Süslü Tabakları Gören Misafirlerin Gözlerinden Kalpler Çıkacak! Misafirlerinizi Şaşırtacak Süslemeler Nasıl Yapılır?

1PAYLAŞIM

Tıpkı şefler gibi süslü tabaklar hazırlamak sandığınız kadar zor değil! Size gelen misafirlerinize pratik ve göz kamaştırıcı tabaklar hazırlamanız için bu video tam size göre!

Süsleme 1-
Tabak süslemesi için; Vişneli ve çikolatalı sosu tabağın çevresi boyunca damlatın. Sonrasında bir kürdan ya da şiş yardımıyla sosların içerisinden S çizerek geçin ve tabağın ortasına ikiye bölünmüş ve bütün Luppo Sandviç Kek Vişneli’yi ekleyin.

Süsleme 2-
Tabak süslemesi için; Tabağın ortasına vişneli sos sıkın. Bir çatalla sosa şekil verin. Ortada kalan boşluğa Luppo Sandviç Kek Vişneli’yi yerleştirin ve meyvelerle süsleyin.

Süsleme 3-
Tabak süslemesi için; Tabağın yarısına kırmızı meyvelerle birlikte Luppo Sandviç Kek Vişneli’yi yerleştirin. Diğer yarısına vişne sos ile minik damlalar yapın. Ardından bir çubuk yardımı ile çubukların ortasından geçerek şekil verin.

Süsleme 4-
Tabak süslemesi için; Vişneli sosu tabağın ortasına sıkın. Sonrasında vişneli sosun tam merkezine çikolatalı sosu sıkın üzerine küçük bir tabağı koyup iyice bastırarak şekil verin. Oluşan şeklin orta kısmına Luppo Sandviç Kek Vişneli’yi yerleştirin. Tabağınıza kuru baharatlar ekleyebilirsiniz.

Süsleme 5-
Tabak süslemesi için; tabağı üzerine bir küçük tabak koyun ve dondurularak kurutulmuş meyveleri blenderdan geçirip toz haline getirin. Bir elek yardımı ile küçük tabağın üzerinden büyük tabağı tamamen meyve tozu ile kaplayın. Küçük tabağı kaldırıp boşta kalan bölüme Luppo Sandviç Kek Vişneli’yi yerleştirin.

Görüş Bildir