Yine Hareketli Geçecek! Spiritüel Danışman Aslı Güder, 2020 Yılı İçin Bazı Ünlülerle İlgili Şaşırtan Kehanetlerini Açıkladı!

124PAYLAŞIM

2020'de de magazin dünyası yine bomba gibi olacak desenize...

Kaynak: https://medyanin50tonu.com/ünlüler-dünya...

Spiritüel Danışman Aslı Güder bilgidiniz gibi her yıl sonunda gelecek olan seneyle ilgili ekonomik, politik ve magazinsel bazı değerlendirmeler yapıyor.

Geride bırakacağımız 2019 senesi için de bazı kehanetlerde bulunmuştu kendisi ve biz de gerçekleşen kehanetlerini sizler için derlemiştik.

İnanamayacaksınız! Ünlülerin Vazgeçemediği Spritüel Danışman Aslı Güder'in 2019 Yılında Gerçekleşen Kehanetleri - onedio.com
İnanamayacaksınız! Ünlülerin Vazgeçemediği Spritüel Danışman Aslı Güder'in 2019 Yılında Gerçekleşen Kehanetleri - onedio.com

Şimdi yine Aslı Güder, 2020 yılında ünlülerin yaşayacağı olayları Dilara Pekel'e anlattı. Gelin birlikte hangi ünlü ne yaşayacak bakalım.

1. Bir ünlünün çocuğuyla ilgili herkesi şoke edecek bir gerçek ortaya çıkacakmış. Kim olduğunu bilmiyoruz, bekleyip göreceğiz.

2. Sıla'nın ilişkisinin de geleceği yokmuş. Yine aradığı mutluluğu 2020'de de bulamayacakmış. Aşk hayatı istediği gibi gitmese de Sıla, yapacağı albümlerle yükselişe geçecekmiş.

3. Bu sene skandallarını epey konuştuğumuz Can Yaman psikolojik tedavi görebilirmiş. E geç kaldı sanki bunun için...

4. 2020 yılı minik serçe Sezen Aksu'nun yılı olacakmış ve çıkaracağı bir albümle seneye imzasını atacakmış. Ay hadi inşallah!

5. 2020 senesi Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftine uğurlu gelecekmiş. Yurt dışından ev alacaklarmış ve Burak Özçivit önemli anlaşmalar imzalayacakmış. Fakat Fahriye Evcen ailesinden bir kayıp yaşayabilirmiş.

6. Hadise de ailesinden birinin sağlık problemine çok üzülecekmiş. Umarım böyle bir şey olmaz.

7. Murat Boz da hem iş hayatıyla hem de psikolojisiyle ilgili bazı problem yaşayabilirmiş.

8. Şeyma Subaşı'yı da zor bir sene bekliyormuş. Hamile kalıp çocuğu doğurmayacakmış. 2020'nin bombası bu haber olur herhalde.

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nilda-nld

hebele hübele

panik-anne

çöp

uyusuk

Kadını ünlü yapmalıyız diye nasıl reklam vereceğinizi şaşırdınız... Kehanetmiş at yalanını...

melis_cankurtaran

Fahriyenin babasi hasta hadisenin annesi surekli rahatsiz kehanete bak aq. Sila zaten bir iliskide tutunamiyor murat bozun evlilik fobisi var nerede kehanet?!

albusseverus

Zaten şeymacık herkesten hamile kalma potansiyeline sahip biri. Kadın evli adamdan hamile kalıp doğurdu. Daha ne olsun. Bunu bilmek için kehanete gerek yok ki🤷‍♀️

Görüş Bildir