Acemice Yapılan Göğüs Ameliyatlarına Bir Servet Verip 13 Yılı Cehennem Gibi Geçiren Kadın

2.3bPAYLAŞIM

Bazen bir cümleden bile kötü biçimde etkilenip bir şeyleri değiştirmeye çalışmak her şeyi daha da kötü yapabilir. Kocasının ''Erkek gibi görünüyorsun.'' demesini kafasına takıp 5 kere göğüs ameliyatına giren kadın ameliyatların acemice yapılması sonucu hayatını cehenneme çevirmiş oldu. Dailymail'in derlediği Janey Byrne'ın hikayesini sizler için düzenledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

Lincolnshire'ın Laughterton bölgesinde yaşayan Janey Byrne, 5 operasyona girdi, kendisine 4 kere implant takıldı ve bunlar için 90 bin lira harcadı.

Fakat yaraları ve şişlikleri yüzünden aynaya baktığında kendinden tiksiniyordu.

48 yaşında olan Janey, ilk göğüs ameliyatını 2004 yılında olmuştu.

Yine 48 yaşında olan kocasının şaka amaçlı ''Erkek gibi görünüyorsun.'' demesini ciddiye alması sonucu buna karar vermişti. Fakat ameliyatlarda ihmalden dolayı bir şeylerin yanlış yapıldığını savunan Janey, göğüslerinde oluşan yaralardan ve kötü görünümden dolayı pişman olmuş gibi duruyor. Janey, yanlış boyutta implant kullanıldığını iddia ediyor. 6 ay önce göğüslerinin dengesiz olduğunu fark edip doktoruna gitti ve 1 ay önce bıçak altına girdiğinde implantların yırtılmış olduğunu keşfetti.

Şimdi implantları çıkarttıran Janey, göğüslerinin iyileşme sürecinde ciddi acılar çekiyor.

Bir büro müdürü olan Janey: ''Daha gençken göğüslerim yoktu ve bu durumla mücadele ederek büyüdüm. Kendimi çok çocuksu hissediyordum ve hiç öz güvenim yoktu. İlk başta göğüs büyütmeyi hiç düşünmedim çünkü ameliyat fikrinden korkuyordum. Ama bir gün aynaya bakarken Dave arkama geçti ve birden elini göğsüme koydu ve 'Erkek gibi görünüyorsun' dedi. Biliyorum Dave her zaman olduğu gibi biraz göğüs adamıydı. Fakat şok olmuştum. Bu cümleye çok üzülmüştüm. Kendimi çok erkeksi ve çirkin hissediyordum.  Hatta Dave ilk ameliyat için gerekli olan yaklaşık 19 bin lirayı karşılamak için BMW marka arabasını sattı. Dave'in ilgisini çekmek için çok büyük göğüslerim olsun istedim. Şimdi Dave'in istediği oldu ama göğüslerim yara içindeler. Keşke hiç bu işe kalkışmasaydım.''dedi.

Jane'in başlangıçta implantlarıyla hiçbir problemi yoktu.

Fakat implantlarının boyunu kontrol ettirmeye gitti ve orada implantlarının değiştirilmesi gerektiğini keşfetti.

''Ben sadece değiştirilmesini istedim fakat doktorum bana kaldırmaya ihtiyacım olabileceğini söyledi. Ben bunu istemiyordum çünkü korkuyordum. Doktor kaldırmadan yapmayı reddettiği için onunla işbirliği yapmak zorunda kaldım. Fakat ameliyattan sonra kendimi iyi hissetmedim. Kollarımı kımıldatamıyordum ve acı içerisindeydim. İmplantlar çok büyük ve gergindi. Hiç istemediğim bir bedene sahip olmuştum. Göğüslerim sarkıktı ve vücuduma ağırlık yapıyorlarmış gibi hissediyordum. Her gün acı çektim, bu çok can sıkıcıydı.''

Sonunda Janey, yaklaşık 21 bin liralık bir maliyete göğüslerinin görünümünü yeniden şekillendirmek için farklı bir doktordan randevu aldı.

