Güzelliğin Güçle Dansı: Fi Dizisinin Galasından Keyifli Anlar

-

Vodafone Red'in Katkılarıyla Düzenlenen Fi Dizisi Galasından Muhteşem Anlar

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dnz-krg

diziyi izlemeden yorum yapmak gibi bir saçmalık yapmak istemezdim ama izlediğim fragman ve bölümlerden şunu diyebilirim ki hayatımda gördüğüm en özenti dizilerden birisi olmuş. oyunculuk bakımından bir tek ozan güven'i değerlendireyim. zira bir tek o oyuncu geri kalanının ne meslek icra ettiklerini söylerlerse sevinirim. ozan güven gerçekten kendisini çok geliştirmiş bir oyuncu bence. ilk oynadığı dizilerden itibaren geldiği nokta çok daha samimi, çok daha doğal bir oyunculuk. bu dizinin tek şansı ozan güven'dir bence. birileri mehmet günsür bıdı bıdı diyecek. acaba nerede hangi önemli rolü oynadı bu arkadaş diye sormak isterim size? seks sahneleri konusunda insanların hassasiyeti de saçmalık. insanın hayatının bir parçası seks. ama bu dizide seks sadece izlensin diye işleniyorsa, (bir çok romanda da maalesef böyle) insana izlerken zorlama geliyor. porno çekseler daha dürüst olurlar bu mantıktaki yapımcılar bence.

tc-aysun-gunes

İzleyip yorumunu değiştirmelisin, bence on numara olmuş. Öyle özentideğil tam aksine şu sektörde dimdik durabilmiş Fi dizisi ;) Ama zevkler ve renkler tartışılmaz, izledikten sonra da hala bunları düşünürsen saygı duyarım ;)

dnz-krg

ne açıdan dimdik durabilmiş çok merak ettim? bu tarz özenti dizi izleyeceğime doğrudan yabancı dizi izlerim benim şahsi fikrim bu.

enk-capital

Bu dizinin konusu ne?

cevoland

artık türk dizisi diye bir kavram yok! rtük dizileri ve internet dizileri var.

seveneight

Diziyi sevmesem de açtığı yol umarım başarılı olur ve bu tarz sayıların yapımı artar.

nazli-miller

İZLEMEYEN PİŞMAN OLUR

Görüş Bildir