100 Metre Yüksekliğindeki Uçurumda Gelin ve Damadın Fotoğrafını Çeken Çılgın Fotoğrafçı

 > 
8.9bPAYLAŞIM

Fotoğrafçı Jay Philbrick ve eşi Vicki New Hampshire Echo göl parkında bulunan bir dağın yamacında düğün fotoğrafı çekerek oldukça ilginç bir işe imza attı! Halatlar vasıtası ile gelin ve damadı yamaca indiren çift, çok güzel bir manzara eşliğinde fotoğraf çekti. 

'' Yapmak istediğim şey sadece o anı ölümsüzleştirecek fotoğraflar çekmek değil, aynı zamanda müşterilerime unutulmaz, farklı ve asla unutamayacakları bir deneyim yaşatmak. '' diyor Jay Philbrick. 

'' Bazı insanlar çektiğimiz fotoğrafların gerçek olup olmadığını sorguluyor. Biz de artık bu yüzden kamera arkası çekimlerine de ağırlık verdik. '' diye de ekliyor Jay'in eşi Vicki. 

Daha önceden profesyonel bir dağ rehberi olan Jay, bu çekimler esnasında bir başka fotoğrafçı olan arkadaşı Justin Macomber ve bir rehber olan Marc Chauvin ile birlikte çalışmış. O yüzden çekim sırasında herkesin emin ellerde olduğunu söylüyor.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/cliff-photo-sh...

Fotoğraflar yerden 100 metre yükseklikteki bu uçurumda çekildi.

Jay ve Vicki çifti, gün doğmadan önce halatlar vasıtası ile kayalık kısıma indirdi.

''Bazı insanlar fotoğrafların gerçekliğinden şüphe ediyor. Biz de bu yüzden kamera arkası çekimlere önem verdik.'' diyor Vicki.

Çiftin müşterilerinden biri olan Ashley Firth şöyle diyor: '' Bu çok çılgın bir şey. Hayatta bir kere yapılması gereken tarzda bir şey. ''

'' Normalde ışık işlerini eşi Vicki hallediyor. Ama dağın kenarından ışık ihtiyacımız olursa genellikle bunu rehberimiz yapıyor. '' diyor Jay.

Rehber ışığı tek ayaklı bir destek vasıtası ile kontrol ediyor ve onunla birlikte aşağı iniyor.

Çılgın çift, sadece düğün fotoğrafları değil aynı zamanda tematik fotoğraflar da çekiyor.

Görüş Bildir