Fakat Janey burada da yanlışlıkla göğüslerini planladıklarından farklı bir boyuta gelmesine sebep olduklarını iddia etti.

Janey, daha sonra 2015 yılında 25 bin lira karşılığında göğüslerini istediği gibi düzeltebileceğine inandığı farklı bir doktordan randevu aldı.

''Bu doktor harika bir insandı. Tam olarak benim sorunumu anladı. Bu tür ama daha küçük implantlar kullanabileceğini söyledi. Şimdiye kadar bunu neden kullanmadıklarını düşündü. Acaba farklı bir şeye mi ihtiyacın vardı dedi. Mükemmel bir iş çıkardı ve sonucundan çok mutlu oldum. 

Ama zaman geçtikçe Janey göğüslerinin bitkin olmaya başladığını farketti ve 6 ay önce kız kardeşi de bunun üzerine yorum yaptı.

''Doktora tekrar gittim ve sağ göğsümün sol göğsümden 2 santimetre yukarıda olduğunu söyledim. O da bunu kabul etti. 'Belki de implantlar sana uygun değildi. Neden onları çıkarmıyorsun? İmplantlar sarkık bir cilde sahip olmana sebep olabilir. Bu yüzden farklı bir yol deneyeceğim.' dedi.

Janey, ameliyattan döndüğünde implantların yırtıldığını öğrendi ve şok oldu. Hatalı implantlar test için üreticisine gönderildi.

Janey, şimdi diğer boyuttaki implanta geri döndü ve: ''Göğüs büyütmek benim hayatımı mahvetti. Keşke bu işe hiç bulaşmasaydım. Dave, erkek gibi göründüğümü söylediğini bile hatırlamıyor. Ağzından öylesine bir cümle çıkmış olabileceğini bunun çok önemsiz olduğunu söylüyor. Ama bu durum hayatımın 13 yılının cehennem gibi geçmesine sebep oldu. Bunun için Dave'i suçlamıyorum. Beni sevdiğini ve mutlu olmamı istediğini biliyorum. Dave'in desteği olmasaydı göğüslerimi tekrar düzeltmek için ek ameliyatlara giremezdim. Sıralanmış borçları da ödeyemezdim. Bu onun suçu değil. Göğüslerim daha iyi olabilirdi ama artık değil. Büyük göğüsler sarkma yapabiliyorsa doktor ameliyattan sonra bunu neden görmedi? Ama hikayemi yayarak, sadece bir kadına dahi olsa göğüs büyütmenin ne kadar saçma bir iş olduğunu göstermiş olabilirsem bütün bu yaşadıklarıma değecektir.'' dedi. Dave üzerine ekledi: ''Bir erkek gibi görünüyorsun dediğimi hatırlamıyorum ama şundan eminim ki ona takılmak için söylemişimdir. Onu seviyorum ve sadece onun mutlu olmasını istiyorum. Göğüsleri neye benzerse benzesin onu seviyorum.''

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kurumi-kumamakura

gerçekten insanlar büyük göğüs büyük dudak büyük götle kafayı yemiş. ne var bunda bu kadar anlamıyorum? büyük olunca güzel mi oluyosun yani? yakışan var yakışmayan var ya.

jmiryo

yaw bu erkeklerin bnm penisimin boyu kadınlarında bnm memişimin büyüklüğü kompleksi bitmeyecek mi insanların porncuları örnek alması onlar gibi olmaya çalışması gerçekten ilginç

alexander

türkiyede o kadar paraya 1 gögüs 1 güzelleştirilmiş kıç 1 burun göbek ve karın estetiği ve birazda yüz germe yaptırırsın birde üstüne çok güzel olur sun da amk sana ne yapmışlar böyle yahuu o devenin ben ta amk

aslylmz

amınakoyim dave

queen-of-the-alaska

amk dave i karını karşına al gozlerinin içine bak ve de ki her türlü çok güzelsin

Görüş Bildir