Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

15 Maddeyle “Tanısan İnan Çok Seversin” Denilen İnsanları Tanımaya Çalışıyoruz

 > 
1.6bPAYLAŞIM

Hepimizin hayatında mutlaka yeri olan bir kişidir, tanısak çok sevilecek insanlar. Ancak beklenti yüksek tutulduğundan mıdır nedir, bir türlü sevilemezler. Kimdir bunlar? Neden arkadaşları bunların reklamını yapar? Neden sevdirilmeye çalışırlar? Hepsine cevap arıyoruz.

1. İnsan ilişkilerinde başarısız tiplerdir, kendilerini ancak uzun bir sürenin ardından sevdirebilirler.

2. Peki öyleyse neden “tanısan çok seversin” denilecek kadar seviliyorlar? Çünkü bunu diyenlerin muhtemelen ya akrabası ya yüz yıllık arkadaşıdırlar.

3. Ukala, burnu havada, g*tü kalkık, vb. sıfatlarla nitelenirler ve bunların en az ikisi doğrudur.

4. Bu laf genellikle tanımanıza imkan olmayan insanlar hakkında kötü düşünmeyin diye sarf edilir, yoksa tanısanız da sevmezsiniz.

5. Bu insanlar genellikle içine kapanık, sessiz ve aykırı tiplerdir.

6. Çok dar bir arkadaş çevreleri vardır ama onu tanısa seveceğini düşünen insan sayısı bir hayli fazladır.

7. Birisi araya girerse, tanıştırırsa sevgilileri olur, yoksa o iş de zordur.

8. Lafını esirgemeyen, dobralık ile patavatsızlık arasında gidip gelen garip bir ruh halleri vardır.

9. “İnsanların benim hakkımda ne düşündükleri umurumda değil” onların genel mottosudur, buna uygun yaşarlar.

10. Onları çok seven insanlara bile görünüşte fazla değer vermezler, özellerini bilemeyiz.

11. Çok okurlar, çok izlerler, en az bir yazar, bir yönetmen, vs. hakkında derin bilgi sahibi olurlar.

12. Kimselerde göremeyeceğiniz nadide takılar, aksesuarlar, süs eşyaları, çantalar, vs. onlarda vardır, nereden aldıklarını asla öğrenemezsiniz.

13. Adını ilk defa duyduğunuz underground müzik grupları, acayip dergiler, tuhaf yayınlar onların birincil ilgi alanıdır.

14. Dövmeleri çok enteresandır ve mutlaka sizin göremeyeceğiniz yerlerinde bir tane daha vardır.

15. Fazla konuşkan değillerdir, ama size onu tanıtan arkadaşınıza göre konuşmaya bir başladı mı bir daha susturamazsınız… Yerseniz.

Bonus - Bir zaman sonra, arkadaşınıza onu sorduğunuzda yurt dışına gittiğini öğrenirsiniz… %99’u yurt dışına gider çünkü.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ecerem

bu benim lan frgkjdfslşgvjfdl

hazal-venus

Tek cümle ile bu editör hakkında düşüncemi sizinle paylaşabilirim. Midemi bulandırıyorsun.

michael-wazowski

Insanları sınıflandırmak...hoş değil.

fenrken

Ve bir ibretlik diazepam kişilik analizleri ile daha baş başayız

Gizli Kullanıcı

Nolmuş ben insanları sevmiyorum bu yüzden insanlarla konuşmaktan ve sizin 1-2 hafta süren "sevgili" halinizden rahatsızlık duyuyorum ve evet bu ülkenin %70'nin cahil olması, futbol gibi aptallıklarla uyutulması, adaletsizlik, eşitsizlik, sömürülme, hor görülme, ülke yöneticisinin halkına köpek muamelesi yaptığı bu ülkeden de gitmek istiyorum lakin berbat ülke olmakla kalmıyor bütün dünyaya berbatlığını sergileyerek bizim gitmemizi de engelliyorlar ve hayır tanısan beni sevmezsin ben aptal insanlarla muhatap olmam

mralmtl

kendi milletine bu kadar nefret duyman üzücü. çünkü bu küfür ettiğin topluma senin birinci dereceden akrabaların dedelerin atalarında dahil. ayrıca yorumunda dünyada türkiye dışında hiçbir yerde adaletsizlik yokmuş gibi oluşturduğun algıda ayrı bir saçmalık dünyanın neresine gidersen git insan yine insandır burada karşılaştığın bütün sorunlarla nefret ettiğin aynı tip insanlarla biraz değişik versiyonlarıyla karşılaşırsın. hatta senin gibi gereksiz tiplerle bile.

Görüş Bildir