Sónar Barcelona Seyahati Hediyeli Test: Hangi Elektronik Müzik Dâhisi Senin Ruh Eşin?

-

Zorlu PSM’den Sónar Barcelona Seyahati Hediyeli Test: "Müzik benim kendimi ifade etme biçimim, elektronik müzik ise bir tutku" diye düşünüyorsan eğer çok doğru yerdesin! Hadi hemen testi çöz ve ruh eşin olan elektronik müzik dehası kimmiş öğren!

1. İlk olarak şunu merak ediyoruz: Elektronik müzik dışında seni en heyecanladıran müzik türü bunlardan hangisi?

Hip Hop
Pop
Rock
Jazz
Klasik
Reggae

2. Müzik bir tutkudur ve her müzikseverin kendine has bir müzik dinleme şekli vardır. Seninki hangisi?

Kulaklıklarımı takıp dünyadan uzaklaşmak
Hoparlöre bağlayıp son ses dans ederek dinlemek
Çalışırken fon müzik olarak dinlemek
Canlı canlı, konserde dinlemek

3. Sanatın ve müziğin toplum üzerindeki etkisi gibi konular hiç ilgini çekiyor mu? Cevabın evet ise, bu konuda öncü kişilerin konuşmalarını veya seminerlerini takip ediyor musun?

Evet sık sık katılırım böyle seminerlere
Özellikle takip etmem ama karşıma iyi bir fırsat çıkarsa hayır demem katılırım
Daha önce hiç katılmadım ama katılmak isterim
Çok ilgileniyorum diyemem

4. Sırada bir serbest çağrışım sorumuz var: Elektronik müzik denilince aklına ilk gelen kelime bunlardan hangisi söylesene!

Araba
Dans
Enerji
Tutku
Heyecan

5. Dans demişken, bu ünlü danslardan birini seçsene!

6. Tarzını da merak ediyoruz: Bu aksesuarlardan hangisi senin olmazsa olmazın?

Bileklik, kol saati
Kolye, zincir
Yüzükler
Şapka, bere
Atkı, şal
Güneş gözlüğü

Fatboy Slim!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik dehası Fatboy Slim, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi farklı ve hareketlendirici bir yanı var. Hatta o kadar farklı ki, zamanının ötesinde yaşıyorsun sanki. Peki ruh eşin olan bu müzisyeni Sónar İstanbul’da dinlemek ister misin? Dünyaca ünlü elektronik festivali Sónar İstanbul 6-7 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM’de! Programı görmek ve bilet almak için tıkla! Yetmeeez ben elektronik müziği dünyanın her yerinde dinlemek istiyorum diyorsan hemen Sónar İstanbul biletini al, formu doldur ve 13-17 Haziran 2018 tarihleri arasında Sónar Barselona için çift kişilik seyahat kazanma şansı yakala!

Pan-Pot!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik dehası Pan-Pot, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi sıra dışı ve kalıplara sığmayan bir yanı var. Başka bir galaksiden ziyarete gelmişsin sanki. Peki ruh eşin olan bu müzisyeni Sónar İstanbul’da dinlemek ister misin? Dünyaca ünlü elektronik festivali Sónar İstanbul 6-7 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM’de! Programı görmek ve bilet almak için tıkla! Yetmeeez ben elektronik müziği dünyanın her yerinde dinlemek istiyorum diyorsan hemen Sónar İstanbul biletini al, formu doldur ve 13-17 Haziran 2018 tarihleri arasında Sónar Barselona için çift kişilik seyahat kazanma şansı yakala!

Joseph Capriati!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik sanatçısı Joseph Capriati, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi enerjik ve çekici bir yanı var. Adeta etrafındakileri etkin altına alıyor, enerjinle etkiliyorsun. Peki ruh eşin olan bu müzisyeni Sónar İstanbul’da dinlemek ister misin? Dünyaca ünlü elektronik festivali Sónar İstanbul 6-7 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM’de! Programı görmek ve bilet almak için tıkla! Yetmeeez ben elektronik müziği dünyanın her yerinde dinlemek istiyorum diyorsan hemen Sónar İstanbul biletini al, formu doldur ve 13-17 Haziran 2018 tarihleri arasında Sónar Barselona için çift kişilik seyahat kazanma şansı yakala!

Black Coffee!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik sanatçısı Black Coffee, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi heyecan verici ve dinamik bir yanı var. Adeta rahatlatıcı bir tının var ve etrafındaki insanları bu şekilde huzura boğuyorsun. Peki ruh eşin olan bu müzisyeni Sónar İstanbul’da dinlemek ister misin? Dünyaca ünlü elektronik festivali Sónar İstanbul 6-7 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM’de! Programı görmek ve bilet almak için tıkla! Yetmeeez ben elektronik müziği dünyanın her yerinde dinlemek istiyorum diyorsan hemen Sónar İstanbul biletini al, formu doldur ve 13-17 Haziran 2018 tarihleri arasında Sónar Barselona için çift kişilik seyahat kazanma şansı yakala!

Booka Shade!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik sanatçısı Booka Shade, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi neşeli ve tatlı bir yanı var. Adeta etrafındakilere pozitif enerji yayıyor, herkesin neşesini yerine getiriyorsun. Peki ruh eşin olan bu müzisyeni Sónar İstanbul’da dinlemek ister misin? Dünyaca ünlü elektronik festivali Sónar İstanbul 6-7 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM’de! Programı görmek ve bilet almak için tıkla! Yetmeeez ben elektronik müziği dünyanın her yerinde dinlemek istiyorum diyorsan hemen Sónar İstanbul biletini al, formu doldur ve 13-17 Haziran 2018 tarihleri arasında Sónar Barselona için çift kişilik seyahat kazanma şansı yakala!

GAS!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik dehası GAS, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi hayali ve hislere dokunan bir yanı var. Hatta o kadar farklı ki, zamanının ötesinde yaşıyorsun sanki. Peki ruh eşin olan bu müzisyeni Sónar İstanbul’da dinlemek ister misin? Dünyaca ünlü elektronik festivali Sónar İstanbul 6-7 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM’de! Programı görmek ve bilet almak için tıkla! Yetmeeez ben elektronik müziği dünyanın her yerinde dinlemek istiyorum diyorsan hemen Sónar İstanbul biletini al, formu doldur ve 13-17 Haziran 2018 tarihleri arasında Sónar Barselona için çift kişilik seyahat kazanma şansı yakala!

Jon Hopkins!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik dehası Jon Hopkins, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi şaşırtıcı ve kendine bağlayan bir yanı var. Adeta hayat gibi, sürprizlerle dolusun. Peki ruh eşin olan bu müzisyeni Sónar İstanbul’da dinlemek ister misin? Dünyaca ünlü elektronik festivali Sónar İstanbul 6-7 Nisan tarihlerinde Zorlu PSM’de! Programı görmek ve bilet almak için tıkla! Yetmeeez ben elektronik müziği dünyanın her yerinde dinlemek istiyorum diyorsan hemen Sónar İstanbul biletini al, formu doldur ve 13-17 Haziran 2018 tarihleri arasında Sónar Barselona için çift kişilik seyahat kazanma şansı yakala!

Görüş Bildir