Yaşadığı İlişkilerle Gündemden Düşmeyen Acun Ilıcalı, Özel Hayatı ve Eski Eşi Şeyma Subaşı İle İlgili Samimi İtiraflarda Bulundu!

337PAYLAŞIM

Buyurun bakalım...

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı aşkını burada uzun uzun anlatmayacağız. Zaten hepimizin yakından tanık olduğu uzuncaaa bir süreçti bu.

Kısaca bahsedelim ama yine de. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı aşkı başladığında Acun Ilıcalı, Zeynep Yılmaz ile evliydi. Hatta kızları Melisa, Ilıcalı'nın evliliği henüz bitmeden dünyaya gelmişti.

Daha sonra bir şekilde Acun Ilıcalı ile Zeynep Yılmaz boşandı ve Şeyma ile Acun 2017 yılında dünyaevine girdi. Ancak ne yazık ki bu evlilik ilişkilerinin aksine kısa sürdü ve 1 yıl içinde çift boşandı...

Acun Ilıcalı bir süredir kendisinden yaşça küçük Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşıyor biliyorsunuz...

Acun Ilıcalı geçtiğimiz gün Candaş Tolga Işık'ın YouTube'daki Haber Global kanalındaki programına konuk oldu. Acun Ilıcalı, Tolga Işık'ın 'Şeyma ile evlendiğin için pişman mısın?' sorusuna samimi bir şekilde yanıt verdi!

"Yoo hiç değilim, öyle bir konu yok. İnsanlar bir şeyleri yaşıyor o anda. Yaşadıktan sonra da zaten eğer bir şeyler çözümsüzlüğe gidiyorsa ben başka bir evreye geçiyorum."

"Şeyma'yla biz güzel bir birliktelik yaşadık. Fakat şunun altını çizmek istiyorum ve insanların bunu başaramadığını gördükçe de üzülüyorum. İki insan arasındaki duygusal ilişkinin bitmesi, o iki insan arasında yüksek bir gerilim yaşanmasına sebep değil bence."

"Güzel şeyler paylaşmışsın, sonra duygusal şeyler bitmiş. Duygusal olarak enerjimiz bitti, bir şeylere karar verdik. Ayrılmaya karar verdik ve dostça ayrıldık. Bir gerilim kalmasını anlamıyorum, bunları gördükçe de üzülüyorum."

"Benim Zeynep'le de aram gayet iyidir. İkisi de çocuklarımın annesi. Açıkçası benim için çok değer verdiğim insanlar. Bugün Şeyma için onu derler, bunu derler ama ben anneliğine laf ettirmem. Melisa'nın üzerine titriyor."

"Zeynep'in anneliğini gördükçe mutlu oluyorum. Şeyma'yla da Zeynep'le de 10 yıllık beraberliğim var. Şu an ben de mutluyum, onlar da mutlu. Benim de şu an mutlu olduğum bir ilişkim var. Çağla da sağ olsun bir gün beni üzmedi."

"Şeyma'nın hayatı hakkında bir yorum yapmak istemiyorum. Hepimizin hataları oluyor, Şeyma'nın hataları daha çok göze batıyor. Hepimizin yaptığı hatalardan o da yaptı, onun hatalarını tüm Türkiye gördü. Ama daha olgunlaştığı bir dönemi yaşadığını düşünüyorum. İnşallah daha güzel günleri olsun. Bazı yerde ona uyarılarda bulundum, sağ olsun uyarılarımı dinler."

"Hiçbirimiz mükemmel değiliz ama önemli olan iyi niyet. İyi niyet olduktan sonra. Ben iyi niyetli insanla muhatap olurum, kötü niyetli insanları hayatıma sokmam. İyi niyetin olduğu yerde hatalar kapatılabilir."

Tamamını izlemek isteyenler için de şunu şöyle bırakalım:

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Türk Televizyonlarının Başarılı İsmi Acun Ilıcalı'nın Geçmişten Günümüze Yaşadığı Çalkantılı İlişkileri - onedio.com
Türk Televizyonlarının Başarılı İsmi Acun Ilıcalı'nın Geçmişten Günümüze Yaşadığı Çalkantılı İlişkileri - onedio.com
Acun Ilıcalı'nın 20 Yaşındaki Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın İnanılmaz Değişimi Sizi Hayrete Düşürecek - onedio.com
Acun Ilıcalı'nın 20 Yaşındaki Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın İnanılmaz Değişimi Sizi Hayrete Düşürecek - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
filiz1.

Ne kadar zevksiz bir adam.kadınların hepsi birbirinden çirkin.adam o kadar da çapkın değilmiş aslında on sene çok uzun bir süre.iki ilişki toplam 20 sene.bizim gibi normal insanlar bile daha çok partner değiştiriyor aslında.

metin-akalp

Hayatımda gurur duyduğum şeylerden bir tanesi hiç bir zaman bu adamın elinden çıkmış bir tv programını izlemiş olmamamdır.

beryy93

Şerefsiz

arsenic

Muhafazakar iktidarın koruyup kolladığı, önünü açıp yol verdiği, yaptığı programlarla ve kızı yaşındaki kadınlarla yaşadığı muhafazakar! ilişkileriyle topluma değer katan! “Sugar Daddy”.

Görüş Bildir