Senin Yıldızın Ne Kadar Yüksek?

-
Abone ol

Yıldızlar geleceği belirleme konusunda en çok yardım alınan auralardır. Çakra olarak bilinen bazı güçler yıldızlar etrafında toplanır, bu sayede yıldızınız yükselir ve her alanda başarı kapınız sonuna kadar açılır.

1. Cinsiyetini söyle bakalım :)

2. İlk olarak, baş ağrın ne durumda? Sık sık ağrıyor mu?

Offf ne yazık ki her gün ağrıyor.
Ara ara ağrıyor.
Öyle çok baş ağrım olmuyor.

3. Peki gün içerisinde belli bir uyku saatin var mı?

Evet, tabii ki var. Her gün mutlaka bir saat uyurum.
Her gün olmasa da ara ara uyuduğum oluyor.
Ya gündüzleri hiç ama hiç uyuyamam.

4. Şu hayatta ne kadar şanslı olduğunu sorsak kaç puan verirsin?

5. Peki arkadaş ortamında konuşan mı yoksa dinleyen mi olursun?

Arkadaşlarım çok konuşkan olduğu için hep dinlerim..
Yani konuya göre değişiyor.
Genelde hep konuşan taraf olurum. :)

6. Diyelim ki, yolda yürürken hiç beklemediğin bir anda eski sevgilini başkasıyla görüyorsun. O an ne yaparsın?

O an cool bir şekilde yanlarından geçip eve gittiğimde ağlamaktan ölürüm.
Benden sonra bulduğu sevgilisine ezik bir bakış atar geçerim.
Aman umurumda bile değil, geçmiş bitmiş.

7. Peki söyle bakalım, sen de sürekli hastalananlardan mısın?

8. "Evlilik" deyince aklından ne geçiriyorsun?

Evlilik deyince aklıma koca bir ağırlık çöküyor..
Sorumluluk..Hayatı sen-ben diye değilde ''Biz'' olarak düşünebilmek.
Küçücük elleri ayakları olan, şapşal, herkesi gülümseten bir bebiş :)
Sevgi ve saygı..

9. Ve son olarak, söyle bakalım nazara inanır mısın?

Yıldızın çok düşük!

Senin yıldızın o kadar düşük ki sana birisi iltifat etsin hemen nazar değiyor. Hemen ardından mutlaka başına bir şey geliyor. O yüzden insanların sana güzel bir şey söylemelerinden çok korkuyorsun. Çünkü yıldızın o kadar düşük ki söylenilen her şeyden çok çabuk etkileniyorsun. Genelde başına gelen olaylardan dolayı sürekli şikayet edersin. Sürekli kendi kendine söylenir durursun. Yaşanılan her olumsuzluğu kendine bağlarsın. Sürekli depresyonik bir hal içerisindesin. Hatta o yüzden gün içerisinde başın sürekli ağrır. Kendine olur olmadık dertler edinirsin. Sürekli düşündüğünden dolayı da uykusuzluk problemin çok fazladır. Özellikle geceleri uyuyamazsın. Bunun sebebi aklında sürekli bir şeyler olmasından kaynaklanıyor. Mesela geleceğe yönelik sürekli bir kaygı içerisindesin. Şimdi diyeceksin ki bu diğer insanlarda da var. Ama tüm bu olaylar aslında yıldızının düşük olmasından kaynaklanıyor. Her insanda olabilir. Ama senin durumun diğer insanlara nazaran daha fazla. O yüzden artık yıldızını yükseltmek için bir şeyler yapmalısın. Bizden söylemesi :)

Senin yıldızın ne çok düşük ne de yüksek!

Senin yıldızın orta düzeyde diyebiliriz. Gerçekten hayatı olduğu gibi yaşayan, hiçbir şeyi kafaya takmayan, olursa olur, olmazsa da olmaz diyen bir insansın. Hiçbir şey için ekstra bir tepki vermezsin. İnsanların nazarı sana çok fazla değmez. Ama bazı anlar gezegendeki yıldızlarının azalmasından dolayı etraftan etkileniyorsun. Bunu da kafaya çok takmıyorsun. Bu da hayatın bir cilvesi deyip gülüp geçiyorsun. Ara ara başın ağrıyor. Çünkü bazen çok sıkılıyorsun. Bu da senin ruh halini zaman zaman değiştiriyor. Ama dediğimiz gibi genel anlamda gezegenindeki yıldızlar hep seninle. Ve seni çoğu tehlikelerden koruyorlar.

Senin yıldızın çok yüksek!

Senin yıldızın çok ama çok yüksek! Yaptığın her işin altından çok güzel bir şekilde kalkıyorsun. Etrafındaki insanlar senin bu ışığını fark edip hayretle izliyorlar. Sen bunu çok anlamasan da etrafındaki insanların hepsi senin bu başarılarının nasıl olduğunu anlamaya çalışıyorlar. Çünkü etrafa saçtığın enerji, kendine olan güvenin ve başarıların merakla takip ediliyor. Ve sen bu insanların kem gözlülüğünden hiç ama hiç etkilenmiyorsun. Bunun sebebi de yıldızının yüksekliğinden kaynaklanıyor. Seni koruyan, etrafını saran yıldızlar bunu engelliyor. Tam tersi, her seferinde daha da ışık saçıyorlar. Mesela çok şanslı olduğunu düşünüyorsun. Ve genelde çok şanslı bir insan olduğunu söylerler. Başına sürekli iyi şeyler gelir. Ve bahtsızlık durumun çok nadirdir. Gelecek kaygıların çok yoktur. Zaten sürekli başarılı olduğun için kendine olan güvenin de çok yüksek. O yüzden yıldızın çok ama çok yüksek!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
murat-yildiz15

fazla saçma olmuş. Başın ağrır mı diyor, hayır diyorum. Çıkan yorum bu yüzden başın sürekli ağrıyor diyor :) Neyse en azından yine 5 dakikamı boşa harcayabildim :)

omer-gundogan1

yıldız düşük olmaz bikere yıldızın düşerse ölürsün yıldızın hafif denir ona onunda çaresi kolay erkek olmamak .neden dersen kızlarda büyük göz var o kadar ki iltifat etse yine iyi en fazla o gün karizman dağınık gezersin bide gizli nazarcılar vardır hani senin mahallede hiç işi gücü olmayan 99 kişiden bahsediyorum onlara dikkat et .p

yildiz-hilal-gungunes

senin yıldızın çok yüksek

sedef-senturk

benim yıldızım çok yüksek

deniz-ciloglu

Senin yıldızın o kadar düşük ki sana birisi iltifat etsin hemen nazar değiyor. Hemen ardından mutlaka başına bir şey geliyor. O yüzden insanların sana güzel bir şey söylemelerinden çok korkuyorsun. Çünkü yıldızın o kadar düşük ki söylenilen her şeyden çok çabuk etkileniyorsun. Genelde başına gelen olaylardan dolayı sürekli şikayet edersin. Sürekli kendi kendine söylenir durursun. Yaşanılan her olumsuzluğu kendine bağlarsın. Sürekli depresyonik bir hal içerisindesin. kaynaklanıyor. Her insanda olabilir. Ama senin durumun diğer insanlara nazaran daha fazla. O yüzden artık yıldızını yükseltmek için bir şeyler yapmalısın. Bizden söylemesi :) size söylemesi kolay tabi

rainman73

o yıldız nasıl yükselecek?

Görüş Bildir