Görüş Bildir
Haberler
8 Soruda Hangi Burcun İnsanıyla Flört Etmen Gerektiğini Söylüyoruz!

8 Soruda Hangi Burcun İnsanıyla Flört Etmen Gerektiğini Söylüyoruz!

8 soruda hangi burcun insanıyla flört etmen gerektiğini söyleyeceğiz!

Hazırsan başlayalım! 😍

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Haydi başlayalım! Hoşlandığı kişiyle ilk randevunu seç bakalı!

2. Şu an bir ilişkiden istediğin şey hangisine yakın?

2. Şu an bir ilişkiden istediğin şey hangisine yakın?

3. İnternet üzerinden tanıştığın biriyle evlenir misin?

3. İnternet üzerinden tanıştığın biriyle evlenir misin?

4. Sence evlilik aşkı öldürür mü? ❤️ 🔫

4. Sence evlilik aşkı öldürür mü? ❤️ 🔫

5. Söyle bakalım, hoşlandığın kişinin en çok neyinden etkilenirsin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Flörtün bir anda seninle konuşmayı ve görüşmeyi kesti diyelim. Ne yaparsın?

6. Flörtün bir anda seninle konuşmayı ve görüşmeyi kesti diyelim. Ne yaparsın?

7. Şimdi de bir sevgili seç kendine..

8. Geldik son soruya! Bir hata yaptın ve sevgilini aldattın ve tam o sırada sevgilin sizi bastı. Ne dersin?

8. Geldik son soruya! Bir hata yaptın ve sevgilini aldattın ve tam o sırada sevgilin sizi bastı. Ne dersin?
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Koç!

Koç!
img-s2.onedio.com

Sen koç burcu insanıyla flört etmelisin! Sen bir ilişkiye başlayınca hayatının her anını bunun üzerine kurmak istiyorsun. Her an onun ilgisini görmek, varlığını hissetmek istiyorsun. Bu durumda senin için ideal sevgili kesinlikle bir Koç burcu olacaktır. Biraz zor bir burçtur. Hem kendi özgürlüğüne fazlasıyla düşkün hem de fazla kıskançtır. Tabii ki en doğrusunu sen bilirsin.

Boğa!

Boğa!
img-s1.onedio.com

Sen boğa burcu insanıyla flört etmelisinSen biraz dış görünüşe önem veriyorsun. Karşındaki kişinin kendisine bakması, güzel görünmesi oldukça önemli. Biraz da keyifçisin. Özellikle damak zevkine fazlasıyla düşkünsün. Aşk yaşamına gelince, sen aşkı sonuna kadar hiçbir şey düşünmeden yaşamak istiyorsun. Bu durumda da seni bir Boğa'dan başkası anlayamaz...

İkizler!

İkizler!
img-s1.onedio.com

Sen ikizler burcu insanıyla flört etmelisin!  İkizler burcu kötü bir nam yapsa da aslında senin için ideal partner İkizler burcu olacaktır. Onlar için ilişkiden önce mantık gelir. Sen de öyle aşırı duygusal, romantik durumlardan pek hoşlanmıyorsun. Sen düzenli bir hayatı seviyorsun. Yenilikler, sürprizler, ani kararlar sana göre değil. Bu durumda sürekli bir sonraki günün planını yapan İkizler burcu senin ruh eşin olmasa da senin hayatına istediğin tadı katacaktır.

Yengeç!

Yengeç!
img-s1.onedio.com

Sen yengeç burcu insanıyla flört etmelisin!  Sen kısa süreli ilişkilerden, flörtlerden fazlasıyla sıkılmışsın. Artık dolu dizgin, uzun bir aşk yaşamak istiyorsun. Bu durumda senin için ideal sevgili  uzun ilişkilerin insanı, Yengeç burcu olacaktır. Yengeç burcu aşık olduğunda gözü başka hiçbir şey görmez. Tek sorun kırılmaktan son derece korkan Yengeç burçları duygularını kolay kolay açamadığından 'platonik aşkların kahramanı' olarak da bilinir. Bu durumda iş biraz başa düşüyor anlayacağın. 😅

Aslan!

Aslan!
img-s1.onedio.com

Sen aslan burcu insanıyla flört etmelisin!  Senin için bir insanda bulunması gereken en önemli özellik kesinlikle özgüven. Lükse ve gösterişe meraklısın. El âleme göstere göstere yaşayacağın bir ilişki arıyorsun. İş, okul derken oldukça sıkılmışsın. Sonuna kadar, yarın yokmuşçasına eğlenmek istiyorsun. Bunu da tam olarak bir Aslan burcuyla yaşayabilirsin.

Başak!

