Sen Hangi Sofranın İnsanısın? Testi Çöz, Öğren!

-

Senin tarzına en uygun, kendini bulduğun ve kendini en özgür hissettiğin sofra hangisi merak ediyor musun? O zaman çok doğru bir yerdesin! Hadi testi çöz ve ait olduğun sofrayı bul!

1. İlk sorumuz biraz ilginç: Sence sen önceki hayatında bunlardan hangisiydin?

Mucit
Tiyatrocu
Filozof
Asilzade
Kral/Kraliçe
Şarkıcı

2. Sen bir duygu olsan hangisi olurdun?

Aşk
Gurur
Şaşkınlık
Mutluluk
Coşku
Huzur

3. Sence insanlar neden seni seviyor?

Çünkü çok komiğim :)
Çünkü güven veriyorum
İnan ben de bilmiyorum
Zevkli biri olduğum için
Az konuşup çok dinlerim çünkü
Neden sevmesinler ki?

4. Sen bir özel gün olsan hangisi olurdun?

Yılbaşı
1 Nisan, bence oldukça özel bir gün
Anneler günü
Yıl dönümümüz
Doğum günüm, daha özel bir gün yok
29 Şubat

5. Ait olduğun sofrayı söyleyeceğiz ama karnın acıkınca aklından geçen yemeği de öğrenmeliyiz!

Sushi
Balık severim ben, mesela Levrek
Kuru Fasulye - Pilav
Cafe Des Paris Soslu Biftek
Mantı
Makarna

6. Yemeğini söyledin içeceğini sormazsak olmaz: Sofranda eksik olmaması gereken içecek bunlardan hangisi?

Su
Kola
Soda
Portakal suyu
Limonata
Ayran

7. Peki sen hangi zamanda yaşamak isterdin?

Rönesans muhteşem olurdu
Şimdiki zaman iyi
1980'ler elbette
1960'lar güzel olurdu
Taş devri
Gelecek zaman

8. Son olarak: Bir hobi olacak olsan sence hangisi olurdun?

Karikatür çizmek
Ata binmek
Golf oynamak
Puzzle yapmak
Yazı yazmak
Film çekmek

Eğlenceli sofraların insanısın!

Sen bir kere gittiğin yere neşeyi, eğlenceyi ve enerjiyi beraberinde getiren bir insansın. O yüzden senin ait olduğun sofranın sıkıcı olma gibi bir ihtimali asla yok. Sen eğlenceli sofraların insanısın: Kahkahaların havada uçuştuğu, samimi sohbetlerin yapıldığı ve dostlukların pekiştiği o tatlı sofraların! İşte biz de senin için bu neşeli sofrayı bulduk: Bu muhteşem sofraya yakından bakmak için tıkla!

Sade ve Şık Sofraların İnsanısın!

Senin alamet-i farikan sadeliğin. Bu sadelik senin her şeyine; tavrına, konuşmana, ilişkilerine, giyimine kuşamına sinmiştir diyebiliriz. Ama senin bu sadeliğinde çok derin bir estetik, minimal bir hava ve kendinden çok emin bir şıklık var. Evet evet bulduk kavramı: Kendinden emin :) İşte tam da bu yüzden sana böyle bir sofra hazırladık: Bu muhteşem sofraya yakından bakmak için tıkla!

Gösterişli sofraların insanısın!

Senin gibi son derece etkileyici, gösterişli ve havalı bir insanın sade bir sofraya ait olabileceğini düşünmedin herhalde öyle değil mi? Senin sofraların son derece gösterişli, lüks ve göz alıcı olmalı! Çünkü sen bu sofraların insanısın! Senin sofran en az kral sofraları kadar şaşaalı olmalı yani! Çok şanslısın çünkü biz sana o sofrayı bulduk: Bu muhteşem sofraya yakından bakmak için tıkla!

Bir de bu tarifimizi deneyin.

Hemencecik lezzetli bir şeyler hazırlamanız için Sucuklu Kaşarlı Mini Rulo

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pasha34

Senin alamet-i farikan sadeliğin. Bu sadelik senin her şeyine; tavrına, konuşmana, ilişkilerine, giyimine kuşamına sinmiştir diyebiliriz. Ama senin bu sadeliğinde çok derin bir estetik, minimal bir hava ve kendinden çok emin bir şıklık var. Evet evet bulduk kavramı: Kendinden emin :) İşte tam da bu yüzden sana böyle bir sofra hazırladık

seren-sonmez1

Sade ve Şık Sofraların İnsanısın! Senin alamet-i farikan sadeliğin. Bu sadelik senin her şeyine; tavrına, konuşmana, ilişkilerine, giyimine kuşamına sinmiştir diyebiliriz. Ama senin bu sadeliğinde çok derin bir estetik, minimal bir hava ve kendinden çok emin bir şıklık var. Evet evet bulduk kavramı: Kendinden emin :) İşte tam da bu yüzden sana böyle bir sofra hazırladık: Bu muhteşem sofraya yakından bakmak için tıkla!

nihad-agbabali

Senin gibi son derece etkileyici, gösterişli ve havalı bir insanın sade bir sofraya ait olabileceğini düşünmedin herhalde öyle değil mi? Senin sofraların son derece gösterişli, lüks ve göz alıcı olmalı! Çünkü sen bu sofraların insanısın! Senin sofran en az kral sofraları kadar şaşaalı olmalı yani! Çok şanslısın çünkü biz sana o sofrayı bulduk: Bu muhteşem sofraya yakından bakmak için

denizsizzz

videoda da ne zaman yemek gelecek diye bekliyorum bi de

~zulya~

Senin alamet-i farikan sadeliğin. Bu sadelik senin her şeyine; tavrına, konuşmana, ilişkilerine, giyimine kuşamına sinmiştir diyebiliriz. Ama senin bu sadeliğinde çok derin bir estetik, minimal bir hava ve kendinden çok emin bir şıklık var. Evet evet bulduk kavramı: Kendinden emin :) İşte tam da bu yüzden sana böyle bir sofra hazırladık: Bu muhteşem sofraya yakından bakmak için tıkla!

Başlıklar

tatlı
Görüş Bildir