, kar amacı gütmeyen kuruluşlar için çalışıyor. En büyük oğlu 31 yaşındaki Matthew ise Portland'da gayrimenkul işi yapıyor.

Baba, Yeni Zelanda'ya uçarken ya da ülkeye indiklerinde oğullarına ilan hakkında bilgi verip vermeyeceği konusunda hala karasız olduğunu söyledi.

Neil gülerek: ''Bu arada sizin için arkadaşlık ilanı oluşturdum diyebilirim.'' dedi.

''Eminim hem şaşırırlar hem de rahatsız olurlar. Fakat güleceklerinden eminim. Her zaman birbirimize şakalar yaparız. Güzel bir ilişkimiz var. Bu konuda biraz sıra dışı olduğumu biliyorlar.''

Aile, Noel'in ertesi günü olan 26 Aralık'tan 7 Ocak'a kadar ülkede olacaklar.

İlan sosyal medyaya yayıldı. Erkeklerin neden hala bekar olduğuna dair sorular ortaya çıktı.

İlana, uygun adayların dönüş yapması umuduyla babanın mail adresi de yazıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir