Terazi Burcu Erkeğinin Çeşit Çeşit Huylara Sahip Olduğunu Gösteren 13 İlginç Özelliği

389PAYLAŞIM

Her burcun erkeklerinin iyi ve kötü özelliklerini bir bir sıralıyoruz. Herkesin bir zamanı var, şimdi de sıra Terazi burcunda. Gayet objektif davrandık, iyisiyle kötüsüyle hepsini şöyle bir sıraladık. Bakalım nasıl biriymiş bu Terazi burcu erkeği?

1. Eğri oturup doğru konuşmaya başlayalım: Bilinen en büyük özellikleri, tembel olmalarıdır. Mesela bir koltuğa çuval gibi oturup saatlerce kalkmayabilirler; bundan da garip bir zevk alırlar.

2. Aşırı dağınıktırlar ama asla pis değillerdir. Temizlik takıntıları had safhadadır ama dağınık olmak, temiz olmaya engel değildir onlar için. Hayatlarının en büyük çelişkisi de budur zaten.

3. Dış görünüşe aşırı derecede önem verirler. İki dirhem bir çekirdek olmadıkları zaman bunalıma girerler, dünyaları başlarına yıkılır.

4. Sanat işlerinden gayet iyi anlarlar. Bunlardaki estetik algı mümkün olsa, çerçeveletip duvara asılacak kadar başarılıdır.

5. Analitik düşünebilme yetenekleri vardır. Bir olaya birkaç açıdan bakabilirler ama canları isterse...

6. Adalet duygularının da maşallahı vardır. Bi şeyle övünülecekse en çok bununla övünmeleri gerekir. Bu konuda oldukça iyiler çünkü...

7. Tuttuğunu kopartma konusunda hırsları çok fenadır. Bunu en iyi çalışma hayatında gösterirler. O konuda tembel değiller yani...

8. İlişki yaşamak konusunda sıkıntıları yoktur ama aşık olma problemleri vardır bunların. Çok zor aşık olurlar; olunca da ideal sevgili olurlar.

9. Centilmendirler bir de. Detaylara dikkat ettikleri için bir kadının o anda neye ihtiyacı olduğunu şahin gözleriyle keser ve oracıkta harekete geçerler.

10. Fil gibi hafızaları vardır. Olan biten her şeyi kamera kaydı gibi hafızaya atarlar. O yüzden hiç umulmayan bir anda "Sen bana şöyle yapmıştın" derlerse şaşırmayın.

11. En ömür törpüsü özelliklerinden biri de kararsız olmalarıdır. Ortak bir şey yapmaya kalktığınız anda sizi sinir edecek kadar kararsız kalabilirler.

12. Sokak insanı değillerdir pek. Evde zaman geçirmeye bayılırlar. Terazi burcu erkeği bir hayvan olsaydı, yastığın üstünde uyuyan tombik bir kedi olurdu.

13. Terazi burcu erkeğinin tamamlayıcısı, Koç burcu kadınıdır. Birbirlerini bulurlarsa güzel bir tencere kapak olur o çiftten.

Hadi hayırlısı...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erhan-armada-ozsoy

Koç burcu kadını aranır :P

seref-yalcin

Çok güzel paylaşım olmuş dediğiniz özelliklerin çoğunu yapan bir yapım var özellikle 1 numara harikaydı :D :D

serra-koker

Benim beyim terazi, ben ikizler, kararsızlık baya bi başımıza bela olsa da iyi anlaşıyoruz ya :D

ffyakuza

Terazi erkeği için bu yazıların sadece bir kaçı doğru. Arkadaşım terazi ona göre yorumladım.

sevgii

oğlağım ve asla anlaşamam bu burcun insanlarıyla :)

Görüş Bildir