Uyurken Kıçı Açık Kalanların Gördüğü "Bu Nasıl Rüya?" Dedirten 13 İlginç Rüya Tabiri

25PAYLAŞIM

Rüya tabirleri hepimizin çoğu zaman başvurduğu kaynak eserlerdir. Yalnız elbette bunların doğruluğu sorgulanabilir cinsten. Bu içeriğimizde ise rüya tabirleri yapılan en ilginç şeyleri araştırıp bulduk. Yani rüyada uçurumdan düşmek, kendini çıplak görmek gibi sıradan şeyler değil. Bizim uydurduğumuzu düşünmeyin diye de maddelerin altına tabiri yapılmış kaynakları ekledik. Ama "Gerçek Meali" yazan bölümler tabii ki bizim uydurmamız, ki kendileri tabirlerinden daha mantıklı.

1. Pilav Üstü Et Döner Görmek

Rüya tabiri: Mal edinmek, para ile satın alınacak eşyalarla lüks ve konforlu bir hayat sürmek demektir. 

Gerçek meali: Diyet yapmayı acilen bırakmalısınız!

Kaynak

2. Ağda Yapmak

Rüya tabiri: Rüyada ağda yapmak, acılardan geçerek pişmek ve olgunlaşmak, daha sonra gelecek olan acılara da direnç kazanmak şeklinde tabir edilir. 

Gerçek Meali: Uzun zamandır bakım yaptırmıyor demek ki?

Kaynak

3. Döviz Kuru Görmek

Rüya tabiri: Rüya sahibi için çok zahmetli ve çileli bir iş yaptıktan sonra onun karşılığında gereken kazancı ede etmek manasına gelir. 

Gerçek meali: Türkiye'de yaşıyorsanız normal, çok şey yapmayın.

Kaynak

4. Dansöz Görmek

Rüya Tabiri: Rüyada dansöz görmek çok hayırlıdır ve rüya sahibinin mutluluklarla, güzelliklerle ve hayırlarla karşılaşacağına işaret eder. 

Gerçek Meali: Siz epeydir yalnızsınız galiba? 

Kaynak

5. Dolmalık Biber Görmek

Rüya Tabiri: Rüyada dolmalık biber görmek, varlıklı hayatıyla herkesin ilgisini çeken bir kimsenin maddi açıdan çok kötü bir duruma düşmesinin veya iflas etmesinin haberini almaya, sevilen bir kimsenin aniden hastalanarak yatağa düşmesinden dolayı üzüntü duymaya yorumlanır.

Gerçek Meali: Evde yemeğiniz yok, para da az olduğu için "Ne yemek yapsam?" diye düşünüp uymuşsunuz.

Kaynak

6. Jelibon Görmek

Rüya Tabiri: Rüyada jelibon görmek, bekarlar için yabancı uyruklu biri ile evlenmek anlamına gelir.

Gerçek Meali: Siz gerçek bir pis boğazsınız ve dünyanın en güzel şeyi de jelibon :(

Kaynak

7. Testis Görmek

Rüya Tabiri: Rüyada testis görmek, pek de hayırlı anlamlara gelmez ve rüyayı gören kişinin hane içinde meydana gelecek kopmalara ve ayrılıklara işaret ettiği şeklinde tabir edilir. 

Gerçek Meali: Maaşınıza bu ay da zam yok!

Kaynak

8. Türkücü Görmek

Rüya Tabiri: Rüyada türkücü görmek, kişinin kadere ve hayat içinde karşılaştığı olaylara karşı son derece sabırlı ve vakar içinde durduğuna, sıkıntılar ve sorunlar yüzünden isyan etmeyeceğine, yaşanan her şeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına ve böylece kendisine çok uygun, huzurlu ve çok rahat bir hayat kuracağına delalet eder.

Gerçek Meali: Kral FM açık kalmıştır.

Kaynak

9. Papa Görmek

Rüya Tabiri: Rüyada papa görmek tüm dini semboller gibi hayra yorumlanır. Kişinin rüyasında başka bir inançtan olsa dahi bir din insanını, alimini görmesi demek şansının açılması, işlerinin yolunda gitmesi ve sağlık ile ilgili rahatsızlıklarının da iyileşme sürecine girmesi anlamlarına gelir. 

Gerçek Meali: İtalyanlar aslında Türkmüş!

Kaynak

10. Facebook Görmek

Rüya Tabiri: Rüyada Facebook görmek, sosyal ilişkilerin güçleneceği bir döneme girileceğini ve yeni arkadaşlıklar kurulacağını bildirir. 

Gerçek Meali: Internetle kafayı yemiş olabilirsiniz, uyuyana kadar sosyal medyada fink atıyorsunuz.

Kaynak

11. Zombi Görmek

Rüya Tabiri: Rüyada zombi görmek, hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin çevresindeki hayırlı ve faydalı kimselerin varlığına rivayet edilir. 

Gerçek Meali: The Walking Dead'in yeni sezonu çıktı çıkyor, az kaldı!

Kaynak

12. Miting Görmek

Rüya Tabiri:  Miting görmek biraz huzursuzluk yaşanacağına ya da iş yerinde fazlasıyla stres altında kalınacağına, bu durumun da kişinin günlük hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine işaret eder.

Gerçek Meali: Çok fazla haber seyrediyorsunuz, kapatın artık televizyonu!

Kaynak

13. Enişte Görmek

Rüya Tabiri: Rüyada enişte görmek rüya sahibinin temiz kalpliliği ve saf duyguları nedeni ile çevresindekilerin alay konusu olduğuna işaret eder.

Gerçek Meali: Canım eniştem :(((

Kaynak

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
belphegor

Meh.Çok önceleri rüyamda vodkalı jelibon yediğimi görmüştüm de,2 senedir manitayla evlenmedik yani.Bunlar çok normal rüyalar olm.Benim evrende İsrail ve Türkiye savaştaydı.Ama savaşan öğrencilerdi.İsrailli ergenler bizim lisenin karşısına pusmuş okuldan çıkanı vuruyordu.Sonra Netanyahu qanqam benle birkaç arkadaşı daha aldı yanına,dedi bugün 18.yaşınıza bastınız ne istersiniz,ki yaşım 21.Dedim bizi bu hale sokanı bul getir.Birden Uzun ışınlandı yanımıza,bana pis pis bakıyor,Neto sırıtıyor falan.Ben o ara Davutov'un(o ara Davutoğlu koltuktaydı) koluna girip 'la olm nettiniz el alem birbirini sgiyor' falan diyorum,ortalık çok saykodelikti.Buyrun,dötü çatlamadan yorumlayabilecek olan gelsin aydınlatsın.Tabir me!

pezz

kendini ortaya at herkes nişan alacak onlar da sıksın israil gg

yori

focebook gören varmı gerçekden ruyada

Gizli Kullanıcı

Neden filmlerdeki gibi uçtuğumuzu , gezdiğimizi filan görmüyoruz da saçmalıkta çığır açan şeyler görüyoruz ?

marauder

yine taşak göreceğiz belli

dogan-k

ulan et döner ilk sıraya konulur mu vicdansız biraz aşağılarda olsaydı bari :((

Görüş Bildir