Görüş Bildir
Haberler
Sana Özel Liste: Filmlerle Hayatını Anlatıyoruz!

Sana Özel Liste: Filmlerle Hayatını Anlatıyoruz!

Turkcell
22.02.2019 - 12:34

Hayatının yansımalarını filmlerden kesitlerle sana anlatacağız. 

Hazırsan başlayalım!

1. Hadi başlayalım. Aşk senin için nedir?

2. Arkadaş çevrende nasıl birisin peki?

3. Ailenle geçirdiğin zamanlar bir yiyecek ya da içecek olsa senin için bu hangisi olurdu?

4. Okul hayatını öğrenelim şimdi de. Okul hayatını başladığı günden itibaren düşün. Nasıl geçti o yıllar?

5. Biraz da iş konuşalım. İş hayatında nasıl birisin sen?

6. Şimdi geçmişe dönelim. Geçmişte ikili ilişkilerin nasıldı?

7. Son olarak gelecekten konuşalım. Gelecekteki hayatını bir sosyal medya platformuna benzetecek olsan hangisi olurdu?

8. {X} için aşk demek vücutta oluşan kimyasal reaksiyonlar demek. Çünkü o gerçek bir mantık insanı. Sherlock Holmes'ün dediği gibi: Aşk başlı başına bir mantık hatası.

9. {X} için aşk demek Frodo’nun yüzüğe olan aşkı demek. Onu ele geçirdiğini biliyordu. Bu his ödünü patlatıyordu, ancak platonik aşkı tek yüzükten vazgeçemiyordu da.

10. {X} için aşk tıpkı Inception’da olduğu gibi rüya içinde rüyaya dalmak gibiydi. Her aşamada başka bir rüyaya geçiş yapıyordu ki uyanması daha zor olsun.

11. {X} için aşk, duyguların mantıkla oynadığı tehlikeli bir oyun gibiydi. Tıpkı Akıl Oyunları’nda olduğu gibi gerçek ve hayal arasındaki bağlantı zaman zaman kopuyordu onun beyninde.

12. {X} arkadaş ortamında Fantastik Canavarlar’daki Newt Scamander gibi sevimlidir. Ve daima tutkuludur. Birlikte ne yaparlarsa yapsınlar en güzel yapan hep o olur.

13. {X}, arkadaş ortamında tıpkı 50 İlk Öpücük’teki gibi heyecanlıdır. Her seferinde aynı heyecanı hisseder. Bu yüzden daima canlıdır ve enerjisi en yükseklerdedir.

14. {X}, arkadaş ortamında tıpkı John Wick gibi soğukkanlıdır. Ne yapacağını ve ne zaman yapacağını çok iyi bilir. Kararlılıkta da üstüne yoktur.

15. {X}, arkadaş ortamının yol göstericisi, toparlayıcısıdır. Tıpkı Don Carleone gibi. Don Caleone’yi Godfather yapan da bu özelliğidir.

16. O ailesinin yanındayken çikolata fabrikasına girmiş Charlie kadar mutludur. {X} de kendi çikolata fabrikasına kavuşmuştur :)

17. {X} için aile ile geçirilen zaman tıpkı Şirinler köyünden toplanmış bir çilek gibiydi. Yedikçe daha çok yiyesi geliyordu. Kim bilir belki de Şirinlerin mutlu ve neşe dolu olmasının sırrı da bu çilekteydi.

18. Benjamin Button için Daisy’i sabah kahve içerken izlemek ne kadar değerliyse {X} için de ailesinin yanında olmak o kadar değerli. Çünkü o biliyor ki her şeyin hatrı biter ailenin hatrının ise asla son kullanma tarihi yoktur.

19. {X} için aileyle vakit geçirmek soğuk bir kış günü içince içimizi ısıtan bir yudum çay gibi. Çiçek Abbas’ın ısmarladığı çaylar gibi samimi ve içten…

20. {X} için okula gitmek ızdırap olmuş, hayata boyunca kurtulmaya çalışmış. Musallat filminde bir cinden kurtulmaya çalışanlar gibi.

