Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yoldan Topladıkları Ölü Hayvanlarla Tüm Ailesine Yemek Hazırlayan Çift!

59PAYLAŞIM

Mideniz biraz bulanabilir, baştan uyaralım. Akşam yemeği için yoldan ölü hayvanları toplayan adam, tüm ailesine yemek hazırladı. Detaylar için Metro kaynaklı haberimize buyurun.

Kaynak: https://metro.co.uk/2018/12/11/couple-se...

Jim Alexander, taşıtların çarptığı hayvanların ölüleriyle yemek hazırladığını söyledi!

41 yaşındaki Jim Alexander, yoldan yaklaşık 50 tane hayvan ölüsü toplamış ve 54 yaşındaki kız arkadaşı Betina Bradshaw ile ailesine ve arkadaşlarına akşam yemeği hazırlamış. Yoldan topladığı hayvanların arasında geyik, tavşan, sülün ve porsuk var!

Jim daha önceden kasapmış ve kesimhanelerde çalışmış.

Jim, yiyecekten tasarruf etmek adına çevresel sebeplerle ölü hayvanları topladığını söylüyor. Güzellik uzmanı Betina ise bu yaptıkları sonucunda ailesinin ona "seri katil" dediğini söylüyor.

"İnsanlara garip geldiğinin farkındayım ama aslında çok mantıklı bir şey."

"Bunu yapıyorum çünkü o hayvanların heba olmasını istemiyorum. Onları toplayıp yemek yaparak bir şekilde tasarruf etmiş oluyorum."

"Porsuğun tadı domuz etine benziyor ancak tilkinin kendine has bir tadı var ama soslarla lezzetlendiriyorum."

Jim sadece yoldan bulduğu ölü hayvanları toplamıyor, ayrıca ormanlık alanlara gidip mantar ve çeşitli otları da topluyor.

"Markete doğadan bulamayacağım şeyleri almak için gidiyorum. Diş macunu, duş kremi gibi şeyler."

Jim, köyde büyüdüğünü ve yiyecek aramayı oradan öğrendiğini söylüyor.

"Köy hayatı yaşıyorduk ve markete hiç gidilmezdi. İlk tavşan avladığımda 5 yaşındaydım. Yaptığımız iş buydu ve bu benim kanımda var."

Jim'in bu davranışı polislerin de gözünden kaçmamış.

"Yoldan topladığım ölüleri arabama yüklerken bir sefer polis çekmişti ve kuşku dolu gözlerle beni sorgulamışlardı."

Jim bu yaptığını kız arkadaşına anlattığında bunun "kademeli bir süreç" olduğunu söylemiş.

Betina, "Eve geyik getirdiğinde başta köpeği için getirdiğini söylemişti. Daha sonradan ağzındaki baklayı çıkardı ve bizim yememiz için getirdiğini anlattı. Bu duruma burun kıvırıyor olabilirsiniz belki ama şu an beni rahatsız eden hiçbir şey yok." diyor.

Sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deen-tharkuho

O hayvanların neden nasıl öldüğünü bilmeden toplayıp yemek akıl kârı değil belki bazıları hastalıktan öldü ya da kadar süre bekledikleri de belli değil şimdiye kadar hastalanmamaları şans

nazar-donmez

taboo belgeselinden alınmış. muhteşem bir seridir. daha da şaşırmak için diğerlerini de izleyin

sae

Sayın onedio kusma emojisi önerimiz hâla geçerli bence bir düşün derim...

asibirmimar

teyzem napıyonuz siz allah aşkına ya

metin-akalp

Canlı vücudunun içerisinde en hızlı çürüyen ve diğer uzuvların çürümesini sağlayan kısım kandır. Ayrıca iç organlar ölümden sonra hızla bakteri üreterek çürümeyi hızlandırır. Bu yüzden eski zamanlarda bile eti için öldürülen hayvanların boğazı kesilir ve kanı boşaltılır. Vakit geçirmeden iç organları temizlenir. Av hayvanlarının ise birkaç gün içinde tüketilmesi tavsiye edilir. Bu yüzden taze bile olsa ölmüş hayvanların etini yemek akıllıca bir iş değil.

Görüş Bildir