Görüş Bildir

etiket 2019'da Hayatının Aşkını Bulabilecek misin?

Anasayfa > Test > İlişki Testleri

2018 senin için istediğin gibi geçmediyse veya hayatının aşkını bulamadıysan belki de 2019'da karşılaşacağın içindir. Bunca zamandır karşına çıkmamasının geçerli bir sebebi vardır. O aradığın aşk belki de çok yakınındadır. 😍 Bunu öğrenmek istiyorsan; 

Haydi testi çöz! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Söyle bakalım, 2018 yılı senin için tam anlamıyla nasıl geçti?

3. Söyle bakalım, 2018 yılı senin için tam anlamıyla nasıl geçti?
Berbat...
İyisiyle kötüsüyle güzel geçti.
Biraz çalkantılı geçti diyebilirim.
Bilmiyorum, tam olarak bir tabiri yok.

4. Peki sevdiğin veya aşık olduğun biri tarafından büyük bir hayal kırıklığına uğradığın oldu mu?

4. Peki sevdiğin veya aşık olduğun biri tarafından büyük bir hayal kırıklığına uğradığın oldu mu?

5. Sence bu hayatta ne kadar şanslısın?

5. Sence bu hayatta ne kadar şanslısın?
Genel olarak şanslı bir insan olduğumu düşünüyorum.
Bazı konularda şanslı değilim ya.
Yok bu hayatta hiçbir zaman şanslı olduğumu hissetmedim.

6. Peki ayda 125 bin TL nafaka almak mı yoksa 5 bin TL gelirli sıcak bir yuva mı?

6. Peki ayda 125 bin TL nafaka almak mı yoksa 5 bin TL gelirli sıcak bir yuva mı?

7. Hayatının aşkıyla bu yerlerden hangisinde karşılaşmayı tercih ederdin?

8. Ve son olarak, burcunu seç bakalım.

Balık
Balık
Akrep
Akrep
Koç
Koç
Terazi
Terazi
Yengeç
Yengeç
Oğlak
Oğlak
İkizler
İkizler
Kova
Kova
Boğa
Boğa
Yay
Yay
Aslan
Aslan
Başak
Başak

2019 yılı senin aşk yılın olacak!

2019 yılı senin aşk yılın olacak!
78.media.tumblr.com

Sen 2019 yılına ayak bastığında her şey senin için çok daha güzel olacak. Evet, 2018 yılında umduğun bazı şeyleri belki bulamadın ama 2019'da zamanla her şey yoluna girecek. Hayatını bir şekilde yoluna sokacak ve her şey tıkırında ilerleyecek. Fakat 2019 yılında her şey güzel giderken hayatının en güzel fırsatını yakalayacaksın. Hiç beklemediğin bir anda karşına o kalbini kıpır kıpır edecek biri çıkacak. İşte sen o anda diyeceksin ki, 'O benim hayatımın aşkı!' Bir insanın yaşayacağı en güzel şeylerden biri de ömrünün sonuna kadar birlikte olacağını hissettiğin o kişinin karşına çıkmasıdır. Sen bunu öyle derinden hissedeceksin ki, hayatın bir anda değişecek. Bunca zamandır kimsede bulamadığın o güzelliği onda hissedeceksin. O kadar yıl boşuna beklediğinin veya başkası için üzüldüğünün farkına varacaksın. Sana yaşadığın onca kötü şeyi unutturacak. Hayata yeniden bağlanacak ve hayallerinin peşinde koşacaksın. Kendini her zamankinden çok daha güçlü ve özel hissedeceksin. Çünkü bunu sana derinden hissettirecek. Kendini her zamankinden daha değerli hissedeceksin. Artık hayatında senin nasıl mutlu edecek, sen üzüldüğünde yanında olacak biri olacak. Anlayacağın mutluluğu yakalayacaksın. Herhalde 2019 yılının en şanslısı sen olacaksın. :)

2019 yılının tam ortasında hayatının aşkıyla karşılaşacaksın!

2019 yılının tam ortasında hayatının aşkıyla karşılaşacaksın!

