Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

20-26 Mart Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor? Yıldızlar Sizin İçin Neler Söylüyor? İzleyiniz...

-
Abone ol

1. Koç Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 20-26 Mart 2017

Sevgili Koçlar hafta boyunca toplumsal kavramlar, sosyal çevreniz ve kariyeriniz ön planda olabilir.

2. Boğa Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 20-26 Mart 2017

Sevgili Boğalar maddi konulardaki endişeleriniz azalıyor. Yurtdışı ile ilgili işler, seyahatler, eğitim alanlarında aktif günler sizi bekliyor...

3. İkizler Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 20-26 Mart 2017

Sevgili İkizler ilişkileriniz ve özellikle maddi paylaşımlar alanında sorumluluklarınız artabilir. Para konularında gereksiz riskler almayın, harcamaları kontrol edin...

4. Yengeç Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 20-26 Mart 2017

Sevgili Yengeçler hafta başında iş yoğunluğunuz artabilir. Bir çok konuyla ilgilenebilirsiniz. Eşinizden veya yakın bir arkadaşınızdan önemli destekler almanız mümkün.

5. Aslan Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 20-26 Mart 2017

Sevgili Aslanlar akademik veya hukuksal alanda geçmiş bir konuyu tekrar ele alabilirsiniz. Bir seyahate çıkmanız gerekebilir. Bu gezi size hoş sürprizler de getirebilir.

6. Başak Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 20-26 Mart 2017

Sevgili Başaklar çocuklarınıza daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Günlük yaşamınızın temposu yoğun. Hafta sonunda eşinizin size romantik jestleri olabilir.

7. Terazi Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 20-26 Mart 2017

Sevgili Teraziler hafta başında ev, aile, çocuklar ile ilgili konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Sağlığınıza dikkat edin, bazı kontroller yaptırmanız gerekebilir.

8. Akrep Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 20-26 Mart 2017

Sevgili Akrepler kardeşleriniz ile ilgili gelişmeler haftalık olanlarınızı etkileyebilir. Kısa seyahatler yapabilir, ilginç haberler duyabilirsiniz.

9. Yay Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 20-26 Mart 2017

Sevgili Yaylar,  parasal işleriniz öne çıkabilir. İş veya eğitim amaçlı bir seyahate çıkabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

10. Oğlak Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 20-26 Mart 2017

Sevgili Oğlaklar, eviniz için bazı harcamalar yapabilirsiniz. Tadilat ve dekorasyon gibi işlerde aile üyeleri ile aranızda çatışmalar olabilir.

11. Kova Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 20-26 Mart 2017

Sevgili Kovalar, bu hafta kendinize daha fazla zaman ayırabilr, kişisel bakımınızla ilgilenebilirsiniz. Sezgileriniz güçleniyor, rüyalarınızı iyi takip edin...

12. Balık Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 20-26 Mart 2017

Sevgili Balıklar, arkadaşlarınız bu hafta ön planda. Kalabalıklar arasına katılabilir, çeşitli organizasyonlara yer alabilirsiniz. Harcamalarınız da artabilir, bütçenizi aşmamaya çalışın...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fernwehisch

venüs retrosuydu merkür geri hareketiydi ilişkinizde sıçıp batırıcaksınız temalı yazılarınızı okudum ve hepsi de çıktı, şimdi de güzel haberler diyorsunuz. bak bunlar çıkmazsa kafanızı kırarım ama.

Görüş Bildir