Şaşkınlıktan Küçük Dilinizi Yutacaksınız! İnsanların Düzenli Olarak Yaptığı Olağanüstü Tuhaf 15 Alışkanlık

41PAYLAŞIM

İnsanlara kendilerinin veya aile üyelerinin yaptığı tuhaf alışkanlıklarını sorduk ve sonuçlar gerçekten de çok tuhaf görünüyor.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/kristatorres/pe...

1. "Erkek arkadaşımın kız kardeşi herhangi bir ortamda yakın arkadaşını veya nişanlısını kaybettiğini düşünürse papağan sesi çıkararak ötmeye başlıyor. Eğer karşı tarafta aynı sesi çıkarırsa birbirlerini buluyorlar."

2. "En büyük abim tuvalete girdiğinde işinin uzun süreceğini önceden kestirmişse yanına gitarını alarak bu süreci kutsuyor. Eğer kulağınıza boğuk şekilde çalınan bir gitar sesi gelirse, tuvalete yaklaşmasanız iyi olur."

3. "Geceleri yatarken baş parmağım ve diğer ayak parmaklarım arasına katlanmış bir peçete sıkıştırırım. Parmaklarımın birbirine değdiğinde bana hissettirdiği şey hoşuma gitmiyor."

4. "Teyzem, ne zaman tavuk kanadı yiyecek olsak tıpkı bir cerrah gibi lastik eldiven kullanıyor. Çünkü hiçbir yerinin yağlanmasını istemiyor. Ama bunun yerine peçete de kullanılabilir sonuçta."

5. "18 yaşındaki erkek kardeşim banyoyu kullanmadan önce kıyafetlerini dışarıda çıkarıp çıplak bir şekilde duşa giriyor. Çocukluğumuzdan beri bu davranışı alışkanlık haline getirdi ve eğer onunla aynı katta herhangi birisi varsa duş alamıyor."

6. "Rahmetli dedem kart oyunları oynarken şans getirmesi amacıyla oyuna başlamadan önce meme uçlarına fiske atardı."

7. "Kız kardeşim banyo esnasında dökülen saçlarını ve tüylerini duvara yapıştırır. Küvette bırakmaz veya küvetin yanına koymaz, duvara yapıştırır!"

8. "Kabız olduğu zamanlarda tuvaleti kullanırken ona iyi geldiğini ileri sürdüğünden dolayı sadece banyoda duran ve böyle zamanlarda kullandığı bir su şişesi olan bir ebeveynim var."

9. "Eşim dişlerini diş ipiyle temizledikten sonra artıkları duşun bir köşesine bırakıyor. Asla temizlemesem de bundan vazgeçmiyor ve şu an bir tepecik oluşmuş durumda."

10. "Kocamla birlikte şarkıları miyavlayarak söyleriz."

11. "Küçük kız kardeşim aşağı kattaki tuvalete gittiğinde, bir iblisin onu yiyeceğinden korktuğu için sifonu çekmeyi ve altını silmeyi reddediyor."

12. "Tırnaklarımı yedikten sonra parmaklarımı kokluyorum ve tırnaklarımı yemeye devam ediyorum."

13. "Aldığı pahalı ürünlerin üzerindeki yapıştırmaları ve etiketleri çıkarmayı tercih etmeyen ve onları o şekilde kullanan bir kayınpederim var. Örneğin almış olduğu televizyonunun köşesinde hâlâ yapıştırmaları duruyor."

14. "Ailem, radyodan bir Led Zeppelin şarkısına denk geldiğinizde şarkıyı atlamanın yasak olduğu bir kurala sahip. Kız kardeşim bunun yıllarca ulusal bir yasa olduğunu düşünüyordu."

15. "Babam ve kız kardeşim, geğirirlerken güçlü bir şekilde 'geğirmek' kelimesini söyleyerek bu işi yapıyorlar."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir