Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Y.yın Y..ağına R.ğmen 17 M..dede 1. A..lık S..uşturması K..isyonu

 > 
1.1bPAYLAŞIM

Y.rgı 1. A..lık s.ruşturmasına y.yın y.sağı koydu. O.edio ekibi olarak bu y.yın y..ağına elbette u.acağız. Ancak sizleri de b.lgisiz bırakmak istemiyoruz. İşte e.imizden geldiğince v.rebildiğimiz b.lgiler.

1. Eski bakanlardan E.B.'nin iş adamı R.Z.'den ç...lata kutusu içinde ....bin dolar aldığı yönünde iddialar araştırılıyor.

2. Eski bakanlardan E.B.'ın T.Kİ'nin bazı i..lelerinde y...suzluk yaptığı s.yleniyor.

3. Yine aynı bakan E.B.'nin us.lsüz kredi k..landırdığı ve iş a.amı A.A.'ya haksız k.zanç sağladığı söyleniyor.

4. Eski bakan E.B. d.nışmanı S.S.'yi 17 Aralık sabahı arayayak "k.ç S..ık k.ç" demiş ancak S.S. delikanlı biri olduğu için k.çmamıştır.

5. Eski bakan Z.Ç.'nin koruma müdürü E.S. bakanın taktığı 70. bin liralık saati gece yarısı E..nboğa Hav..lanında iş adamı R.Z.'ın k.ryesinden aldım demiştir.

6. Eski bakan E.B. s..ruşturma d.syasındaki im.r p..nlarının büyük çoğunluğu d..min b..bakanı R.T.E.'nin ta..matları doğrultus..da yapıldı dedi.

7. A..na'da durdurulan M.T'e ait T.R'ların içinden çıkan s..ahlar tutanağa geçirildi. T..kmenlere gönderiyoruz diye, S.riyedeki m.halif ç.telere verildi i.diası m.clise taşındı.

8. Eski b.yunsuz bakan M.G. iş adamı R.Z.'yi arayarak "Senin ..nüne y.tarım" dedi.

9. Yine aynı bakan 17 .ralık sabahı o.lunu arayarak "e.de kaç p..a var?" diye sordu. Oğlu "v.r işte b.r şeyler" deyince "o.lum a.am gibi s.yle k.ç p.ra v.r" dedi. O.lu ". m.lyon v.r" diye cevapladı.

10. D.nemin b.şb.kanı R.T.E. o.lu B.lal'i arayarak "p.raları s...ırlamasını" s.yledi. Ancak O.ul B.lal konuyu uzun süre anlamadı.

11. Sonra H.yvanat B.hçesinden gelen (afedersiniz) M.dür Y.rdımcılığını yaptığı T..İTAK adlı kurum bu k.nuşmalara "M..taj" raporu v.rdi.

12. H.lk B.nkası m..ürünün S.A.'nın e.inde bulunan 4... m..yon d.ların harcanacağı i.am h.tip l.sesi bir türlü bulunamadı. P.ralar geri v.rildi.

13. İş adamı R.Z.'nin çokı h.yırsever biri olduğu B.yaz T. ekranlarından h.ykırıldı.

14. .rla'da S.T alanı üzerine yapılan 3. adet v.lla için talimatlar veren B.B.'nin k.zı S.E. i.inci k.tın balkonunda h..uz g..ünmesin demesine karşın, B.B. v.lla ile a.akamız y.k dedi.

15. Eski bakan Z.Ç. kolundaki s..tin g.ranti b.lgesini bir türlü g.steremedi.

16. Gösterdiği b.lge f.rma tarafından y.lanlandı.

17. Bakan M.G. iş adamı R.Z.'nin .nüne y.tmaktan k.rtuldu g.bi görünüyor.

İş adamı R.Z. ile hanımı E.G.'nin k.z ç.cukları olaylardan e.kilenmesin diye, bu ikilinin h.berlerine de y.yın y.sağı gelmişti.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
douchebek

biz istersek dünya değişir, bunun farkına varmak bile çok güzel

dark-tower

hala umut var lan bu ülkede, böyle farkında olmaya devam edelim; şimdilik fazlasını yapamasak da, gün gelir elbet.

ozcansvnc

Ben tam umudumu kaybetsemde hep bişeyler oluyo birileri bişeylerin farkına varıyo belkide umudu hiç kaybetmesek şimdi herkez ayakta olurdu ama kimseye bişeyi anlatamıyosun bu siktiğimin yerinde...Anlamıyolar...

re-entry

bu fotoların aslı moralimi,puslusu da gözlerimi bozuyor.hatta mide bulantısı da yaptı.külli zarar bunlar yav...

acilin

Diazepam parti kur banko oyum sana.

taitava

Helal

Görüş Bildir