Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Öfken Hangi Kötü Karaktere Benziyor?

-
Abone ol

Bu sefer de DC ve Marvel bünyesindeki kötü karakterlerle karşınızdayız. Peki sen sinirlenince içinden hangi kötü karakter çıkıyor öğrenmek istemez misin? Hemen Teste!

1. Başlayalım. Aşağıdakilerden hangisinde daha iyi olmayı dilerdin?

Zaman Yönetimi
Uyku düzeni
Egzersiz
İnsan İlişkileri
Öfke Yönetimi
Böyle bir dileğim yok.

2. Amaçların doğrultusunda başarılı olmak için ne yaparsın?

Kendime zarar verme seviyesinde uğraşırım.
Hayatımı adarım.
Her şeyi yapabilecek kabiliyetim ve imkanım var.
Gerekirse sınırları aşarım.
Çok çalışırım.
Ahlaki değerlerimi bir kenara bırakırım.

3. Sen gerçekten ne istiyorsun peki?

Saygı
Adalet
İntikam
Eğlence
Lüks
Güç
Onay

4. Şöyle soralım o zaman. Sence insanların genel problemi ne?

Çok ahmaklar.
Çok korkaklar.
Çok sıkıcılar.
Çok peşin hükümlüler.
Çok benciller.
Çok tembeller.

5. Hangisinden daha çok korkarsın?

Fakir kalmaktan
Sıkıntıdan ölmekten
Arkadan vurulmaktan
Güçsüz hissetmekten
Alay konusu olmaktan
Reddedilmekten
Kontrolü kaybetmekten

6. Seni en çok ne sinirlendirir?

Manipule edilmek
Saygısızlık
İkiyüzlülük
Reddedilmek
Kabalık
Bağnazlık

7. Peki senin en iyi niteliğini sorsak?

Kuvvetim
Espri Anlayışım
Kıvraklığım
Beynim
Yeteneklerim
İleri görüşlülüğüm
Tutkularım

8. Son soruya geldik. Peki diğer insanlara göre sen neden kötüsün?

Geçmişimden ötürü.
Yanlış anlaşılıyorum.
Kahramanlardan nefret ediyorum.
Dünya ile ilgili hayallerim var.
Kontrol eden kişi olmak istiyorum.
Kötü olduğumu kim söyledi?

"Kingpin" Çıktı!

Her zaman hayalleri ve ileriye dönük görüleri olan bir insan olmak dışında bu hayalleri hayal olarak bırakmamak için elinden geleni yapan bir insansın. Çünkü bir şey sadece istemek hiçbir zaman yeterli değildir. Sen planlı programlı ve motivasyonu çok yüksek bir insansın. Bazen hırsın sınırını kaçırıp kendine de zarar veriyorsun, bunu yapmasan daha sağlıklı olur.

"Loki" Çıktı!

Doğuştan lider, insanları sözleriyle yönlendiren, hep öndeki insan. Bunların birçok artısı olduğu gibi eksileri de oluyor hayatında ama sen o dengeyi korumaya çalışıyorsun. Fakat bazen bu özellikleri kendi yararın için kullanmaktan da çekinmiyorsun ki kimse seni bu konuda suçlayamaz. Eğer sınırları aşarsan insanları manipüle etmekte üstüne yok, ama sen yine de dikkat et.

"Venom" Çıktı!

Sen kendini diğer insanlara göre tanımlayan bir karaktersin. Arkadaşlarınla, rakiplerinle olan ilişkilerin de birçok farklı yüzünü göstermene sebep oluyor. Bu durum bazı durumlarda kırıcı olmana sebebiyet veriyor, özellikle kıskandığın insanlara karşı. Senin insanlarla olan ilişkin, senin kendinle olan ilişkinle çok bağlantılı diyebiliriz.

"Magneto" Çıkıt!

Ahlak ve etik olarak kendi doğrularına inananan bir karaktersin öncelikle. Uğruna savaştığın ve çalıştığın şeyler çok asil olsa da onların gerçekleştirilme stili konusunda biraz aşırıya kaçma eğilimindesin. Kendi doğruları olan, ve kendi bildiği gibi yaşayan bir insan olmak her zaman güzeldir, diğer insanlara zarar vermediği sürece.

"Lex Luthor" Çıktı!

DC evreninin en zeki üyesi multi-milyoner bir entelektüel. Her zaman kendince mantıklı ve şuurlu amaçlara sahiptir. Kendince doğruları olan bir insan olmak seni bazen zor durumda bıraksa da her zaman bir çizgin olması insanların sana büyük saygı duymasını sağlıyor. Şu hayattaki en büyük zevkin yeni şeyler öğrenmek ve bu her zaman seni başka bir seviyeye taşıyacak bir alışkanlık olacak.

"Bane" Çıktı

Geçmişte yaşadığın sıkıntıları asla unutmayan ve kötü olayları her zaman güçlenmek için kullanan bi insansın. Güçsüzlük göstergesi her şeyden rahatsız oluyorsun ve gururunu her zaman önde tutuyorsun. Senin için olay ne olursa olsun tek başına her zaman ayakta kalmak.

"Harley Quinn" Çıktı!

Birilerini sevmek bazen sevimli bir halden uzaklaşıp saplantı haline dönüşebilir. Ve bu durum yaşandığında genelde ortaya baya sevimsiz durumlar çıkar. Senin nefretin de sevgin de aynı çizgide ilerliyor. İçinde nefret ettiğin bir tarafın var ama onu da kabullenmenin verdiği rahatlıkla nasıl istersen öyle davranıyor ve duygularını dışa vurmaktan asla çekinmiyorsun.

"Joker" Çıktı!

Suç dünyasının makyajlı prensi! İşine kendini adamış bir deli. Sen Jokersin çünkü hasta ruh halinin içinde aslında her zaman bir uyum var. Kaosun içindeki düzen gibi sen de kendi dengesizliğin konusunda bir düzen sahibisin. Mantığının önünde tuttuğun duygularını, zekanla harmanladığında karşına çıkan şey insanları kendine hayran bıraktırıyor! Ama yine de aman diyelim tersini görmeyelim.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alposman-ceylan

magneto ama ben joker istiyodum

omer-efe-belen

joker adamdır gerisi ........

eren-canakci

joker: Suç dünyasının makyajlı prensi! İşine kendini adamış bir deli. Sen Jokersin çünkü hasta ruh halinin içinde aslında her zaman bir uyum var. Kaosun içindeki düzen gibi sen de kendi dengesizliğin konusunda bir düzen sahibisin. Mantığının önünde tuttuğun duygularını, zekanla harmanladığında karşına çıkan şey insanları kendine hayran bıraktırıyor! Ama yine de aman diyelim tersini görmeyelim.

eren-canakci

joker çıktı

gam6

joker :D

Görüş Bildir