Senaryoyu Yaz Oyuncuları Seç Filmini Kaç Kişinin İzleyeceğini Söyleyelim!

-

Enes Batur'un filmi 1 milyondan fazla gişe yapmış!

Recep İvedik 5'i 7 milyondan fazla insan izlemiş!

Ayla'yı 5 milyon barajını geçmiş!

Sıra sende! Filmini hazırla gişe rakamlarını gör!

1. Öncelikle filmin türünü söyle!

Bilimkurgu / Fantastik
Komedi
Aksiyon
Korku
Savaş

2. Filminde görsel efekt kullanacak mısın?

Evet
Hayır

3. Filminde aşk olacak mı?

Ana tema aşk olacak
Eh tabii ki
Ucundan azıcık
Aşk meşk yok!

4. Peki başrol erkek için bir aday alalım.

Kenan İmirzalıoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ
Mehmet Günsür
Cem Yılmaz
Ozan Güven
Yılmaz Erdoğan

5. Bir erkek oyuncu daha alalım senden

Kenan İmirzalıoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ
Mehmet Günsür
Cem Yılmaz
Ozan Güven
Yılmaz Erdoğan

6. Şimdi de bir kadın oyuncu alalım.

Hülya Avşar
Seranay Sarıkaya
Bergüzar Korel
Aslıhan Gürbüz
Demet Akbağ
Demet Evgar

7. Bir kadın oyuncu daha alsak?

Hülya Avşar
Seranay Sarıkaya
Bergüzar Korel
Aslıhan Gürbüz
Demet Akbağ
Demet Evgar

8. Peki film nasıl bitiyor?

Mutlu Son
Büyük bir trajediyle
Büyük bir sürpriz

78.000!

Senin filmin 78.000 gişe yapar. Evet biraz düşük olduğunu kabul ediyoruz. Ancak bu senin yeteneksiz bir sinemacı olduğun anlamına gelmiyor. Gişe filmleri yapmaktan çok sanat filmleri yapmayı tercih ediyorsun. Kesinlikle hitap ettiğin kitle çok daha elit. Bu elit kitleye hitap etmenin de kolay bir iş olmadığını söyleyelim. İşlerin gayet kaliteli olmalı ki bu kitleyi elinde tutabilesin.

254.000!

Sen filmin 254.000 gişe yapar. Şunu unutma ki insanlar artık sinemaya gitmeyi yavaş yavaş unutmaya başladı. Gelişen internet yüzünden artık insanlar sinemaya gitmek yerine internet üzerinden film izlemeyi tercih ediyor. Dolayısıyla bu sayı çok iyi olmasa bile kesinlikle çok kötü de değil. Belirli olarak hitap ettiğin bir kitle mevcut. Öyle herkese hitap eden işler yapmayı pek sevmiyorsun. Böyle devam et.

806.000!

Senin filmin 806.000 gişe yapardı. Gerçekten iyi bir gişe olduğunu söyleyebiliriz. Bu demek oluyor ki sen ülke çapında oldukça beğenilen ve yaptığı işlerle takdir toplayan bir yönetmensin. Eğer bu hızla devam edersen ve yeteneklerini iyi değerlendirmeyi bilirsen çok yakında sadece ulusal değil uluslararası alanda da adından sıkça söz ettirmeyi başarabilirsin.

1 Milyon 709 Bin!

Senin  filmin 1 Milyon 709 Bin gişe yapardı. Gerçekten çok yüksek bir sayı. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da belirli bir hayran kitlesi oluşturmuş durumdasın kendine. Çok ama çok yakında dünyanın sayılı sinemacıları arasında gösterilebilirsin. Tebrik ediyoruz.

5 Milyon 492 Bin!

Senin filmin 5 Milyon 492 Bin gişe yapardı. Bu sadece çok iyi bir sinemacının ulaşabileceği bir gişe sayısı. Sen çoktan uluslararası alanda adından söz ettirmeye başlamışsın bile. Üstelik bu başarı sadece tek bir filmle sınırlı değil. Yaptığı neredeyse bütün filmler aynı başarıyı yakalamış durumda.

12 Milyon 781 Bin!

Senin filmin 12 Milyon 781 Bin gişe yapar. Artık bu iş için yaratılmış olduğunu rahatça söyleyebiliriz. İnsanlar senden bir sinema dehası olarak bahsediyorlar. Filmlerinin gösterimi dünya çapında oluyor. Çoğu oyuncudan bile çok daha ünlü hale gelmişsin. Sokakta yürümek senin için kolay olmasa gerek. En iyi 50 sinemacı listesinin en tepesine çıkamaman için hiçbir neden yok. Bir iki muhteşem filmden sonra seni 1 numarada görebilmemiz mümkün

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozan-ozan8

806.000!

mistymaydawn-serenairis

1 Milyon 709 Bin! 1 Milyon 709 Bin! Senin filmin 1 Milyon 709 Bin gişe yapardı. Gerçekten çok yüksek bir sayı. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da belirli bir hayran kitlesi oluşturmuş durumdasın kendine. Çok ama çok yakında dünyanın sayılı sinemacıları arasında gösterilebilirsin. Tebrik ediyoruz.

elcin-ismayil-bozkurt

254000 :) sanat filmi gibi

shipperarmy

12 Milyon 781 Bin :D

firtina-adam

1 milyon 709 bin:)))

Görüş Bildir