Takıma Kol Kola Destek Deyince Akla Gelen En İyi 13 Tribün

-

1. Borussia Dortmund Tribünü

Her maç stadı tamamen dolduran ve “Sarı Duvar” lakabıyla ün salmış bir tribün, Borussia Dortmund tribünü. Performanslarıyla rakip takımları baskı altına almak söz konusu olunca listede kendilerine yer bulacak ilk tribünlerden bir tanesi.

2. Beşiktaş Tribünü

“Gücüne güç katmaya geldik” diye boşuna söylemiyorlar. Bu tribünler önünde oynamak hiç de göründüğü kadar kolay değil. Şimdi gel de gol atma!

3. Raja Casablanca Tribünü

Bu görüntüyü izledikçe sahaya çıkıp Raja Casablanca için goller atmak, mücadele etmek geliyor insanın içinden..

4. Fenerbahçe Tribünü

Takımla birlikte tek yürek olmak tam olarak bu olsa gerek. Şimdi bu taraftara galibiyet yakışmaz da ne yakışır?

5. Liverpool Tribünü

Böyle bir liste yapıp Liverpool tribününe yer vermesek olmazdı. Liverpool gerçekten hiç bir maçta asla yalnız yürümüyor.

6. Galatasaray Tribünü

Arkanda böyle ateşli bir itici güç oldukça sen de sahada 2 atarsın 3’ü istersin, 3 atarsın 4’ü istersin.

7. River Plate Tribünü

River Plate hem takımına destek olan, hem de rakip takımı tedirgin eden inanılmaz sadık taraftarla sahip. Daha başka ne istersin ki?

8. Trabzonspor Tribünü

Taraftarlık iyi günde de kötü günde de takımının yanında olmaktır. Bir de böyle bir taraftarın varsa rakip kim olursa olsun korkmadan mücadele edersin.

9. Boca Juniors Tribünü

En büyük rakibi River Plate'in taraftarından geri kalmayan Boca Juniors'lılar, özellikle de River Plate maçlarında yaptıkları şovlar ile ünlüler.

10. Bursaspor Tribünü

İç saha veya deplasman farketmez takımını gerçekten seviyorsan gittiği her yere o tribünü ve sevgiyi götürürsün. Çünkü gerçek taraftar olmak bunu gerektirir.

11. Wydad Casablanca Tribünü

İzledikçe sizin de tüyleriniz diken diken olmuyor mu? Bir de her maç bu tribün karşısında oynayan futbolcuları düşünün, insan gerçekten imreniyor.

12. San Lorenzo Tribünü

Her takımın sahip olmak isteyeceği bir tribün San Lorenzo tribünü... Arma sevdasının vücut bulmuş hali de diyebiliriz.

13. Feyenoord Tribünü

Bu kadar ''ateşli'' bir taraftarın önünde oynayacak rakip taraftara kolaylıklar dilemekten başka elimizden bir şey gelmez!

İnsanın adeta tüyleri diken diken oluyor. Bu muhteşem tribünlerin hepsi takımına #KolKola destek veren cefakar taraftarın eseri.

Siz de takımınızın her zaman yanında olup, başarılara, şampiyonluklara, destanlara giden yolda #KolKola destek vermek için takiminlakolkola.com adresine girin. Takımınızla beraber tarih yazın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lukian0s

bu liste kampanya destekli , belli başlı yerli tribünlere elbet yer verecek reklam filmini izlerseniz anlarsınız , siz hala altında kim daha uzağa işer diye tartışın elin adamı gelsin sizin bu taraftarlığınız üzerinden reklamını yapsın , semirilin eşşekler semirilin. a takımı veya b takımın listede olmasının tek manası daha fazla taraftara sahip olmasıdır , çemişgezek sporun da 10 milyon seyircisi olsaydı bi bok yapmasa da listede yer bulurdu.

uabhr

Galatasaray varken diğer takımlar... özellikle fenevin berbat kareografiye benzer şeysi aahahh

karakartal06

TÜRKİYEDE tribün denince BEŞİKTAŞ dan başkası yoktur... Açık net.. öyle milyarlık para harcanan kareogrefilerle tribüncülük olmuyor.. Vanda üşüyen için... Nüklüere hayır dendiği için... savaşa hayır dediği için... toplumsal tüm olaylara tepkisiz kalmadığı için ....ÇARŞI......

Gizli Kullanıcı

BABANIZ ANKARAGÜCÜ ULAN :))

karakartal06

başka bir yere de fenerim yazmışsın kardeş. bence sen neye ait olduğunu bi sorgula.. bu arada ankaragücü ile kişisel olarak da bi dertim yok.. şehrimin takımı umarım 1. lige en kısa zamanda gelir.. babanız filan hoş cümleler değil..

Gizli Kullanıcı

kardeş fenerim yazdım bugün aklı başında ki her Türk evladı Feneri destekler şaka maka hepimiz biriz gülücük koymayı unutmuşum kusura bakma :)

karakartal06

Aynen.. dediğim gibi osmanlıspor gibi belediye işçilerinin zorla götürüldüğü bir takımdansa Ankara ya Ankaragücü gibi vefalı Takım taraftarlarının olması Futbol için daha iyidir...

zago

Türkiye Beşiktaşın tribünlerde rakibi yok malesef diğer tribünler yarışamaz bizle, dünyada ise arjantin tribünleri rakibimiz olabilir

covecorc

Editör unutma ki bu dünya Ali Sami Yen cehenneminide gördü. Listen saçma.

omer-ozen3

lech poznan ı unutmuş bunu yapan

Görüş Bildir