Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Siyah Beyaz Temalı Fikirler

Anasayfa > Cafe

Ev dekorasyon örnekleri arasında farklı bir yaklaşım ile anlatmak isteyeceğimiz tasarımlardan bir tanesi siyah beyaz gibi zıt renkler ve bu tonlara yakın alaşımlar ile oluşturulmuş olanlardır. Ev aksesuarlarını düşünün! Beyaz koltuklar tam karşınızda siyah bir yemek masası, üzeri cam kaplama, yer ve tavan kaplamaları siyah ve beyaz ağırlıklı, sehpalarınız gri tonlarda ve bu evde renkli ev eşyası kullanmayı istemiyorsunuz. Sizce ne kadar hoş olabilir?

Hayal Değil Gerçek!

Siyah kaplamaların daha zayıf olduğu ve beyaz duvar ve zeminlerin ağırlıklı düşünüldüğü bir eviniz özellikle güneşi tam olarak alabiliyorsa belki sizden mutlusu olmayabilir. Elbette aydınlatma ürünlerine de gerekli önemi verirseniz ve sadeliğin (ev eşyalarının gerektiği kadar yerleştirilmesi) abartılı olmaması kuralını da uygularsanız son derece göz alıcı görünüşleri oluşturmanız mümkündür. Mutfaktasınız ve siyah buzdolabınızın hemen yanındaki dolapların tamamı beyaz, tezgâhınız grimsi düz tonlarda ve metrekaresi eğer geniş ise büyük boy bir yemek masası ile süslemelisiniz. Çalışma becerinizi ve beyin yeteneklerinizi konuşturmak için etraftaki göz yorucu ve dikkat dağıtıcı ne kadar obje varsa azaltılması yöntemi benimsenmiş ve ofis dekorasyonuna önem veren bir bireyseniz evinizde çalışma odası kurmak istiyorsanız en azından bir odanızı bu şekilde dekore etmenizi öneriyoruz. Evinizin her odası aynı açılardan ışığı alamayacak ve önce bu odayı keşfetmek ile ilk adıma başlayın ve resimleri incelerken aklınızda bazı fikirler hemen belirmeye başlayacaktır. Yazının Devamı: http://www.dekoryasam.com/siyah-beyaz-temali-fikirler/

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?