Görüş Bildir
Haberler
Ağrı'dan Trump ve Hollywood Ünlülerine Yardım: 'Servetlerine Rağmen Maske Bulamadıklarını Öğrendik'

etiket Ağrı'dan Trump ve Hollywood Ünlülerine Yardım: 'Servetlerine Rağmen Maske Bulamadıklarını Öğrendik'

Batuhan
28.04.2020 - 18:52

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, ABD Başkanı Donald Trump ile New York'ta yaşayan Hollywood yıldızlarının da aralarında bulunduğu 371 ünlü kişiye birer kutu maske ile mektup göndereceğini açıkladı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sayan, makamında gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında Türkiye'nin birçok ülkeye maske ve tıbbi yardımda bulunarak önemli bir misyon üstlendiğini söyledi.

"Servetlerine rağmen maske sıkıntısı yaşıyorlar"

"Servetlerine rağmen maske sıkıntısı yaşıyorlar"

ABD'nin New York kentinde yaşayan yıldız oyuncu ve başka ünlü kişilerin milyonlarca liralık servetlerine rağmen maske sıkıntısı yaşadığını belirten Sayan, 'ABD Başkanı Donald Trump, New York valisi ve belediye başkanı ile kentteki ünlülere İngilizce ve Türkçe mektupların içerisinde bulunduğu birer kutu maskeyi posta yoluyla göndereceğiz.' diye konuştu.

"Dünyadaki tüm insanlar gibi siz de Ağrılısınız"

Sayan, daha sonra Türkiye'nin salgından etkilenen ülkelere gönderdiği tıbbi yardım ile Türk milletinin yardımseverliğini kaleme aldığı mektubu, basın mensuplarıyla paylaştı. Mektupta, 'Ağrı, Nuh tufanının son bulduğu ve insanlığın yeniden çoğalarak dünyaya yayıldığı yerdir, bu nedenle hepiniz Ağrılısınız' denildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
624
229
214
42
21
12
10
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Beyza

Brad Pitt: Akp'den önce maskemiz yoktu artık var

Kzlt

Papaz eriği dikenlerden önce bana göndersen. Maskesiz dışarıya çıkmak yasak ama telefona kod gelmiyor. Çevremde bir iki kişiye kod gelmiş haftalardır aynı ma... Devamını Gör

Mehmet

Türkiye'de maskesiz kimse kalmadı ya sıra Hollywood ünlülerine geldi.