2019’dan Beklediklerine Göre Sana Harika Bir Yılbaşı Akşamı Hazırlıyoruz!

1.1bPAYLAŞIM

Yılbaşı akşamı hepimiz için ayrı güzeldir! İşte biz de o akşamı muhteşem ve tam da istediğin gibi yaşa diye sana bu testi hazırladık! O zaman vakit kaybetmeden başlayalım...

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

Kadın
Erkek

2. Bir de yaşını söyle hadi!

18 altı
18 - 24
25 - 34
35 - 44
45 - 65
65 üstü

3. Müzik hayatın her yerinde yok mudur? Peki senin için 2019 yılı hangi müzik türü tadında geçsin istersin?

Pop tabii, canlı ve daima genç!
Hip Hop elbette, hareket dolu!
Rock tabii ki, heyecanlı ve yüksek sesli!
Jazz fena olmazdı, derin ve tutkulu!
Klasik olsun, sakinlik ve huzur iyidir!
Akustik candır ya, temiz ve sevgi dolu!

4. Herkes yeni yıl yaklaşırken kendine yeni sözler verir, bu sözlerden hangisi senin vereceğin tarzda söyle bakalım?

Daha düzenli çalışıp kariyerimde/okulda işleri yoluna koyacağım.
Kendime daha çok vakit ayırıp kendimi mutlu edeceğim!
Gereksiz kuruntular ile hayatı kendime zehir etmeyeceğim!

5. O zaman biraz dürüstlük: Sence bu sözü tutabilecek misin?

Elbette, hiç şüphem yok!
Uğraşacağım, ama belli olmaz.
Pek ihtimal vermiyorum kendime...

6. Söyle bakalım, 2019 sana en çok ne getirsin istersin?

Huzur
Aşk
Eğlence

7. Müzik türünü sormuştuk, bir de filmi soralım! 2019 yılının senin için hangi türde bir film tadında geçmesini istersin?

Aksiyon
Komedi
Romantik Komedi
Fantastik
Belgesel
Sanat Filmi

8. Son soruda biraz umudunu yoklayalım: Sence 2019 sana istediklerini verecek mi?

Hiç şüphem yok, bu yıl benim yılım olacak!
Verir umarım, temennimiz o yönde...
Hiç sanmıyorum, hangi yıl verdi de 2019 versin!

Sevgilinle muhteşem romantik bir yılbaşı seni bekliyor!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla seni yeni yıla muhteşem bir şekilde sokacak gecenin anahtarı sevgilinde! Bizce onunla muhteşem romantik bir akşam geçirmeli ve yeni yıla tam da hayal ettiğin gibi, onun yanında girmelisin. Ona ellerinle muhteşem bir sofra hazırlayarak işe başlayabilirsin. Romantik bir sofra için şık şamdanlar, fonda romantik bir şarkı çalan nostaljik bir gramofon ve sadece onun için hazırlanmış, giyinip kuşanmış bir sen! Bu muhteşem akşam için aradığın her şeyi nerede bulacağını da biliyoruz elbette: Aradığın her şey Mudo’da! Çünkü herkese her sene Mudo! Hadi hemen buraya tıkla ve yılbaşı akşamını muhteşem yapacak her şeyi kolayca bul!

Ailenle sakin bir akşam seni bekliyor!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen yılbaşında ailenle olmak istiyorsun. Onlarla sakin ve huzurlu bir akşam yemeği üstüne anılarla dolu sohbetler, belki de tombala oynayacağınız sakin ama mutluluk dolu bir akşam seni gerçekten mutlu eder. Ailenle birlikte hazırladığınız lezzetli mi lezzetli yemekleri, özene bezene hazırladığınız o muhteşem sofraya dizdiğinizde tüm aile üyelerinin yüzlerindeki gülümseme senin için dünyalara bedel. Peki bu akşama biraz daha güzellik katmak istemez misin? Aile üyelerini mutlu edecek birbirinden güzel hediyeleri de Mudo’da kolayca bulabilirsin; kar kürelerinden tut, atkıya, bereye, eldivene ve birbirinden şık kar kazaklarına kadar her şey Mudo’da seni bekliyor. Elbette bununla da sınırlı değil, elbette bu akşama yaraşır olarak sen de şık olmalısın! İşte bunun için Mudo’da birbirinden şık kıyafetler seni bekliyor. Çünkü herkese her sene Mudo!

Arkadaşlarınla çılgın eğlence dolu bir akşam seni bekliyor!

Bize verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen yılbaşında arkadaşlarınla eğlence ve kahkaha dolu bir akşam yaşamak istiyorsun! Onlarla hazırlayacağınız evde, sadece size ait olan bir parti ile yılbaşına tam da istediğin motivasyon ve enerji ile girebilirsin! Bunun için de Mudo sana harika ürünler hazırladı! Eğlencenize eğlence katacak bardaklar, etrafa yılbaşı havası katacak dekoratif eşyalar ve içinizi ısıtacak kupalar Mudo’da seni bekliyor! Dahası, bu özel akşam da sen de en az partiniz kadar şık olmak istemez misin? İşte bunun için de Mudo burada! Birbirinden şık kıyafetler ile yılbaşı partine damganı vurabilirsin! Çünkü herkese her sene Mudo! Hadi hemen buraya tıkla ve yılbaşı akşamını muhteşem yapacak her şeyi kolayca bul!

Mudo'dan Dolu Dolu Mutlu Yıllar!

Görüş Bildir