1 Kasım Seçim Akşamı Bir CHP'linin Aklından Geçen Düşünceler

 > 
296PAYLAŞIM

Oyumuzu Çankaya'da kullandık, kazanan demokrasi olsun!

Bilin bakalım kabine kiminle girdim ☺☺

Sokaklar döpiyeslerini giymiş yaşlı cumhuriyet teyzeleriyle dolu. Ah be size Cehape fönlü diyenler biraz da olsa utanıyor mu acaba?

Şunu açalım da stresimiz biraz azalsın...

Faruk Demir - Sarı Saçlım Mavi Gözlüm

Ahmet Hakan'ın keyfine bir bakalım...

Sanki ilk sonuçlar iyi geliyor gibi hı? Emin Çapa da gülümsüyor evet evet..

CNN'e bile doldurmuşlar yandaşları. Bıktık bir Abdülkadir Selvi daha görecek gücüm kalmadı.

Yeşilçam bile önceden görmüş olanları...

MHP baraj altı kalabilir diyorlar. Bir bu eksikti. MHP seçmeni yanlış kişiyi cezalandırıyorsunuz, haberiniz ola!

Sandık başındakiler; tarihe dikkat!

İlber Hoca bi'şeyler yap!

Ümidimizi kesmiyoruz!

Açık konuşalım ortama bir sessizlik çöktü. Biraz Cihan Haber Ajansına bakalım. Belki moral verir.

Tam aklımdan geçeni yazmış. Bu işte bir gariplik var.

Bu haritayı kim boyadıysa olmamış...

%51 diyorlar. 51 ne yaaa? 51 ne?!?

Arkadaşlar nereye gitti bu kadar oy? Nereye gitti ;(

Tamam al tamam, hepsini al!!!

Ya şu adamı niye üzüyorsunuz?

Bu işin içinde kesin bir şey var ama ne ?!?

Senin çayının da çorbanın da kaşığının da taa.....

Pekiii soru: YSK'nın sitesi niye kapalı?

Denemesi bedava buyrun

Nasıl yaaa? Nasıl kapanıyor ki? Nasıl?

Açılan sandık: Ülke genelinde %85, yurt dışında %20, Saat: 20.24

Ne keşfetmek isterdiiiiim? Hortlayan seçmen...

Kafamda deli sorular...

Hayatlar hayaller paramparça...

Genel Başkan noolur çık konuş bişeyler yap! Gözgöre göre ülke elden gidiyor :(

Dışardan AKP konvoyunun korna sesleri geliyor. Allahını seven üzerime koalisyon atsın.

Şimdi n'apalım nerelere gidelim?

Trakya da güzel aslında. Hem rakı da var...

Hepsi senin yüzünden Bahçeliiii senin yüzündeğğnn!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
exit

Kazanan Emperyalizm sayın seyirciler.Senin ülken faşist olmuş Diktatör ile yönetilmiş umurunda değil Avrupa'nın yeter ki sömürülmeye izin ver,tüketim pazarının kölesi ol,Avrupa üretsin sen ye doyma,harca cebinde paran olmasa bile,Kredi kartı var onunla yaşa mahrum ol!!,Başkanlık sistemine ve federalizme hazır olun, ama ağlamayın milliyetçi oyları toplamak için kaos ortamı yaratanlar, yarın apo'ya özgürlük, doğuya özerklik verdiğinde hiç bize gelmeyin canlarım benim.kazandınız tebrikler.

Gizli Kullanıcı

Abi siz gizli Akp`ci misiniz :) Herkez Chp diyor Akparti oylari artiyor. Siz disarda yada sosyal medyada marjinallik olsun diye mi Chp`yi savunuyorsunuz. :/ :)

menemen

akp chp hdp ve mhp linin gızunden anlatmıssınız bir de ldplilerin gozunden anlatın bakalım

hulker

Ulan güleyim mi ağlayayım mı bilemiyorum.Ne yapsam şu durumda boş.Seçimden evvel herkes terörden bıkmış, Suriye'lilerden bıkmış, işsizlikten bıkmış, ayrımcılıktan bıkmış ama seçim günü geldi mi oylar yine AKP'ye.Yok azizim yok şu saatten sonra bu memleketin başına ne gelirse gelsin haktır.Sen otelde diri diri sanatçı yakana oy vermeye devam edersen gözünü açtığında çok geç olacak Türkiye'm.

king-arthur

Yahu herşeyi anlıyorum da otelde diri diri sanatçı yakanın suçlusunu da akp yaptınız ya. nasıl bir beyin yapınız var merak içerisindeyim. sözcü okuyun siz. beyin kullanın diyolla :)

hulker

İki grupta birbirinin aynısı güzel kardeşim.Ordakiler Allahu Ekber diyerek insan yakmışlardı, burdakiler Allahu Ekber diyerek hırsızlık yapıyor.Anlaman için biraz orantı kurman lazım.

king-arthur

İfratla tefiriti karıştırıyorsunuz. Hükümetin icraatlarını pek tabi beğenmeyebilirsiniz, ben de beğenmiyorum çoğunu. Protesto edebilirsin (hakaret hairç). ama 80'li yıllarda olmuş elim bir vakayı şimdiki hükümete atfetmek büyük yanılgı. Elbette her Allahu Ekber diyen müslüman değil. Aynen her Atatürk'ü seviyorum diyenin Atatürkçü olmadığı gibi.

hulker

Aynen öyle çok doğru konuştunuz.Nasıl ki şimdi AKP ve yandaşları bize 80'lerde 90'larda yaşanılan hayat şartlarını bize hatırlatıp şükretmemizi söylüyorlar buda öyle onlar nasıl ki bize eskiyi ısıtıp sunarlarsa, CHP tarihte bunu yaptı, MHP tarihte bunu yaptı, eskiden memleket böyleydi derse bence bizimde ülkedeki MUHAFAZAKAR geçinen toplumun geçmişini ortalığa dökmeye hakkımız var.Diğer dediklerinizde haklısınız.

king-arthur

Etkiye tepki, haklı olduğunuz noktalar var bu konuda. Şunu da unutmamak lazım, toplumsal konularda çivi çiviyi sökmez. Bize kötü davranıldıysa biz iyi davranacağız ki karşı taraf da utanıp iyi olma yoluna girsin. Benim şahsi fikrim bu0

hulker

Ne yazık ki ülke olarak çivisini sökeceğimiz bir toplumumuz yada en azından toplum değerimiz kalmadı.Yada kötü olduğunu kabul edip iyi olma yoluna girebilecek bir karşı taraf görmüyorum.Biri liderine dokunmayı ibadet sayar diğeri atatürke tapar bir diğeri ise ırkçılık yapar.Bu ülkede artık iyilik kaldığına inanmak zor.Buda benim şahsi fikrim :)

king-arthur

Yorumları okumak daha keyifli lan. Nasıl da çaresizler. Siz kendinize Kılıçdaroğlu gibi liderlik vasfı olmayan birini başkan yapmışsınız kaybetmeye mahkumsunuz. İktidar partisinin icraatlarının çoğu benim de hoşuma gitmiyor ama muhalefetin seçmeni koyun gözüyle görmesi nedeniyle iktidarın açık ara kazanmasına sevindim.

Görüş Bildir