Sen Hijyen Konusunda Ne Kadar Hassassın?

25PAYLAŞIM

Hijyen senin için önemli biliyoruz. Ama ne kadar önemli? Sandığın kadar dikkat ediyor musun küçük detaylara? 

Bunu öğrenmenin tek bir yolu var: Hadi teste!

1. Cinsiyetini öğrenerek başlayalım mı?

2. Yaşını öğrenelim şimdi de!

20 - 34
35 - 45
46 üstü

3. İlişki durumun da önemli biraz... 😄

Evliyim ben.
Evliyim hatta çocukluyum😂
Ciddi bir ilişkim var.
Yok ben taliplerimi bekliyorum.

4. Çocuğunun yaşını da öğrenebilir miyiz?

0-12 aylık
1-4 yaşında
5-10 yaşında
10 yaşın üzerinde
Çocuğum yok ki.

5. Bebeğinin ya da gelecekte olacak olan bebeğinin hijyenik ve sağlıklı bir ortamda büyümesi seni endişelendirir mi?

Endişelendirmez olur mu?
Çok endişelenmiyorum. Çünkü her türlü tedbiri alacağımı biliyorum.
Endişelenmeli miyim?

6. Peki senin ufaklık yaramaz, her bulduğunu ağzına götüren bir bebek mi?

Tam üstüne bastınız.
Hiç öyle değil benim yavrum.
Henüz bir çocuğum yok ama olunca kesin öyle olur.

7. Popüler bir soruyla devam edelim. Ellerini bir günde kaç kere yıkıyorsun?

0-2
3-5
6+

8. Evini ne sıklıkta temizliyorsun peki?

Her gün
2-3 günde bir
4-5 günde bir
Haftada bir

9. Evdeki her yeri sildin diyelim. Peki ya bulaşık makinesinin içi, orayı temizlemek için ne yapıyorsun?

Bulaşık makinesinin içini nasıl temizleyebilirim ki.
Geleneksel yöntemlerle temizlemeye çalışıyorum.
Deterjan döküyorum içine ama temiz oluyor mu bilmiyorum.

10. Evdeki herkesin yemeğini üzerinde yediği bulaşıklar belki de hijyen için en önemlisi. Peki bulaşık makinesi sizin evde haftada kaç kere çalışır?

1 - 2 kez ancak.
3 - 4 kez çalışır rahat.
5 - 6 diyeyim, çalışmadığı gün de oluyor.
7 ya da daha fazla.

Sen Gerçek Bir Hijyen Çılgınısın!

Evde kullanılmayan odaların kapılarını kilitlediğine yemin edebiliriz ama ispatlayamayız. Çünkü sen gerçek bir hijyen çılgınısın. Toza, kire, pasa tam bir yok edici edasıyla yaklaşıyor, sessiz ve hızlı bir şekilde imha ediyorsun onları. Evin pırıl pırıl. Peki evde hijyene bu kadar dikkat ederken bulaşık makinenin hijyenine de dikkat ediyor musun? Belki de deterjanın makineni temizlediğini ve gereken hijyeni sağladığını düşünüyorsun. O halde biz söyleyelim. Deterjan tek başına koca bir makineyi maalesef temizleyemez ve zamanla makinenizde biriken yağ ve kireç kötü koku oluşumuna neden olabilir. Neyse ki Finish Hijyen Makine Temizleyici senin için burada. 

Yeni Finish Hijyen Makine Temizleyici güçlendirilmiş formülüyle hem yağı hem kireci temizler ve makinendeki kötü kokuları da engeller. Yani mükemmel hijyene ulaşman için yapman gereken tek şey 3 ayda bir Yeni Finish Hijyen Makine Temizleyici kullanmak. Unutma hijyenik bir bulaşık makinesi daha temiz bulaşıklar demek.Temiz ve hijyenik bulaşık makinesi ve bulaşıklar için hemen buraya tıkla!

Sen Çılgın Olmasan da Hijyen Seviyorsun!

Sen temizliği seviyor, hayatın bir gerekliliği olarak ondan uzaklaşmıyorsun. Temizlik, hijyen hayat kaliteni yükseltmek için var. Öyle köşe bucak bal dök yala gibi olmasa da evinin her yeri temiz diyebiliriz. Peki evde hijyene bu kadar dikkat ederken bulaşık makinenin hijyenine de dikkat ediyor musun? Belki de deterjanın makineni temizlediğini ve gereken hijyeni sağladığını düşünüyorsun. O halde biz söyleyelim. Deterjan tek başına koca bir makineyi maalesef temizleyemez ve zamanla makinenizde biriken yağ ve kireç kötü koku oluşumuna neden olabilir. Neyse ki Finish Hijyen Makine Temizleyici senin için burada. 

Yeni Finish Hijyen Makine Temizleyici güçlendirilmiş formülüyle hem yağı hem kireci temizler ve makinendeki kötü kokuları da engeller. Yani mükemmel hijyene ulaşman için yapman gereken tek şey 3 ayda bir Yeni Finish Hijyen Makine Temizleyici kullanmak. Unutma hijyenik bir bulaşık makinesi daha temiz bulaşıklar demek.Temiz ve hijyenik bulaşık makinesi ve bulaşıklar için hemen buraya tıkla!

Sen Pek Hijyen Meraklısı Değilsin!

Pissin demiyoruz tabi ki ama dışarıdan temiz görünen bir şey sana hijyenik gibi geliyor. Şöyle hepimizin bir mikroskobik gözü olsa da aslında o temiz sandığımız şeylerdeki mikropları, kirleri görebilsek. Mesela bulaşık makinesinden örnek verelim. Belki de deterjanın makineni temizlediğini ve gereken hijyeni sağladığını düşünüyorsun. O halde biz söyleyelim. Deterjan tek başına koca bir makineyi maalesef temizleyemez ve zamanla makinenizde biriken yağ ve kireç kötü koku oluşumuna neden olabilir. Neyse ki Finish Hijyen Makine Temizleyici senin için burada. 

Yeni Finish Hijyen Makine Temizleyici güçlendirilmiş formülüyle hem yağı hem kireci temizler ve makinendeki kötü kokuları da engeller. Yani mükemmel hijyene ulaşman için yapman gereken tek şey 3 ayda bir Yeni Finish Hijyen Makine Temizleyici kullanmak. Unutma hijyenik bir bulaşık makinesi daha temiz bulaşıklar demek. Temiz ve hijyenik bulaşık makinesi ve bulaşıklar için hemen buraya tıkla!

Hijyenik Makineler Temiz Bulaşıklar

Görüş Bildir