2019 yılına girdiğinde bazı şeylerin değişeceğini fark edeceksin. Bu gerek iş gerek eğitim gerekse özel hayatında. Fakat bunun için biraz zamanın geçmesi gerekecek. Yani sabretmek senin en büyük sınavın olacak. 2019 yılında zamanın nasıl geçeceğini anlamayacaksın. Sürekli bir koşturma ve yoğunluk içerisinde olacaksın. Ama öyle bir an gelecek ki, tam anlamıyla nutkun tutulacak. Katılacağın kalabalık bir ortamda tesadüfen karşılaştığın o insan hayatının aşkı olacak. Tanışmanızın ilk aylarında kendinizi tanımanız ve biraz zaman geçirmeniz gerekecek. Çünkü sen daha önce yaşadığın şeylerden ötürü kimseye pek güvenemiyorsun. İlk önce karşındakini tanıman ve ona güvenmen gerekecek. Ama zamanla onun seni ne kadar mutlu etmek istediğini, yanında olduğunu ve destek çıktığını göreceksin. Zamanla sen de içindeki duyguları gösterecek ve mükemmel bir ilişkiye adım atacaksın. Sadece biraz sabretmen ve o anı beklemen gerekecek. Her şeyin güzel olması için o kadar az zaman kaldı ki, farkında bile değilsin. O yüzden hiçbir şey için üzülmemeli ve hayatına kaldığın yerden devam etmelisin. Önünde gerçekleştirmen gereken bir sürü şey var. Onlar için çaba harcarken bir anda çıkacak hayat arkadaşınla mutluluğun zirvesine ulaşacaksın. Sadece biraz zaman...

2019 yılının son aylarında o karşına çıkacak!

2019 yılının son aylarında o karşına çıkacak!

Tam 2019'da hayalimdeki aşkı bulamadım derken karşına çıkacak. 2019 yılını o kadar güzel kapatacaksın ki, bütün yorgunluğunu, koşturmanı ve kötü günleri unutacaksın. E öyle güzel şeyler bir anda çıkmıyor insanın karşısına değil mi? Senin de bazı şeyleri yaşaman ve bulduğun bu güzel aşkın değerini bilmen gerekiyor. Her insanda olduğu gibi. 2019 yılında bazı şeyler ters gidebilir tabii ki de. Sonuçta kimsenin hayatı mükemmel değil. O yüzden yaşadığın hiçbir şey için pişmanlık duymamalısın. Çünkü hiç beklemediğin o umutsuz günlerde mutluluğu yakalayacaksın. Her şeyin daha güzel olduğunu fark edecek, yoluna emin adımlarla devam edeceksin. Çünkü o kişiyi bulduğunu derinden hissedeceksin. Bu dünyanın en güzel şeyi olsa gerek. Her şeyin bir sebebi vardır. Karşına çıkan kişiler senin bu yolda ilerlemeni sağlayacak. Hayatının aşkına küçük adımlarla giderek ulaşacaksın. O yüzden ne yaşarsan yaşa umudunu kaybetme. Onun seni bulmasına çok ama çok az kaldı. :)

Biraz daha beklemen gerekiyor sadece biraz sabır!

Biraz daha beklemen gerekiyor sadece biraz sabır!

Son zamanlarda istemediği şeyler yaşayıp hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Fakat 2019 yılı senin için inanılmaz bir yıl olacak. Belki hayatının aşkını şu anda bulamayacaksın ama bazı konularda çok iyi olacaksın. Şansın iş veya eğitim konusunda mükemmel ilerleyecek. Hatta bu yüzden hayatından hiçbir eksiklik hissetmeyeceksin. Kendi mutluluğun sana zaten yetecek. Senin bu yıl kafanı dinlemen ve hayalini kurduğun o güzel şeyler için çabalaman gerekiyor. Kendi yolunu zaten çizmişsin. O yolda emin adımlarla ilerleyecek, hayalini gerçekleştirmenin tadını çıkaracaksın. Hep hayatımın aşkını ne zaman bulacağım diye düşünüyorsun. Onun için biraz beklemen gerekecek. Bu süreçte karşına birileri elbette çıkacak. Fakat sen hayatına almamakla biraz kararlısın. Bazı şeyleri gerçekleştirmeden hayatına kimseyi almak istemiyorsun. Gerçek aşkı hissedeceğin o kişiyi bekliyorsun. Onun da biraz zamanı olduğunun farkındasın. Sana şimdiden bol şanslar diliyoruz. :)

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
879
429
207
110
77
70
68
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?