21. {X} için okul hayatı boyunca yaşayamacağı tecrübeleri yaşama yeri olmuş. Galaksiler arası maceraların anlatıldığı Interstellar gibi 😊

22. {X} okulu bir vakit kaybı olarak görmüş. Sanki hayat bir ormanmış da öğrenciler de avcıların avlarıymış gibi. Avcıyı ararken yaşadıkları bakış açısını değiştirmiş. Tıpkı Av Mevsimi'ndeki Ferman'ın hikayesi gibi.

srv.onedio.com

23. {X} öğrenmeye, sorgulamaya açık biri. Fakat öğrendikçe kafası karışmış. Tıpkı Da Vinci Şifresi filmindeki Robert Langton gibi.

24. {X} iş yerinde biraz kavgacı. Çünkü işine karşı tutkulu ve işi bitirmek onun için çok önemli. Full Metal Jacket’ta kavga nasıl Private Joker’ın peşini bırakmıyorsa, onun için de durum aynı.

25. {X} iş yerinde oldukça disiplinli ve çalışkan. Tıpkı Ivan Drago maçına hazırlanan Rocky gibi!

26. {X} iş yerinde çok sevilen biri. Sempatik ve enerjik. Tıpkı Maske gibi!

27. Ne zaman işler sıkışsa, belanın yaklaşmakta olduğu hissedilse o devreye girer ve her şeyi çözer. Tıpkı Forrest Gump filmindeki Forrest gibi! Run {X} run!

28. {X} için geçmiş ilişkiler büyük bir tecrübe olmuş. O aşkın doğru yolunu bulmuş. Tıpkı Çılgın Aptal Aşk’ta Jacob ve Hannah’nın bu yolu bulması gibi...

29. {X} özgürlüğüne çok düşkün. Birine öylece bırakamaz kendini. Fakat başına neler geleceğini bilmiyor. Tıpkı Bağlamak Yok’ta aşk ansızın Emma ve Adam’ı nasıl yakaladıysa, onu da öyle yakalayacak.

30. {X} için geçmiş ilişkiler onun varoluş nedeni olmuş. Hep gerçek aşkın peşindeymiş. Valentine's Day filmi resmen onun için yazılmış.

31. {X} geçmiş ilişkilerinde neredeyse her şeyi tecrübe etmiş. Başıma daha ne gelebilir ki diye düşünüyor. Kasım'da Aşk Başkadır filmi resmen onun için yazılmış.

32. {X} için gelecek Ucuz Roman filmi gibi. Çok macera var, çok replik var. Fakat sonu gerçek bir Tarantino filmi gibi.

TV+’ın sana muhteşem bir sürprizi var! Ucuz Roman (Pulp Fiction) da dahil hayatının her anını anlatan bu listedeki tüm filmlerin ve birçok efsane filmin yer aldığı TV+ Film Paketi'ne şimdi üye ol ve sana özel aktivasyon kodu ile 1 ay ücretsiz kullan!

33. Ona göre gelecek, geçmiş ve şimdi hiç sonu gelmeyecek bir döngü. Fakat {X} bir yolunu bulup geleceği güzel hale getirecek. Tıpkı Memento’daki Leonard Selby gibi.

TV+’ın sana muhteşem bir sürprizi var! Memento da dahil hayatının her anını anlatan bu listedeki tüm filmlerin ve birçok efsane filmin yer aldığı TV+ Film Paketi'ne şimdi üye ol ve sana özel aktivasyon kodu ile 1 ay ücretsiz kullan!

34. {X} zirvedeydi. Sosyal Ağ’daki Zuckerberg’in yalnızlığını yaşadı. Ve tek gerçek servetin aile olduğunu anladı!

TV+’ın sana muhteşem bir sürprizi var! Sosyal Ağ da dahil hayatının her anını anlatan bu listedeki tüm filmlerin ve birçok efsane filmin yer aldığı TV+ Film Paketi'ne şimdi üye ol ve sana özel aktivasyon kodu ile 1 ay ücretsiz kullan!

35. {X} biliyor ki gelecek zorlu olacak. Bir çok zorlu süreçten geçecek. Fakat Matrix'te Morpheus'un Neo'yu bulması gibi seçilmiş kişiyi bulacak sonunda!

TV+’ın sana muhteşem bir sürprizi var! Matrix de dahil hayatının her anını anlatan bu listedeki tüm filmlerin ve birçok efsane filmin yer aldığı TV+ Film Paketi'ne şimdi üye ol ve sana özel aktivasyon kodu ile 1 ay ücretsiz kullan!