Ağdacıların Yapıştırıp Çekme Sırasında Müşterilerine Mutlaka Söylediği 13 Cümle

3.2bPAYLAŞIM

Kadınların en büyük çilelerinden biri olan ağda meselesini ele alalım dedik. Güzellik salonlarında ağda yaptırırken hepimizin uzman kişiden duyduğu değişmez laflar vardır. Dünyanın neresindeki ağdacıya giderseniz gidin, bu sözler asla değişmez. Kadınların okuyunca hak vereceği bu klişe lafları sizler için derledik. Burada biz bizeyiz, utanmanıza gerek yok.

1. "Paket de olacak mı abla?"

Paket dediğimiz yer sizin de bildiğiniz gibi kadınların genital bölgesine ağdacılık jargonunda verilen isim. Az daha moderni "Bikini bölgesine de yapıyor muyuz?" şeklinde oluyor.

2. "Bi saniye geliyorum... İşlemdeyim şu an"

İşlem denilen eylem, ağda yapma eylemi. Hiçbir ağdacı "Yapıştırdım, gelemem" demez. İçerden kendisine seslenen birisine işlemde olduğunu söyledikten sonra kimse  de onu geri çağıramaz. Bir mühendisin yaptığı işlemden daha zor bir işlemdir ağda yapmak.

3. "Evli misin canım?"

Genellikle "Ne iş yapıyorsunuz?" dan önce sorulan bu soru, tam da genital bölgeye ağda ile epilasyon yapılırken sorulur. O bölgeye bakarken insanın aklına herhalde başka bir soru gelmiyor olsa gerek...

4. "Senin çok fazla batığın var ya..."

Batık dediğimiz nalet olası şey, kılların üst deri arasında sıkışıp kalmasına deniliyor. Hangi ağdacıya giderseniz gidin mutlaka sizin çok fazla batığınız olduğunu söyleyecektir. Bu lafın ardından bir de "Hamama gitmek lazım" gelirse oldu bu iş!

5. "Aslında var ya sen tam lazerliksin"

Ağdacıların lazer epilasyonu pazarlama tekniği tam olarak bu şekilde oluyor. Lazerlik olmak demek de kalın ve siyah kıl sahibi birey olmak anlamında.

6. "Bunlar gelmez yalnız; bi deneyelim ama gelmez"

Kimsenin birini bir yere çağırdığı yok tabii ki. Uzamayan kılların ağdaya yapışmayacağından dem vurulmak istenirken böyle deniliyor. Gelirse senindir, gelmezse zaten hiç senin olmamıştır...

7. "Yarım bacak alıyorum o zaman"

İnsanın kendini Nusr'et vitrininde asılı bir küçükbaş gibi hissetmesine sebep oluyor bu cümle. Bir bacağın yarısının en belirgin sınırı dizdir. Dizin üstü veya altı da kolun yarısı demektir. Teşekkürler...

8. "Canım biraz ayırabilir misin şurdan"

Hanımlar bilir de, biz böyle zamanlarda çok fazla şekilden şekile giriyoruz beyler ya. Ulaşılması zor bölgelere işte buna benzer yöntemlerle ulaştırıyoruz. Allahım ne çok çile var dünyada...

9. "Benim elim hafiftir, hiç hissetmezsin"

Deli gibi inanmak istediğimiz bir bilgi bu. Zira hiçbir insana bu kadar teslim olmuşluğumuz yoktur. Eli ağır olan lütfen diğer mesleklere yönelsin arkadaşlarım :(

10. "Sen jilet mi vurdun?"

Jiletle almak diye bir durum söz konusu değil gördüğünüz gibi; onun adı jilet vurmak! Bir ağdacının anestezi yapmayan genel cerraha dönüştüğü an işte bu an. Yani demek istiyor ki "Benden günah gitti, cayır cayır bağıracaksın!"

11. "Senin köklerinin de maşallahı var yalnız!"

Kök dediği atamız, soyumuz değil elbette. Kıllarımızın dibinin ne kadar sağlam olduğundan bahsediliyor burada. Kimisinde genetik, kimisinde sonradan. Kökü bizde nasıl olsa, yapıştır ablacım!

12. "Ne kadar çok gerdirirsen canın o kadar az acır"

Gerdire gerdire mengeneye dönen vücudumuz, bir kıl kökü yüzünden ne hale geldi görüyorsunuz değil mi? Yalnız oldukça işe yarıyor bu yöntem. Yalan diyen yalan desin?

13. "Ben sana yağ vereyim de oralarını bi yağla. Geçmiş olsun"

Evet, böyle bir son var artık ağdacılarda. Çünkü o sir ağdanın izleri, yağ dışında başka bir şeyle çıkmıyor. Az evvel her yerimize ellemiş olan ablamız, yağ işlemi söz konusu olduğunda kumandayı bize bırakıyor. Ve işte günler böyle böyle geçip gidiyor...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sevalinyus

asdfghj doğru lan

Gizli Kullanıcı

ahaha super olmuş :D

azssa9896

galerinin tamamından tutun, yorumların neredeyse hepsi cinsiyetçilik içeren cümlelerle dolu. kızlar, siz bu cinsiyetçiliğin tanımını nasıl yapıyorsunuz çok merak ediyorum. dinime küfreden müslüman olsa amk. rezilsiniz hepiniz çakma leydi gagalar.

tugrul-cil

Kadınlık çok çok zor bu ne ya

mustafa-cihan-ozbilgi

İş bitince " hadi bakalım kaymakam oldun"

acilin

Nerden biliyon. Sen ağdacı mısın?

Görüş Bildir