Başak!
img-s2.onedio.com

Sen başak burcu insanıyla flört etmelisinSen evlilik, düzenli bir yaşam ya da büyük bir aşk aramıyorsun. Sana eşlik edecek, birlikte bir şeyler paylaşabileceğin birini arıyorsun. Karşındaki kişiyle sevgiliden çok arkadaş olmak istiyorsun. Her derdinde yanında olacağın, senin her sıkıntında yanına koşabilecek aynı zamanda eğlenceyi de sonuna kadar paylaşabileceğin biri senin için ideal sevgili olacaktır. Etrafında hiç Başak burcu var mı?

Terazi!

Terazi!
img-s1.onedio.com

Sen terazi burcu insanıyla flört etmelisin!  Senin için karşındaki insanda olması gereken en önemli özellik zeka. Duygusallıktan önce mantıklı insanlar arıyorsun. Terazi her ikisini de son derece dengeli yaşar. Aslında Terazi için çoğunlukla aşık olma durumu, aşık olduğu kişiden önce gelebiliyor. Bu yüzden aşkları fazlasıyla tutkulu olabiliyor. Bu da tam olarak senin aradığın şey değil mi?

Akrep!

Akrep!
img-s1.onedio.com

Sen akrep burcu insanıyla flört etmelisin!  Sen bir ilişkiyi öyle göstere göstere yaşamayı sevmiyorsun. Yalnızca ikiniz arasında kalmasını, size özel olmasını istiyorsun. Fakat bu çağda senin bu isteğini yalnızca gizemli bir Akrep burcu anlayacaktır. Sen kendinden güçlü biriyle yapamazsın. Her alanda yumruğunu masaya vurmayı istiyorsun. Bunu da ancak bir Akrep burcu kabul edecektir. Umarız hayallerindeki Akrep'le çoktan karşılaşmışsındır ya da en kısa zamanda karşılaşacaksındır.

Yay!

Yay!
img-s2.onedio.com

Sen yay burcu insanıyla flört etmelisin!  Sen sakin, dingin bir hayat arıyorsun. Bir insanda en önem verdiğin şey kültür. Senin ilişki yaşayacağın insan sana her zaman yeni bir şey öğretmeli, sana yeni bakış açıları kazandırmalı ve ufkunu genişletmeli. Aşırılıklara, dengesizliklere tahammülün yok. Senin aradığın şey tam olarak bir Yay burcu ölçülülüğü.

Oğlak!

Oğlak!
img-s1.onedio.com

Sen oğlak burcu insanıyla flört etmelisin!  Sen ciddiyetsizlikten, çocuksu tavırlardan, olgunluktan uzak hareketlerden kesinlikle hoşlanmıyorsun. Her şeyi düzenli, enine boyuna düşünerek, bir mantık çerçevesinde yaşamayı seviyorsun. Duygularını çok iyi kontrol edebiliyor, aşırılıklarda hoşlanmıyorsun. E bu durumda da senin için ideal partner tabii ki bir Oğlak olacaktır.

Kova!

Kova!
img-s2.onedio.com

Sen kova burcu insanıyla flört etmelisin!  Senin için ideal sevgili kesinlikle Kova. Sen sıradan, düz hayatından sıkılmışsın, yenilikler istiyorsun. Ayrıca bu yenilikler hiç bitmesin, her zaman seni şaşırtacak bir şeyler bulsun istiyorsun. Bir Kova'yla da monotonluk kelimesi yan yana gelemez bildiğin üzere. Öyle duygularını pek belli etmez ama hissettirdiğinde de tam hissettirir bunu. Bilmen gereken en önemli nokta, özgürlüğü onun için her şeyden önce gelir. Sen onu rahat bırak, gerisine karışma.

Balık!

Balık!
img-s1.onedio.com

 balık burcu insanıyla flört etmelisin! Sen sevdiğin insanı koruyup kollamayı, her anında yanında olmayı istiyorsun. Her anını, mutluluğunu ya da üzüntüsünü ilk olarak seninle paylaşsın, senin yanında kendini tamamen rahat hissetsin istiyorsun. Son derece romantiksin. Güven senin için her şeyden önce gelir. Aldatmak aklının ucundan bile geçmez. Bu da demek oluyor ki bir yerlerde bir balık burcunun sana ihtiyacı var...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
133
111
64
54
24
23
14
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın

Terazi! Sen terazi burcu insanıyla flört etmelisin! Senin için karşındaki insanda olması gereken en önemli özellik zeka. Duygusallıktan önce mantıklı insan... Devamını Gör

Red Velvet

Yay burcuyum. Sonuç da Yay çıktı!

verita

Aslan çıktı. Kendini geliştirmiş aslan erkeklerini severim.