Görüş Bildir
Haberler
Taciz Kavgasına Yasmin Erbil de Dahil Oldu! Ece Ronay Ağzına Geleni Söyledi...

Taciz Kavgasına Yasmin Erbil de Dahil Oldu! Ece Ronay Ağzına Geleni Söyledi...

Şarkıcı Ece Ronay Mehmet Ali Erbil'in kendisine gönderdiğini iddia ettiği ses kayıtları ve mesaj görüntüleri yayınlamıştı. Tacizle suçlanan Erbil ve Ronay arasındaki gerilim sürerken konuya Erbil'in kızı Yasmin Erbil de dahil oldu. Peki, Ece Ronay ne dedi? İşte merak edilen detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Şarkıcı Ece Ronay'ın, klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil'in kendisine gönderdiğini iddia ettiği ses kayıtlarını ve mesajlarını ifşa etmesiyle başlayan olayla ilgili yeni gelişmeler ardı ardına geliyor. Ece Ronay-Mehmet Ali Erbil kavgasına Yasmin Erbil de dahil oldu. Yasmin Erbil'in yorumu Ece Ronay'ı çileden çıkardı.

Yasak Elma dizisinde rol almaya başlayan Yasmin Erbil Ronaya'ı hedef aldı ve 'TikTok'ta ünlü olan biri, prim vermek istemiyorum. Babamın yanındayım' dedi.

Hiç Bulaşma

Hiç Bulaşma

Bu açıklamayı duyan Ronay Yasmin Erbil'e sert sözlerle yanıt verdi. Ronay açıklamasında 'Sen ezmeye çalışıyor olabilirsin ama baban salya sümük peşimde koşuyordu. Senin baban benle uğraşamadı bence sen hiç bulaşma' dedi.

Hızını alamayan Ece Ronay açıklamasının devamında ise 'Bizim babamız ünlü olalım diye zorla dizilere sokmadı, paraya boğmadı. Kendi emeğimle TikTok'ta ünlü oldum. Sen de babanın absürtlükleriyle ünlü oldun. Kapat çeneni' diyerek tepki gösterdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın