10 Yıl Sonra Çok Konuşacaksınız! Güzellikleriyle Ekranı Efsunlayan Genç Kadınlar

412PAYLAŞIM

En güzel kadın oyunculara verilecek klasik cevapları biliyoruz. Beren Saat, Serenay Sarıkaya, Aslı Enver gibi isimleri hepimiz biliyoruz ama yenilerini de keşfetmek gerek. Gelecekte çok konuşacağımıza emin olduğumuz bu güzel kadın oyunculara sizin de eklemeleriniz varsa yorumlara bekleriz :)

1. Deniz Baysal duru güzelliği ve sağlam karizmasıyla şimdiden o 10 yılı epey yakın bir tarihe çekeceğe benziyor. Çıkışı hızlı ama sağlam olanlardan.

2. Gülper Özdemir soğuk güzellerden. Cansu Dere ekolü diyebiliriz, 40 yaşına geldiğinde de hala çok güzel olacağına eminiz. Adını daha çok duymayı bekliyoruz.

3. Başak Parlak'ın gözlerine bakmaya cesaret edip kendinizi alıştırırsanız, masumiyeti kilometreler öteden belli olan bir kadın göreceksiniz. Öyle bir yüzü var ki, masum rollerde rakibi yok.

4. Hazal Filiz Küçükköse taaaaam da "Kadın gibi kadın be!" dediklerimizden. Karakteristik yüzü, anlamlı bakışları, esmer güzelliğiyle birkaç seneye adı konuşulan 3-4 kişiden biri olur gibi, ne dersiniz?

5. Demet Özdemir de 10 yılı beklemeyeceklerden. Her yıl iyi izlenen, zevkle takip edilen bir dizisi var. Fakat şu yaz dizisi sarmalından çıkıp yeteneğini ve ışığını daha iyi işler için kullanması gerekiyor.

6. Özge Gürel, sen de Demet Özdemir'lendin he kızım... Artık yaz dizilerini unutalım, senaryoları yırtalım, tekliflere uçan tekme atalım da güzel bir romantik-komedide başrollere koşalım ha güzel çiçeğim?

7. Nil Keser bu ülkeye fazla olanlardan. Hem çok yetenekli hem de demdeğişik bir güzelliği var. Koy bir Amerikan dizisine, bu fizik ve yüz ile kesinlikle fark edilmez. Aaaa Jessica, is that you canım?

8. Nilperi Şahinkaya editörün favorisi:) Cool duruşunu, karizmasını, çekiciliğini ve gözleri kamaştıran star ışığını fark etmemek mümkün değil. Röportajlarını izlemek de epey eğlenceli oluyor, mizahşör kendisi.

9. Nilay Deniz hem olabildiğince güzel, hem de sempatik bir oyuncu. Aşk Yeniden ile tanıdığımız oyuncu yeteneğini ve sıcaklığıyla başrolü de omuzladı ve Ateşböceği dizisiyle iyi bir hayran kitlesi edindi. Daha sık görmek istediğimiz güzel oyunculardan.

10. Pınar Deniz keşfedilmemiş diyemeyiz, Netflix işi bile var. Ama tam olarak yıldızlaşması için çok iyi bir başrolle 3 sezon bir dizi lazım. Sonra Latin güzelliğiyle alır yürür zaten.

11. İrem Helvacıoğlu bu liste için fazla ünlü olanlardan. Ama onu da doğru düzgün Sen Anlat Karadeniz'le gördük ve rolü gereği de güzelliğini, kadınlığını çok fazla ön plana çıkaramıyor. O kadar güzel bir kadın ki, şov yapar şov!

12. Melisa Aslı Pamuk ekran için doğmuş. Yaşı kaç olursa olsun bazıları sanki 100 yıldır bu sektördeymiş gibi bir yüze, duruşa sahip. Ekrana ne kadar yakıştığını inkar eden çarpılır.

13. Ezgi Eyüboğlu'nun güzelliğinin teee içinden geldiği çok belli. Saçları ve gözleri artık ona hasmış gibi gelmeye başladı, kimseye benzemeyen çok hoş bir kadın.

14. Hira Koyuncuoğlu'nu bir an önce ekranlara tekrar davet ediyoruz. İstanbullu Gelin'in sevimli başlayıp sürpriz yumurta gibi açılan kızı Bade'yi özledik. O Bade'yi çok daha seksi görebileceğimizi de çok iyi biliyoruz.

15. Leyla Tanlar güzelliğini masumluğundan alıyor. Ama bir açılıp pir açılacaklardan gibi de sanki. Bilemedik, tek bildiğimiz çok duru bir güzelliğinin olduğu.

16. Miray Daner hem güzel, hem anlamlı bakışlara sahip, hem yetenekli, hem de karizma. Zaten yıldızı çoktan parladı bile.

17. Alina Boz da çok iyi yerlerde göreceğimize emin olduklarımızdan. Fakat tek bir tavsiyemiz var; saçınla başınla öyle fazla marjinal oynama. Sen standart haliyle, kendiyle uğraşıp uğraşıp yenişemeyenlerden bin kez güzelsin.

18. Hilal Altınbilek'i bu listeye alıp almamamız gerektiği konusunda istiharelere yatsak yeriydi. Sanki artık ünlülük ve yıldız olma konusunda listeyi aşmış gibi değil mi? Estetik mestetik, sonuç mükemmel öyleyse de. Dehşet bir kadın.

19. Ayça Ayşin Turan'ı hep saf, tatlı kız rollerinde mi göreceğiz diyorduk. Sonra ansızın Hakan: Muhafız ile benim cebimde daha ne taşlar var dedi. Güzelliğine seksiliği de iliştirenlerden.

20. Yağmur Tanrısevsin'in alamet-i farikası da aslında herkese benzetilebilen yüzü bu kadar 'tekil' taşıyabilmesi. Kendine has bir duruşu, tarzı ve Yağmur'luğu var.

21. Ege Kökenli herhangi bir gezegende güzel kabul edilebilecek, birçok ülkede hayranlarını peşinden koşturabilecek biriyken nedense geride kaldı. Kalp Atışı'ndan çok daha iyi bir çıkışa ihtiyacı var, etrafını söndürebilecekler kadar parlak çünkü.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asu-tok

gözde mutluer nirdaaaaa

gunec46

Hani Öykü Karayel?

equilibriumm

Demet Özdemir gereksiz abartılmış biri ❌👎

coldhearted

'Estetikleri ve makyajlarıyla ekranları efsunlayan genç kadınlar'

kubra-bucer

demet özdemir yetenekliyse ben kafama sıkıcam

meltem-arslan9

Bir de onu güzeller arasına almış. Bu listeye girmemeli idi.Güzel değil ki o.

kubra-bucer

aynen katılıyorum çok garip bi tip

Görüş Bildir