Son Zamanların En Çok Konuşulan Sitesi Etiketinyarisi.com'da Her Şey %50 ve Daha Fazlasıyla İndirimde!

1PAYLAŞIM

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren etiketinyarisi.com ilgi toplamaya devam ediyor. Peki nedir bu indirim sözcüğüne bu kadar vurgu yapan etiketinyarisi.com? Alıştığımız online alışveriş sitelerinden ne farkı var? İşte etiketinyarisi.com’ la ilgili bütün detaylar...

Not: Bu bir tanıtım içeriğidir.

Etiketinyarisi.com; 2018 yılında, Nurzada Nurdinova isimli bir “kadın girişimci” tarafından kurulan bir pazaryeri niteliğinde bir online alışveriş sitesidir. Peki alışveriş tutkunlarını etiketinyarisi.com’ da neler bekliyor?

Online alışveriş bağımlısı haline geldiğimiz son günlerde tüketicilerin alışveriş yapmadan önce indirim günlerini beklediğini fark eden etiketinyarisi.com bu bekleyişe bir dur demeye karar vererek kullanıcılarını sadece %50 ve daha fazla İndirimlerle karşılayacağını duyurdu. Tam da adına yakışır şekilde yalnızca %50 ve daha fazla indirimleri kapsayan bu yepyeni site alışveriş çılgınlarını şaşırtacağa benziyor.

Etiketin Yarısı farkını ortaya koyuyor!

Etiketinyarisi.com kullanıcılarına minimum %50 indirimin garantörü olduğunu duyurarak alışverişe yepyeni bir soluk getiriyor. Sloganıyla da dikkat çeken etiketinyarisi.com “Her Gün sezon sonu “diyerek yılın belli dönemlerinde gerçekleşen İndirimleri Tarih ediyor. Görünen o ki etiketinyarisi.com tüketicilerine “ben bu ürünü yarı fiyatına etiketinyarisi.com da bulabilirim” dedirtme konusunda da son derece kararlı.

Etiketinyarisi.com’ dan ne tür alışverişler yapabileceğiz?

Etiketinyarisi.com, kadın giyimden erkek giyime, çocuk giyimden bebek giyime, anne ve bebek araç-gereklerinden oyuncaklara, elbise, saat, çanta, ayakkabı ve kişisel bakım ürünlerinden tatil turlarına kadar çok geniş bir skalada satışlar gerçekleştiriyor ve bütün bunları sadece %50 ve daha fazla indirimlerle tüketicilerine sunuyor. 7’den 70’e herkesin internetten indirim kovaladığı bu dönemde etiketinyarisi.com’ un bu kovalamacaya bir son vermesi bütün dikkatleri üzerine toplamasına yetti.

Etiketin Yarısı her gün sezon sonu diyor!

Etiketinyarisi.com kullanıcılarının artık “fırsatları kaçıracak mıyım?”, “Acaba indirimler daha  ne kadar devam edecek?” Gibi endişelerden uzak kalacağı ortada. Her gün sezon sonu sloganıyla indirimlerini  yılın her günü %50 ve daha fazlası ile hız kesmeden gerçekleştirecek olan etiketinyarisi.com 7’den 70’e herkesi alışveriş çılgınlığına sürükleyecek gibi görünüyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cansubalkan20

Yalnız ev gereçlerinde güzel indirim var.

sesemos.sorman

Trendyol ile kıyaslanması çok şaçma. Sadece indirimli ürünleri bulabileceğimiz güzel bir alışveriş sitesi yapılmış. Trendyolun fiyat şişirip şişirip her hafta indirimdeyiz diyip milleti kandırmasına bir son verir umarım bu pazaryeri.

kuntay-sonmez

Algı nede güzel birsey bu ülkede!

heineken

Geçen camiye gittim. Selam verdim. Cemaat yüzüme bakmadı. Herkes etiketinyarisi com'u konuşuyordu.

whitesmoke1

sen biraz geç geldin camiye bende ordaydım. imam mihrapta etiketinyarısı com hakkında konuştu. millet çıkardı telefonları alışveriş yapacaz diye site çöktü yoğunluktan.

cglrclk

trendyol çakması site konsepti bile aynı. Ek olarak ürünler çok dandik ve fiyatları şişirmişler sonra indirim. Tırt bi site

Görüş Bildir