Umut Akyürek'in 12 Yaşındaki Kızının Yaşından Çok Daha Büyük Göstermesi Tartışma Yarattı

2.8bPAYLAŞIM

Ünlü çocuğu olmak tüm dünyada dikkat çekici ve avantajlı bir durum. Bazıları bu durumun avantajlarından yararlanmaya çalışırken, bazıları da kameralardan uzak kalmayı özellikle tercih ediyor. Şarkıcı Umut Akyürek'in kızı yaşından büyük görüntüsüyle magazin gündemine bomba gibi düştü.

Umut Akyürek ve kendisi gibi ses sanatçısı eşi Oktay Ertuğrul 2005 yılında tek çocukları Melek Bal Ertuğrul'u kucaklarına almıştı.

Çift bebekleri olduktan sonra yaşadıkları sorunları zamanla atlattı.

Yıllar içinde kızıyla sık sık görüntülenen şarkıcı, anneliği ne kadar sevdiğini her fırsatta vurguluyordu.

Geçtiğimiz günlerde de sosyal medya üzerinden anne olmakla ilgili bir paylaşım yapan Umut Akyürek, bir anda dikkatleri üzerine çekti.

"Bir durmuyor ki öpsün annesi. Allah'ım kuzularımızın sağlıkla mutlulukla uzun ömürlerini görmeyi nasip eyle.'' diye yazan şarkıcının kızı Melek Bal bir anda ilgi odağı oldu.

Çok değil, yalnızca bir yıl önce böyle görünen 12 yaşındaki küçük kızın değişimi takipçilerin eleştiri oklarının hedefi haline geldi.

Yaşından çok daha büyük gösterdiği, abartılı saçı ve makyajı, hatta bu yaşta estetik operasyon iddiaları aldı başını yürüdü.

Eleştirilerin ortasında kalan Umut Akyürek ise "Ne yapayım, kızımı mı döveyim?" sözleriyle kendisini savundu.

"Ne yalan söyleyeyim, ben de bu yaşta makyajı tasvip etmiyorum. Ama laf dinletemiyorum. Ne yapayım öldüreyim mi, döveyim mi? Bu çocuğun resimde Türkiye 1’inciliği var bırakın 12’yi 5 yaşında bile kavga dövüş ruj sürerdi. Yaşamayan bilmez. Ama ruh hastaları kafasındakinin bariz peruk olduğunu göre göre yok saçı platin daha komiği dudağı botox, burnu çenesi estetik demişler Allah'tan da korkmamışlar." diyen sanatçı çok öfkelendi.

Sanatçı sözlerine başka ünlülere gönderme yaparak devam etti.

"Bugüne kadar adımıza toz konmasın, ismimize halel gelmesin diye bunca yıldır eşimle dimdik duran ahlaklı yaşayan alnı ak insanlarız. Bir açığımızı bulamayınca buradan vurmak istemişler. Olsun buna bin şükür. Skandalımız, rezilliğimiz, kasetimiz, sayısız sevgililerimiz, zengin dostumuz postumuz yok, hiç olmadı! 24 yıldır aynı insanlayız. Elli tane eskitmedik. Bizim ayıbımız da bu olsun ne yapalım."

Kızının peruk taktığını, ayrıca bu yaşta estetik yaptırmış olmasının mümkün olmayacağını belirtti ancak sözleri bir yıl içinde yaşanan bu radikal değişimi açıklayamadı.

Elbette gençler ergenliğin etkisiyle aniden boy atıyor, kilo veriyor ve değişim geçiriyorlar.

Bu açıdan bu yaşta bir kıza bu kadar yüklenmek doğru değil.

Yine de çocukların gün geçtikçe daha büyük görünme çabası çağımızın büyük sorunlarından biri.

Sosyal medya bu durumun en büyük tetikleyicilerinden biri.

Kimileri bu durumdan aileleri, kimileri de ünlüleri ve sosyal medyayı sorumlu tutuyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kajanoraarendale

Size ne kardeşim!Sİ-ZE NE! Sokakta çocuğu döven anne-babalara "Aile işine karışılmaz." derken neden buna laf ediyorsunuz?Kendi çocuğunuza yaptırmazsınız!

coldeki-kutup-ayisi

tek derdimiz buydu zaten , dağda ölen askerleri mecliste dönen oyunları içine sıçılmış eğitim sistemi ve gün geçtikçe batan ekonomiyi ziktir edin sizi magazin kurtarack cahillikten..

alektamovit

bu kız 2005 doğumlu mu ?

suspicious

annesinin atladığı nokta kızının henüz çocuk olduğu. çocuğuna disiplin sağlayamayan ve bunu "napiym ağzına mı vuriym?" tarzı bir ifadeyle belli eden sorumlu anne mi olurmuş? yarın çocuğun, senden aldığı rahatlığın vermiş olduğu yetkiye dayanarak eline torun verirse yine viy viy "napıymh" mı diyeceksin? çocukluğunu yaşayamayan küçük bir çocuğun hayatını bu şekilde bok etmeye kimsenin hakkı yok. Not: bence evlat sahibi olmanın koşulları olmalı, çeşitli eğitim ve sınavlardan sonra verilecek ehliyetle çocuk sahibi olunmalı. bu da böyle bir düşüncemdir.

adoracchi

her şey bi yana rujunu çok beğendim sjdfshd

Görüş Bildir