Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Türk Erkeklerinden Küçük Bir Rica: Bu Sonbahar Lütfen Şunlara Dikkat Edin

 > 
253PAYLAŞIM

Sevgili Türk erkekleri, modayı ne kadar yakından takip ettiğinizin farkındayız. Sakalsa sakal, bıyıksa bıyık, dövmeyse dövme, takıysa takı, uzun saçsa uzun saç, topuzsa topuz, vs. Ancak üzülerek belirtmeliyim ki "yakışmıyor". Ne yapıyorsunuz, nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama bir türlü üzerinizde durmuyor. Bunun kaynağını bulana, trendlerin size yakışmasını sağlayana kadar sizden küçük bir ricamız olacak.

Lütfen bu sonbahar aşağıda göreceğiniz stillerden uzak durun. çünkü korkuyoruz, bu güzelliklerin yavanlaşmasından, sıradanlaşmasından, garip bir hale bürünmesinden tedirgin oluyoruz. Çünkü bunlar da yakışmayacak, hiçbiriniz buradakiler gibi görünmeyeceksiniz. Sorun bu adamların manken olmasında değil, herhangi bir Avrupa ülkesine gidin, sokaklar bunlardan kaynıyor. Ama burada bazen, ne yaparsan yap olmuyor bazen...

Türk kadınları adına konuştuğumu düşünüyor ve bu ricamızı kırmayacağınızı umuyoruz. Neymiş? Bunlardan uzak duruyormuşuz. Şimdiden teşekkürler.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dayercybro-morefield

Sen de çok ileriye gidiyorsun sen saygı göstermelisin ki onlarda sana göstersinler. Ama onlar zaten saygı göstermiyorlar o zaman DEVAM lşdfkgşlfkgf (y)

ibrahim-ersoy

iyii bir zeeencii lazim mösyo matmazel anca doyarmis

cgds.ogn

bu kız yüzünden, sitenin adı "onedio.com" yerine "bunedio.a.q" olarak değiştirilecek...

tarkannbozkurtt

Merve mutlu olsun diye üstümde ne varsa çıkardım anadan üryan geziyorum. Ya ne yaptık kızım biz sana niye sevmiyosun bizi :(

ekm-ekm

Çok ciddiyim onediodan soğuyorum.Tamam çok güzel böyle bir editör ortaya çıkardınız.Belki onedioya eğlence getirdi kullanım oranlarını arttırdı ama bitirin artık.Cidden bitirin.Güldük eğlendik yeter artık

Görüş Bildir