Ünlü Sevgili ya da Eşleri Nedeniyle Türkiye'de En Çok Kıskanılan 15 Kadın

2.4bPAYLAŞIM

Aile kurumuna önem veren Türk toplumunda ünlü çiftler her zaman el üstünde tutulur. Mutlulukları hayranlarını da mutlu eder. Tabii bu herkes için geçerli değil, bir kısmımız mutlu olurken bir kısmımız deli gibi kıskanır.

 Bazı kadınlar güzeldir, başarılıdır, ön planda olduğu için her zaman kıskanılmıştır. Ama bu kadınların bir de yakışıklı ve ünlü bir sevgilisi varsa tüm gözler onların üstüne çevrilir,  diğer kadınların bazen de erkeklerin en çok  kıskandığı ünlüler listesine tepeden girerler..

İçeriğin havasına girmek için bu şarkıyı önden dinleyebilirsiniz ;)

1. Pınar Dilek

Tarkan gibi bir Megastar'la evlenen Pınar Dilek birçok genç kadının kıskandığı kişiler listesinde belki de en tepede. Evlendiği gün sosyal medyada kadınlara karalar bağlamıştı.

2. Arzum Onan

Mehmet Aslantuğ: Yakışıklı, beyefendi, başarılı ve olgun... 

Arzum Onan, kurşun döktürmesi gereken listesinde başı çekiyor.

3. Fahriye Evcen

Ülkenin birbirine en yakışan çiftlerinden biri de olsalar göz var üstlerinde göz.  O kurşun dökülecek... Burak Özçivit ile birlikte olacaksın ve insanlar seni kıskanmayacak. Mümkün değil.

4. Merve Boluğur

Sen kalk Murat Dalkılıç'la evlen sonra beni neden kıskanıyorlar? diye sor.  Milletin gözü vel fecr okuyor... Aman diyelim.

5. Gupse Özay

Gupse Özay'ın ne kadar zor bir yaşamı var tahmin edebiliyoruz :) Türkiye'nin en popüler dizilerinden birinde başrol oynayan yakışıklı bir sevgilin var. .... Genç kızların rüyalarını süsleyen Barış Arduç...  As nazar boncuğunu as as as

6. Burçin Terzioğlu

Burçin Terzioğlu zaten kıskanılan bir kadın bir de İlker Kaleli ile birlikte olunca .....

7. Beren Saat

Açıklamaya pek gerek yok sanırım. ;)

8. Sinem Kobal

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'yla kim birlikte olmak istemez ki? Coğrafyamızdaki kadınların çoğu ona hasta. Ama o birini seçti.. Sinem Kobal'a kocaman bir muska yetmezse nazar boncuğu ile gezmesini tavsiye ediyoruz...

9. Hande Doğandemir

Olan var olmayan var kıskanırlar... Okan Yalabık'ı da kıskanırlar, Hande'yi de...

10. Aslıhan Doğan

Barcelona'da oynayan dünya starı ile kim sevgili olmak istemez? Peki Aslıhan'ı kıskanmakta haklılar mı? Haklılar.

11. Büşra Develi

Yeni nesil yakışıklılardan Burak Deniz'in sevgilisi  Büşra Develi de nazar boncuğuyla gezmesi gerekenlerden. Ağır nazar var üstünde.. Dizi aşkı hem de... Döktür kurşunları döktür....

12. Aslı Enver

İdeal sevgili adayı Murat Boz diyoruz başka da bir şey demiyoruz. Aslı Enver ve Murat Boz birbirine yakışan dünya tatlısı bir çift de olsalar kıskanırlar...

13. Katerina Mongio

Mehmet Günsür

Mehmet Günsür

Mehmet Günsür

Mehmet Günsür

....

14. Didem Soydan

Didem Soydan neden mi kıskanılıyor? Can Bonomo ile birçoklarının hayalindeki hayatı yaşıyor....  Kış kış cinler kış kış yallah cinler yallah...

15. Başak Dizer

Ah Başak Dizer ah.. Sen var ya sen ... Kadınlar Kıvanç'la sevgili olma yarışını girmişken ... Neyse sen yine de nazar boncuğu olmadan gezme. Bi kurşun falan döktür.

Peki sen bu içerikteki kadınlardan birini az da olsa kıskandığın oldu mu?

Evet 😒
Kıskanmadım. Mutlu olurlar umarım 💜
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
minee_yldz

bi tek gupseyi kıskanırım yaaaa sen kalk o tiple barışın sevgilisi ol yemin ederim bakarken kıyamıyo insan :)

Gizli Kullanıcı

7ci fotoda Beren Kenanin kicini elliyo sandim. Evet sonra anladimki iki tane ayri fotograf birlestirilmis -_-

beyza-atay2

Ya abi iki şıkkada 13b. oy gelirmi sdhfhffg %50 - %50. İnsnmıyorum her şey yalan jdfjdfjg Tabi kıskandık jffjf

lucid

Beren Saat ve Kenan Doğulu fotoğrafında, Beren Saat, Beren Saat'i yatıran Kenan Doğulu'nun kalçayı okşuyor gibi durmuyor mu? Fotoğraf aynı bu cümle gibi bir Inception durumu yaşamış.

fulyana

Beren Saat'ten daha fazla Kenan Doğulu şanslı, Arzum Onan kadar Mehmet Aslantuğ... bu içerikte kadınlar kadar o erkeklerde çok şanslı zaten. Yine de Mehmet Günsür'u ayrı bir yere koyuyorum.. bildiğim kadarıyla 3 tane çocukları var ve belli ki Mehmet Günsür da çok şanslı bir adam. Ne diyelim hepsi mutlu mesut olsun nazar değmesin.

Görüş Bildir