Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

5 Gün Boyunca Finans Dünyasına Dair Her Şey Burada Konuşulacak: Finance Break

 > 
45PAYLAŞIM

1953’ten beri Boğaziçi Üniversitesi’nin ve Türkiye’nin en köklü ve inovatif öğrenci kulübü olan İşletme ve Ekonomi Kulübü, 6 farklı alt kurulla, iş dünyasının farklı alanlarında birçok etkinlik düzenlemeye devam ediyor.

Türkiye’nin en köklü öğrenci kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından bu yıl Finance Break’in 10.su düzenleniyor.

Adından birçok kez bahsettiren etkinliğe geçen senelerde Mehmet Şimşek, Erdem Başçı ve Prof. Dr. Vedat Akgiray gibi birçok isim de konuk olmuştu.

Bu yıl ise ana sponsorluğunu Finansbank'ın üstlendiği Finance Break, 5-9 Aralık’ta her gün saat 17.30’da Boğaziçi Üniversitesi-İbrahim Bodur Oditoryumu’nda gerçekleştirilecek.

Beş gün boyunca yedi farklı oturumun gerçekleştirileceği Finance Break'te, finans dünyasına dair merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulacaksınız.

Aynı zamanda bu etkinlikte "Türkiye’nin Ekonomideki Yeni Yolu”, “Uluslararası Türk Firmaları” ve “Gelişmekte Olan Ülkeler” gibi birçok konu da ele alınacak.

QNB Finansbank, P&G, Anadolu Holding, Akfen Holding, Allianz, Arçelik, Vestel, Koton, LCW, TAV gibi sektörün önde gelen şirketlerinin CEO ve CFO’larının yanı sıra ve Barış Esen, Özgür Hatipoğlu, Klaus Kirchhoff, Hamdi Akın, İbrahim Turhan gibi birçok seçkin isim de Finance Break'te ağırlanacak.

Gerçekleşecek 5 oturumun 3’üne katılan öğrenciler ise “10. Finance Break Katılım Sertifikası” almaya hak kazanacaklar.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için:

Bilet satın almak için:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir