3+1 Dairesini Şanslı Kişiye Hediye Etmek İsteyen Cömert İngiliz Gayrimenkul Milyoneri

272PAYLAŞIM

Marco Robinson gençliğini banklarda uyuyarak, parasız pulsuz ve oldukça zor bir şekilde geçirdiğini anlatıyor. Bir gün karşısına ona imkan sağlayan birinin çıkmasıyla hayatı tamamen değişmiş. Unilad'den derlediğimiz bu habere göre Marco birinin hayatını değiştirme sırasının artık kendinde olduğunu düşünüyor...

Kaynak: http://www.unilad.co.uk/news/millionaire...

Maddi sıkıntılar içinde bir çocukluk geçirmiş olsa da kaderi bir anda değişen ve artık gayrimenkul zengini bir iş insanı olan Marco Robinson.

İngiliz Channel 4 ile ortak yaptığı bir belgesel kapsamında 550.000 TL fiyatlı 3+1 daireyi bir kişiye ya da aileye hediye hedecek.

Marco geçmişinde yaşadıklarını şu sözlerle anlatıyor;

"Yardım istedim ve en beklenmedik insanlardan yardım geldi. Kendime inancım olmasına yardımcı oldular. Zordu ama işimde başarılı oldum ve çok para kazandım."

"Elde ettiğim kârı gayrimenkule yatırmaya başladım ve işi öğrendim. Şimdi karşılığını vermek, başladığım zaman bana tanınan şansı ben de birine tanımak istiyorum."

"Bu yüzden evlerden birini ihtiyacı olan birine hediye edeceğim."

Marco'ya göre ev için gelebilecek taliplerde herhangi bir kriter kısıtlaması yok; ister gençler olabilir, ister evsizler.

Marco ayrıca evi teslim edip ortadan kaybolmayı da düşünmüyor. Evi kazanan kişiye iş bulması için, vergileri ödemesi için yardımcı da olmaya söz veriyor.

Anlattığına göre bu bir ev bağışlama meselesinden çok hayatta şansı çok iyi gitmemiş birileri için gidişatı değiştirebilmek adına bir yardım. Yeni bir başlangıç!

Meseleyi en doğru şekilde ele alabilmek için Marco kentin yerlileriyle ve evsiz insanlara yardım eden gruplarla görüşüyor.

Peki Marco bu şanslı kazananı nasıl belirleyecek?

"Çaba sarfetmeye gönüllü birini istiyorum, çalışkan ama kendini istemeden büyük sıkıntıların içinde bulmuş birini; bu durumu suistimal edecek birini değil." 

Umarız bu güzel apartmandaki daire ona en çok ihtiyacı olan kişiye gider! Bu ne güzel bir yardım eli uzatmaktır, bravo Marco Robinson!

Umarız bu güzel apartmandaki daire ona en çok ihtiyacı olan kişiye gider! Bu ne güzel bir yardım eli uzatmaktır, bravo Marco Robinson!
Umarız bu güzel apartmandaki daire ona en çok ihtiyacı olan kişiye gider! Bu ne güzel bir yardım eli uzatmaktır, bravo Marco Robinson!
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sikrabil

Aramdım ama acmıyo nasıl ulasabılırız ?

miss-may-i

Umarım gerçekten çok ihtiyacı olan birine verilir.

erdincwho

Adam gibi adamlıkta bugün. Bu adamın yaptığını bir gün ben de yapmak isterim ama kazanamıyorum ki :/

ufuk-saglam

Nerden başvuruyoz

Görüş Bildir