Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yabancı Dil Meraklılarının Dikkatine: İngilizceden Sonra Hangi Dili Ne Kadar Sürede Öğrenebileceğinizi Söylüyoruz!

1.2bPAYLAŞIM

Yabancı dil öğrenmekle ilgileniyorsunuz ama ne kadar zamanınızı alacağı hakkında hiçbir fikriniz yok mu?

Dış Politika Enstitüsü, dünyanın dört bir yanından ana dilleri İngilizce diline göre kolaydan zora kodladı ve yaklaşık öğrenim sürelerini belirledi. (Tabii bu sürelerin İngilizce bilme seviyenizle doğru orantılı olduğunu unutmamalısınız.)

Kaynak

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
furkanymn5415

İngilizce güzel bir dil. Bende Speakingline uygulaması ile öğrenmeye çalışıyorum. Daha doğrusu geliştirmeye. Daha önceden de benzeri uygulamaları kullanmıştım ama hiç biri Speakingline kadar kaliteli değildi maalesef.

firmasepetigmail.com

Kanada’da dil eğitimi almaya karar verdiniz fakat hangi okulu seçeceğinizi bilmiyorsunuz. kanadaegitim.net olarak temsilciliğini yaptığımız çok sayıda dil okulundan size ve beklentilerinize en uygun olanı tercih etmenize ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz.Tüm okullar ve konaklama seçenekleri hakkında detaylı bilgiyi bizden alabilirsiniz.Böylelikle en doğru tercihi yapabilirsiniz ve eğitim aldığınız süre boyunca danışmanlık hizmetimizi almaya devam edersiniz. Dil okuluna karar verdikten sonra önünüzde sizi bekleyen bir vize süreci olacak.Bu süreçte kanadaegitim.net ücretsiz vize danışmanlığından yararlanıyorsunuz.Danışmanlarımız sizi vize başvurusu için gerekli evraklar hakkında bilgilendirecek, vize randevunuzu alacak ve vize formunuzu dolduracaklar.Sonraki süreçte vize takibiniz danışmanlarımız tarafından takip ediliyor olacak.

unknown_member

Almanca 30 haftaymış. Artikelleri öğrenemezsin 30 haftada.

bseozyrt

Anadili İngilizce olan adam tabikide Almancayi kolay ögrenir. Burdaki Asyalılarin nasil Almanca konuştugunu iyi biliyoruz. Ben Çince konuşmaya çalışsam çarpilirim tabi.

gizem.dikmen

Japonca konusunda buradaki yorumlara katılıyorum. Biz türkler için konuşma dilini öğrenmesi zor değil, cümle yapısı aynı, sondan eklemeli vs. Kursa gitmedim, anime izleyerek ve evde çalışarak derdimi anlatma seviyesine geldim. 1 ay evvel Japonya'daydım, hiç sıkıntı yaşamadım. Ayrıca bazı kelimeleri ingilizceden devşirdiğinizde de anlıyorlar. :))) Friend - frendo gibi. :)))

Görüş Bildir