Türkiye’de ve Dünyada İlk ‘Etkinlik Kutuları ile Online Kokteyl Workshop’ Deneyimi Sunarak Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri Hazırlayan Jigger İstanbul ile Tanışın!

22PAYLAŞIM

Jigger İstanbul, ülkemizde yiyecek-içecek kültürünün bir bütün olduğuna inanan, yanlış uygulandığını düşündükleri içecek kültürünü kendi bakış açılarıyla tanıtmayı ve benimsetmeyi misyon edinen bir ‘kokteyl tasarım ve danışmanlık’ markası. İçinde bulunduğumuz zor günlerde ise çalışanlarınıza "kurumsal yılbaşı hediyeleri" vermenizi sağlayacak muhteşem bir fikirleri var: Online Kokteyl Workshop'u. Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan Instagram’da doğan Jigger İstanbul'u daha yakından tanımanız gerektiğini düşündük! 👇🏻

Not: Bu bir tanıtım içeriğidir.

Tüm dünya olarak zor günlerden geçtiğimiz şu günlerde, herkesin az çok motivasyona ihtiyacı var; ancak bu motivasyonu sağlamak hiç de kolay değil.

Bu noktada Jigger İstanbul insanların imdadına yetişiyor diyebiliriz. Online workshopların git gide daha popüler olmaya başladığı günümüzde, Jigger İstanbul bambaşka bir workshop deneyimi vadediyor. Nasıl mı?

Pandemi öncesi nişan ve düğün hizmetlerinden butik ve kurumsal davetlere kadar birçok alanda faaliyet gösterse de, zamana, çağa ve duruma adapte olarak yepyeni bir deneyim sunuyor.

Jigger İstanbul şirket içi motivasyonu yükseltmek amacıyla online kokteyl workshopları düzenliyor!

Size ve iş arkadaşlarınıza, içinde bir kokteyl hazırlayabilmek için gerekli olan tüm malzemelerin bulunduğu bir paket gönderiliyor.

Bu sayede online kokteyl workshop'una katılarak bilgisayar başında kendi kokteyllerinizi hazırlayabiliyorsunuz.

Bizce bundan daha iyi bir "kurumsal yılbaşı hediyesi" düşünülemez bile!

👇🏻👇🏻👇🏻

Peki tam olarak neler var etkinlik kutusunun içinde? Workshop gerçekleşmeden önce hangi aşamalardan geçiliyor? Yakından bakalım: 

  • Sunulacak olan alkollü veya alkolsüz kokteylin ihtiyaçlarına göre belirlenen bar malzemeleri.

  • Gerekli olan tüm likid ihtiyaçlar mantarlı küçük şişelerde ölçekli olarak bulunur, bu da online workshop'ta herkesin aynı kokteyli hazırlamasını sağlar.

  • Gerekli olan taze meyve ve sebzeler kese kağıdında paketlenir.

  • Kutular ürünü talep eden şirketin adresine toplu olarak bırakılır.

  • Şirket ise tüm personeline kutuları kargolar.

  • Planlanan etkinlik saatinde kutu sahipleriyle buluşulur ve Online Workshop aşamasına geçilir.

Endüstriyel bar malzemelerinin nasıl kullanılacağından, kullanılan baz içkinin tarihçesine ve sosyal ortamlarda hayat kurtaran 'trick' bilgilere kadar birçok şey öğrenmiş oluyorsunuz.

Anlatılacak olan kokteylin hikayesi ile birlikte yapılış tekniği hakkında kapsamlı bilgilerle 'denge ve reçete' üzerine önemli bilgiler de sunumda yer alıyor. Üstelik sunumlar alkol almayan katılımcıları düşünerek 1 kokteyl 1 mocktail şeklinde düzenleniyor.

Jigger İstanbul'u daha yakından tanımak ve Online Kokteyl Workshop'uyla ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz: 

Web sitesi: https://www.jiggeristanbul.com/

Instagram : @jiggeristanbul

E-posta : info@jiggeristanbul.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

rek-lam-lar

onuncu-koy-yolcusu

'Türkiye’de ve Dünyada' ? dünyada bir ilk değil. avrupa'da ve amerika'da pandemi başlangıcından beri örnekleri var. tamam yapılan güzel bir şey ve türkiye için ilk ama abartıp neden dünya'yı da işin içine katıyorsunuz. bu yaptığınız işi büyütmek değil. bildiğin 'iyi' bir işi boş balon gibi şişirmeye çalışıyorsunuz. komik oluyor... reklam yaparken bokunu çıkarmamak gerektiğini öğrenemediniz hala...

oneydiyo

Jigolo istanbul diye okudum :DD

Görüş Bildir