Görüş Bildir
Haberler
Acaba Senden Hoşlanıyor mu?

etiket Acaba Senden Hoşlanıyor mu?

Zeliş
26.06.2015 - 13:50 Son Güncelleme: 28.06.2015 - 14:13

Seviyor mu sevmiyor mu diye bahçede papatya bırakmadın, kendini yedin bitirdin değil mi? Al sana fırsat! Acaba senden hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. İlk olarak şunu öğrenmemiz lazım, tanışıyor musunuz? Yani birlikte oturup iki muhabbet etmişliğiniz var mı?

2. Peki telefon numaralarınızı aldınız mı?

3. Mesajlaşıyor ya da telefonda konuşuyor musunuz?

4. Arkadaşlarıyla tanıştırdı mı peki seni?

5. Çevresine seninle ilgili bir şeyler sormuş mu peki?

6. Bazen göz göze geldiğiniz oluyor mu? Yani sen ona baktığın sırada aslında onun da sana bakıyor olması gibi şeyler?

7. Sadece ikiniz arasında espri gibi bir şey var mı? Ya da birbirinize taktığınız bir lakap?

8. Son olarak, sana hiç iltifat etti mi bugüne kadar?

Kesinlikle hoşlanıyor!

Kesinlikle hoşlanıyor!

Sen daha neyi düşünüyorsun ya? Hiç şüphe etmene gerek yok, senden hoşlandığı çok bariz bir şekilde belli. Çocuk resmen gözünün içine bakıyor, senden bir işaret bekliyor. Sen de utangaçlığı bu şüpheleri at kafandan. CESUR ol! Göreceksin o zaman her şey çok güzel olacak!

Bir ihtimal var gibi!

Bir ihtimal var gibi!

Hoşlanıyor mu kesin tam anlayamadık ama bir ihtimal var gibi. Bu çocuğun sanki kafası karışık, kafasında deli sorular. Kendini toplayamamış, karar verememiş gibi. Bu durum tam olarak neden kaynaklanıyor bilemeyeceğiz ama sana birkaç tavsiyede bulunabiliriz. Onunla daha çok vakit geçir, alıştır kendine. O da zamanla seninle ilgili tüm soru işaretlerinden kurtulur bu sayede. Tam olarak ne istediğine karar verir, seni de boşu boşuna oyalamaz!

Seni arkadaş olarak görüyor!

Seni arkadaş olarak görüyor!

Üzgünüz ama bu çocuk senden hoşlanmıyor :/ Resmen seni 'sadece arkadaş' olarak görüyor. Sen onun için maalesef 'Wendy' değil de 'Tinkerbell'sin. Peri gibi kızsın ama bu çocuk senden hoşlanmıyor. Yapacak bir şey yok. Belki böylesi daha iyidir ha? Arkadaş olarak daha güzel ve daha uzun zaman geçirebilirsiniz. Boş ver boş ver arkadaş, başka bulursun!

Aklında başka biri var!

Aklında başka biri var!

Bunu söylemek gerçekten çok zor ama maalesef senin oğlanın aklında bir başkası var :/ Aklında başka biri varken de sana gelmesi, senden hoşlanması imkansız. Zaten o şekilde sana gelse bile sen kabul etmemelisin! Çünkü sen kesinlikle ikinci kız olmaya layık bir insan değilsin. Sen kendi hikayenin esas kızı olmalısın. Bu yüzden de boş ver sen bu çocuğu. Sen çok daha iyisini bulup onunla birlikte çok daha güzel bir hikaye yazacaksın! Sakın kendini üzme bu çocuk için tamam mı?! Hayat böyle şeylere üzülmek için çok kısa, unutma.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4324
2724
1892
1107
1097
897
864
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?