Yok Artık! Geçmişte Cüneyt Arkın'a Türk Medyası Tarafından Kurulan Seks Partisi Kumpası

-
Abone ol

Cüneyt Arkın'a gazetelere Türkan Şoray ile sevgili oldukları yalanını söylemediği için kurulan seks partisi kumpasından haberiniz var mıydı? Kendisi Hürriyet'e bu durumu anlatmış ve o dönemde gazetelerde bu konuyla ilgili birçok haber çıkmış. Gazete haberi de içeriğimizde. Bakalım 1971'de neler olmuş?

Kaynak: Eskigaste ve Hürriyet

Aksiyon filmlerinin aranan yüzü, yakışıklılığıyla birçok kadının gönlünde taht kuran Yeşilçam'ın yakışıklı aktörü Cüneyt Arkın!

Ona birçok kadın hayranken, o bir tek kadına yani Betül Işıl'a hayrandı. Fakat ikisi de şöhretin bedelini bir şekilde ödedi.

Cüneyt Arkın ve Betül Işıl birbirlerine olan bu aşklarını evlilikle devam ettirdiler. Fakat boşandıkları dönemde Cüneyt Arkın'a büyük bir kumpas kuruldu.

Nasıl bir kumpas mı? Hemen anlatalım!

Betül Işıl ile ayrıldıkları dönemde Cüneyt Arkın aşk acısı çekerken, kadınlarla birlikte olmadığı için arkadaşlarının "Sen şey misin?" sorularına maruz kalıyormuş.

O da "Eşcinsel mi?" diye de düzeltiyormuş. Herkes ondan çapkınlık yapmasını beklemiş. Fakat aşk işte! Herkesin aşık olduğu adam, gerçekten Betül Işıl'a aşık...

Hatta çapkınlık yapmayınca bir gazete patronu Cüneyt Arkın'dan Türkan Şoray ile aşk yaşadığını söylemesini bile istemiş.

Kendisi bu istek karşısında "Ben nişanlıyım, Türkan da Rüçhan Adlı ile beraber. Siz bizi kendiniz gibi mi sanıyorsunuz? Şöhret uğruna gururumuzu feda etmeyiz!” diyerek tepki göstermiş.

Bu büyük gazete patronu da sinirlenmiş ve Cüneyt Arkın'ı gazetelerde hakkında haber yayınlamakla tehdit etmiş.

Ve gazete patronu dediğini yapmış, "Cüneyt Arkın, evinde seks partileri tertipliyor." diye bir haber yayınlamış.

Haberde "Kadınlara olan aşırı zaafı yüzünden evlilik hayatında büyük huzursuzluklar doğmasına sebep olan sinemanın yakışıklı aktörü Cüneyt Arkın, ikinci eşi Betül Işıl’dan da boşandıktan sonra, kendisini büsbütün içki ve sefahat alemlerine kaptırarak evinde seks partileri düzenlemeye başlamıştır." 

"Gecelerini içkili olarak düşük seviyeli kadınların müdavimi oldukları lokallerde geçirmekte olan Cüneyt Arkın’ın buralardan temin ettiği kadınları evine götürüyor ve bunlarla seks alemleri tertipliyor." diyerek kendisini seks partisi yalanına alet etmişler.

Fakat ne seks kumpası ne de başka bir yalan haber hayranlarının ona olan sevgisini azaltmamış.

Yıllar sonra bu büyük gazete patronuyla bir film setinde karşılaştıklarında,

Setin dışındaki Arkın'ın hayranlarını görünce halkın sevgisini kazanmış bir sanatçıya kimsenin gücünün yetmeyeceğini anlamış.

Bunu bizzat kendisi Cüneyt Arkın'a söylemiş.

Gazetenin tirajı düşüyor, sansasyon lazım diye bu güzel insanları böyle bir kumpasın içine sokmaya değer miydi?

Vallahi pes! Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kerem-kasigur

adam hem yakışıklı hem adam anasını satayım.

Gizli Kullanıcı

salak herif herkesten beklerim Cüneyt Arkın gibi bir adamdan zaten beklemem hiç tanımassamda insan duruşuyla konuşmasıyla kişiliğini az çok belli ediyor farzedelim ki yapıyor sizene yani adamı rezil etmek sizemi kaldı aslan Cüneyt Arkın

koray-polat

Yalnız haberi okuyunca ciddi bir şey sanıyorsun. Tertipliyor. Temin etmek, idarehane, muntazam...

mabada

:D günümüzde kullanılmayan kelimelerin etkileri

keyserszee

MIŞ MIŞ TA MIŞ MIŞ,MİŞ MİŞ TE MİŞ MİŞ...

lucinda-yumi-kane

Maşallah, medyamız hiç değişmemiz lazım dememiş kendisine, olduğu gibi devam etmiş!

Görüş Bildir