Görüş Bildir

Yılın Vahşi Yaşam Fotoğrafçısı Yarışmasında Halkın Seçimi Ödülünün Sahibi: 'Ormanın Kralları'

Haberler
> Yılın Vahşi Yaşam Fotoğrafçısı Yarışmasında Halkın Seçimi Ödülünün Sahibi: 'Ormanın Kralları'

Londra'da Doğal Tarih Müzesi tarafından düzenlenen Yılın Vahşi Yaşam Fotoğrafçısı yarışmasının kazananı, bir çift aslanın olduğu 'Kardeşlerin Bağı' isimli fotoğraf Halkın Seçimi Ödülü'nü alarak 1. oldu. Detaylar için The Guardian ve BBC kaynaklı içeriğimize buyurun.

Kaynak1, Kaynak2

25. Izole - Anna Henly (Birleşik Krallık)

25. Izole - Anna Henly (Birleşik Krallık)

45 bin fotoğraf arasından 25 fotoğraf seçildi ve daha sonra 1. olan fotoğraf belirlendi.

24. Pusu - Federico Veronesi (Kenya)

24. Pusu - Federico Veronesi (Kenya)

David Lloyd'un 'Kardeşlerin Bağı' fotoğrafı ve diğer 4 fotoğraf müzede sergilenmeye başlandı.

23. Dinlenen Dağ Gorili - David Lloyd

23. Dinlenen Dağ Gorili - David Lloyd

22. Kalıntılar - Phill Jones (Birleşik Krallık)

22. Kalıntılar - Phill Jones (Birleşik Krallık)

21. Aile Fotoğrafı - Connor Stefanison (Kanada)

21. Aile Fotoğrafı - Connor Stefanison (Kanada)

20. Yakından İstiridye - David Barrio (İspanya)

20. Yakından İstiridye - David Barrio (İspanya)

19. Utangaç - Pedro Carrillo (İspanya)

19. Utangaç - Pedro Carrillo (İspanya)

18. Kimsesiz Kalan Kunduz - Suz, Eszterhas (Amerika)

18. Kimsesiz Kalan Kunduz - Suz, Eszterhas (Amerika)

17. Genç - Franco Banfi (İsviçre)

17. Genç - Franco Banfi (İsviçre)

16. Boyanmış Şelale - Eduardo Blanco Mendizabal (İspanya)

16. Boyanmış Şelale - Eduardo Blanco Mendizabal (İspanya)

15. Karların Altında - Audren Morel (Fransa)

15. Karların Altında - Audren Morel (Fransa)

14. Buz ve Su - Audun Lie Dahl (Norveç)

14. Buz ve Su - Audun Lie Dahl (Norveç)

13. Kırmızı, Gümüş ve Siyah - Tin Man Lee (Amerika)

13. Kırmızı, Gümüş ve Siyah - Tin Man Lee (Amerika)

12. Meraklı Rastlantı - Cristobal Serrano (İspanya)

12. Meraklı Rastlantı - Cristobal Serrano (İspanya)

11. Yarasa'nın Uyanışı - Antonio Leiva Sanchez (İspanya)

11. Yarasa'nın Uyanışı - Antonio Leiva Sanchez (İspanya)

10. Süzülerek Gitme - Christian Vizl (Meksika)

10. Süzülerek Gitme - Christian Vizl (Meksika)

9. Derin Uyku - Tony Wu (Amerika)

9. Derin Uyku - Tony Wu (Amerika)

8. Başka Bir Dünya'ya Ait - Franco Banfi (İsviçre)

8. Başka Bir Dünya'ya Ait - Franco Banfi (İsviçre)

7. Eşsiz Bill - Rob Blanken (Hollanda)

7. Eşsiz Bill - Rob Blanken (Hollanda)

6. Nesil - Konstantin Shatenev (Rusya)

6. Nesil - Konstantin Shatenev (Rusya)

5. Tek Oyuncak - Bence Mate (Macaristan)

5. Tek Oyuncak - Bence Mate  (Macaristan)

4. Kutup Ayısının Mücadelesi - Justin Hofman (Kanada)

4. Kutup Ayısının Mücadelesi - Justin Hofman (Kanada)

3. Tilki Tilki ile Tanışır - Matthew Maran (Londra)

3. Tilki Tilki ile Tanışır - Matthew Maran (Londra)

2. Üç Kral - Wim Den Heever (Güney Afrika)

2. Üç Kral - Wim Den Heever (Güney Afrika)

1. Kardeşlerin Bağı - David Lloyd (Yeni Zelanda)

1. Kardeşlerin Bağı - David Lloyd (Yeni Zelanda)

Fotoğrafın sahibi olan David, 1. olmasının ardından şu açıklamayı yaptı: 'Bu fotoğrafla ödül aldığım için mutluyum, duygunun sadece insana özgü olmadığını, hayvanların da duyguları olduğunu gösteriyor.'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
134
77
11
3
2
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

ilk 10'dan ziyade 10-20 arasındaki fotolar daha güzel değil mi?Bana öyle geldi en azından.