Sen Hangi Sofranın İnsanısın? Testi Çöz, Öğren!

-

Senin tarzına en uygun, kendini bulduğun ve kendini en özgür hissettiğin sofra hangisi merak ediyor musun? O zaman çok doğru bir yerdesin! Hadi testi çöz ve ait olduğun sofrayı bul!

1. İlk sorumuz biraz ilginç: Sence sen önceki hayatında bunlardan hangisiydin?

Kral/Kraliçe
Şarkıcı
Asilzade
Filozof
Tiyatrocu
Mucit

2. Sen bir duygu olsan hangisi olurdun?

Mutluluk
Gurur
Şaşkınlık
Coşku
Aşk
Huzur

3. Sence insanlar neden seni seviyor?

Zevkli biri olduğum için
Az konuşup çok dinlerim çünkü
Çünkü güven veriyorum
Çünkü çok komiğim :)
İnan ben de bilmiyorum
Neden sevmesinler ki?

4. Sen bir özel gün olsan hangisi olurdun?

29 Şubat
Anneler günü
Yılbaşı
Doğum günüm, daha özel bir gün yok
Yıl dönümümüz
1 Nisan, bence oldukça özel bir gün

5. Ait olduğun sofrayı söyleyeceğiz ama karnın acıkınca aklından geçen yemeği de öğrenmeliyiz!

Mantı
Makarna
Sushi
Cafe Des Paris Soslu Biftek
Kuru Fasulye - Pilav
Balık severim ben, mesela Levrek

6. Yemeğini söyledin içeceğini sormazsak olmaz: Sofranda eksik olmaması gereken içecek bunlardan hangisi?

Kola
Portakal suyu
Limonata
Soda
Su
Ayran

7. Peki sen hangi zamanda yaşamak isterdin?

Taş devri
1980'ler elbette
Gelecek zaman
Şimdiki zaman iyi
Rönesans muhteşem olurdu
1960'lar güzel olurdu

8. Son olarak: Bir hobi olacak olsan sence hangisi olurdun?

Puzzle yapmak
Golf oynamak
Ata binmek
Karikatür çizmek
Film çekmek
Yazı yazmak

Eğlenceli sofraların insanısın!

Sen bir kere gittiğin yere neşeyi, eğlenceyi ve enerjiyi beraberinde getiren bir insansın. O yüzden senin ait olduğun sofranın sıkıcı olma gibi bir ihtimali asla yok. Sen eğlenceli sofraların insanısın: Kahkahaların havada uçuştuğu, samimi sohbetlerin yapıldığı ve dostlukların pekiştiği o tatlı sofraların! İşte biz de senin için bu neşeli sofrayı bulduk: Bu muhteşem sofraya yakından bakmak için tıkla!

Sade ve Şık Sofraların İnsanısın!

Senin alamet-i farikan sadeliğin. Bu sadelik senin her şeyine; tavrına, konuşmana, ilişkilerine, giyimine kuşamına sinmiştir diyebiliriz. Ama senin bu sadeliğinde çok derin bir estetik, minimal bir hava ve kendinden çok emin bir şıklık var. Evet evet bulduk kavramı: Kendinden emin :) İşte tam da bu yüzden sana böyle bir sofra hazırladık: Bu muhteşem sofraya yakından bakmak için tıkla!

Gösterişli sofraların insanısın!

Senin gibi son derece etkileyici, gösterişli ve havalı bir insanın sade bir sofraya ait olabileceğini düşünmedin herhalde öyle değil mi? Senin sofraların son derece gösterişli, lüks ve göz alıcı olmalı! Çünkü sen bu sofraların insanısın! Senin sofran en az kral sofraları kadar şaşaalı olmalı yani! Çok şanslısın çünkü biz sana o sofrayı bulduk: Bu muhteşem sofraya yakından bakmak için tıkla!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
justice-fighter

Eğlenceli sofraların insanısın! Sen bir kere gittiğin yere neşeyi, eğlenceyi ve enerjiyi beraberinde getiren bir insansın. O yüzden senin ait olduğun sofranın sıkıcı olma gibi bir ihtimali asla yok. Sen eğlenceli sofraların insanısın: Kahkahaların havada uçuştuğu, samimi sohbetlerin yapıldığı ve dostlukların pekiştiği o tatlı sofraların! İşte biz de senin için bu neşeli sofrayı bulduk: Bu muhteşem sofraya yakından bakmak için tıkla!evet doğru

98slcn98

Senin gibi son derece etkileyici, gösterişli ve havalı bir insanın sade bir sofraya ait olabileceğini düşünmedin herhalde öyle değil mi?

dl-gizem1

Senin gibi son derece etkileyici, gösterişli ve havalı bir insanın sade bir sofraya ait olabileceğini düşünmedin herhalde öyle değil mi? Senin sofraların son derece gösterişli, lüks ve göz alıcı olmalı! Çünkü sen bu sofraların insanısın! Senin sofran en az kral sofraları kadar şaşaalı olmalı yani! Çok şanslısın çünkü biz sana o sofrayı bulduk: Bu muhteşem sofraya yakından bakmak için tıkla! Yalnız onedio öyle bir sofra koymuş ki..

pasha34

Senin alamet-i farikan sadeliğin. Bu sadelik senin her şeyine; tavrına, konuşmana, ilişkilerine, giyimine kuşamına sinmiştir diyebiliriz. Ama senin bu sadeliğinde çok derin bir estetik, minimal bir hava ve kendinden çok emin bir şıklık var. Evet evet bulduk kavramı: Kendinden emin :) İşte tam da bu yüzden sana böyle bir sofra hazırladık

seren-sonmez1

Sade ve Şık Sofraların İnsanısın! Senin alamet-i farikan sadeliğin. Bu sadelik senin her şeyine; tavrına, konuşmana, ilişkilerine, giyimine kuşamına sinmiştir diyebiliriz. Ama senin bu sadeliğinde çok derin bir estetik, minimal bir hava ve kendinden çok emin bir şıklık var. Evet evet bulduk kavramı: Kendinden emin :) İşte tam da bu yüzden sana böyle bir sofra hazırladık: Bu muhteşem sofraya yakından bakmak için tıkla!

Başlıklar

tatlı
Görüş Bildir