Görüş Bildir

Zombi Atmosferi Severler Buraya: Dying Light 2'den Yeni Oynanış Videosu Geldi!

Anasayfa > Iq > Gamer

Zombi atmosferi sevenlerin yakından bildiği Dying Light serisinin yeni oyunu Dying Light 2'den yeni bir oynanış videosu geldi!

4 Şubat 2022'de çıkıyor!

4 Şubat 2022'de çıkıyor!

Oldukça keyif veren, parkur yapısına sahip, tatmin edici bir hikayeyle bizi büyüleyen Dying Light çıktığı dönemler ortalığı kasıp kavurmuştu. Dying Light 2'de bu özellikler daha da gelişmiş ve çeşitlendirilmiş bir biçimde bizi bekliyor.

İşte oynanış videosu!

Ne tür yenilikler bizi bekliyor?

Ne tür yenilikler bizi bekliyor?

Dying Light 2'nin ilk oyundan 4 kat daha büyük bir dünyaya sahip olacağı açıklanmıştı, bununla birlikte yapım yeni görev sistemi de getiriliyor. Grafik açısından da geliştirmeler olduğu yayımlanan videolar da görünüyor, ek olarak parkur boyutunda ise yeni fiziklerin olması bizleri oldukça heyecanlandırdı.

Etkileyici dövüş mekanikleri var!

Etkileyici dövüş mekanikleri var!

Dying Light serisinde yakın dövüşün önemini biliyoruz, bu noktada ise yeni oyunda bizi daha fazla silah seçeneği ve dövüş unsurları bekliyor. Ateşli silahların olmayacağı, en fazla el yapımı birkaç silahın olacağı düşünülüyor. Bu durumda bizi daha fazla dövüş mekaniği, çeşitli ve geliştirilmeye açık yakın dövüş silahları bekliyor demektir.

İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
2
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?