Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

10-16 Nisan Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor? Yıldızlar Sizin İçin Neler Vaad Ediyor? İşte Haftalık Burç Yorumlarınız...

95PAYLAŞIM

11 Nisan'da Terazi Burcunda Dolunay Meydana Gelecek...

Venüs, Jüpiter ve Satürn'ün ardından Merkür'ün de retro harekete geçmesiyle birlikte Gökyüzü bu hafta zihnimizi geçmişe odaklayabilir. Terazi burcunda meydana gelecek dolunay hızlı ve sürpriz gelişmelere gebe... 

Haftalık yorumları öz burcunuzla birlikte yükselen burcunuza göre de izlemelisiniz...

Koç Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 10-16 Nisan 2017

Terazi Burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte ikili ilişkileriniz, ortaklıklarınız ve eşiniz ile ilgili bazı kavramlarda önemli değişimler ve dönüşümler meydana gelebilir.

Boğa Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 10-16 Nisan 2017

Terazi Burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte iş ve çalışma koşullarınız, günlük rutinleriniz, alışkanlıklarınız ve sağlığınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 10-16 Nisan 2017

Terazi Burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte aşk, romantizm, sosyal yaşam, hobiler, spor veya çocuklarla ilgili yeni gelişmeler meydana gelebilir.

Yengeç Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 10-16 Nisan 2017

Terazi Burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte eviniz, aileniz, ebeveynlerinizle ilgili gelişmeler olabilir.

Aslan Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 10-16 Nisan 2017

Terazi Burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte eğitim, seyahatler, yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilgili bir konuda bazı değişimler ve dönüşümler meydana gelebilir.

Başak Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 10-16 Nisan 2017

Terazi Burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte maddi gelirleriniz, kazançlarınızla ilgili yeni gelişmeler ve önemli değişimler meydana gelebilir.

Terazi Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 10-16 Nisan 2017

Burcunuzda meydana gelecek dolunay ile birlikte kendiniz ve yaşamınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 10-16 Nisan 2017

Terazi Burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte bilinçaltınız, ruhsal ve manevi konularda yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz. Gizli olan kavramlar ortaya çıkabilir.

Yay Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 10-16 Nisan 2017

Terazi Burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte ait olduğunuz gruplar, arkadaşlarınız, projeleriniz, gelecek hedefleriniz ile ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 10-16 Nisan 2017

Terazi Burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte kariyer yaşamınızda, toplum önündeki statünüzü etkileyecek dönüşümler meydana gelebilir.

Kova Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 10-16 Nisan 2017

Terazi Burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte yurtdışı, seyahatler, eğitim ile ilgili bir konuda gelişmeler olabilir. Uluslararası ve yabancı kültürlerle ilgili projeleriniz hızlanabilir.

Balık Burcu Haftalık Astroloji Burç Yorumu 10-16 Nisan 2017

Terazi Burcunda meydana gelecek dolunay ile birlikte ortak kazançlar, yatırımlar, kredi, vergi, sigorta, prim gibi kavramlarda önemli gelişmeler ve dönüşümler meydana gelebilir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir