Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Ne Burcuydun? Tıkanmış Sohbetlerde Aranan İlacın Burç Muhabbetinde Olduğunun 13 Kanıtı

-

Ahhh bu bir türlü ilerlemeyen sohbetler… Kısa cevaplı soruların ardından gelen ölüm sessizlikleri. Devasa bir gerginlik. 

Oysa bunun en etkili çözümü tek kelimeden geçiyor: Burçlar! Burç muhabbeti, sevin ya da sevmeyin her tıkanmış ve ilerlemeyen sohbet masalarının kurtarıcısı oluyor. 

Nasıl mı? Hep birlikte şöyle bir bakalım...

1. Öncelikle 'Burcun ne senin ya?' ile başlayan bu ilk atak kesinlikle en güçlü lavabo açıcının bile yapamadığını yapmayı başarır.

Muhabbetin tıkandığı yerde yapıştırın bu cümleyi. Gerisini kadere bırakın...

2. Bu noktadan sonra sohbetin nasıl akıp gittiğine, zamanın nasıl geçtiğine siz bile inanamayacaksınız.

Çünkü burçlar hakkında ister bilgisi olsun ister olmasın herkesin söyleyeceklerinin ve soracaklarının bol olacağı bir muhabbet bu!

3. Seveni sevmeyeni inananı inanmayanı herkes bu muhabbete dikkat kesilir çünkü bilinmeyen merak edilendir.

Siz o "Bunlar hep palavra..." diye naralar atan arkadaşlara hiç mi hiç aldırmayın. Hep ilk onlar meraktan dört köşe olurlar.

4. O kadar dallı budaklı bir konudur ki hem konuştukça ilginçleşeceği hem de uzadıkça uzayacağı için tükenmek diye bir şey konunun lügatında yoktur.

Daha yükseleni var, ay burcu var, venüsü var, merkür retrosu var, tutulması var. Var babam var. Yeter ki isteyin.

5. Artık dönülmez bir yola girmişsinizdir. Burçlar öğrenildikten sonra karakter analizleri illaki yapılmaya başlanacak.

Burcun özelliklerine ne kadar uyduğunuz, ne kadar uymadığınız muhakkak sohbetin temel taşı olacaktır. Böylece hem muhabbet devam edecek hem de karşınızdaki insanları daha iyi tanıyacaksınız.

6. Kim kiminle daha iyi anlaşır, hangi burç hangi burcu sevmez? Elbette ki burçlar arasındaki uyum da sohbetin doğası gereği kaçınılmaz olur. Bu da sohbetinize renk katar.

Kim bilir kaç saat bir de bu konu üzerinde durulacak ^___^

7. Kuru sorularla karşınızdakinin neyi sevdiğini sorup kısa kısa cevaplarla yanıt almaktansa bu soruları dolaylı yoldan burçlarla sorarsanız ortam biraz daha şen şakrak olur.

Böylece hem meraklarınızı gidermiş olur hem de daha fazlası hakkında bilgi edinirsiniz. Şansınız varsa karşınızdakinin çocukluğuna bile inersiniz.

8. Çünkü kimse size durduk yere ben aslında çok duygusalım ya da aşırı kıskancımdır demeyeceğine göre burçlar yol haritanız olabilir.

Kısacası insanlar ültimatomları çekinmeden verecektir: “Balığım ya ben çok duygusalım, her fırsatta ağlarım…” yani ÜZMEYİN BENİ.

9. Ortamda astrolojiyle yakından ilgili bir varsa o kişi mutlaka sözlü sınava tabi tutulacağı için keyifli bir bilgi alışverişi de olur.

Sonuçta öğrenmenin yaşı da cinsi de yok, değil mi?

10. Burç muhabbeti dediğimiz şey çekirdek çitlemek gibidir valla, bitirmek isteseniz de bitmez.

Daha aşk uyumlarına bile değinmeden saatlerce konuşmuş olduğunuzu fark edersiniz.

11. Tıkanmış bir muhabbetin sizi götüreceği yer komikli videolar olacaktır ama burç muhabbeti yapıyorsanız kendinizi dünyanın en ünlü astrologlarını arkadaşlarınıza okurken bulursunuz.

Ki bu aşırı eğlenceli olur zira tıpkı edebi bir metin inceler gibi o burç yorumu da cümle cümle incelenir. Yer yer astrolog taşlanır yer yer yere göğe sığdırılamaz. Ama en nihayetinde hep keyfe keyif katar bu okumlamalar.

12. Sohbetin yolunu açmakla kalmaz aynı zamanda bir nevi terapi gibi de işler burç muhabbeti.

Biri kendini anlatır ötekiler yorum üstüne yorum yapar.

13. Burç özellikleri bahanesiyle karşınızdakini dilediğiniz gibi över dilediğiniz gibi gömersiniz de. Ohhhhh hakikaten ilaç gibi!

'Ne kadar sessizsin, Yengeç'sin sanki?' sinsilik de var di mi biraz?!!!??!

Velhasılıkelam burçlar bahane, sohbet şahane! Allah kimseyi tıkanmış muhabbetlerin ortasında boynu bükük bırakmasın diyor ve herkese bol gevezelikler diliyoruz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kubra-karacan2

ıkızler oldugum ıcın pek sıkıntı olmuyor ılgılendıgım konular bunlar

mayneymizeyllreyiz

İkizler olduğum için bana işlemiyor bu sohbet

gzm-ynklr

sıkıntıdan okuyor herkes burçları.Başka bir şey değil.

pekala

yok ben almayayım ikizler olduğumu söylemek pek iç açıcı sonuçlar doğurmuyor

koala-neco

Biriyle burç muhabbetine girdiğim gün beni huzurevine yatırın pilim bitmiş demektir ^-^

Görüş Bildir