Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Samsung, Güney Kore'de Turistlere Ücretsiz Galaxy Note 5 Dağıtacak

Anasayfa > Gündem

Güney Kore, gerçek bir teknoloji merkezi olduğunu göstermek için, teknoloji devlerinden biri olan Samsung Galaxy Note 5 ile turistlere farklı bir hizmet sağlayacak.

South Korea Telecom ile anlaşma yaparak turistlerin çok hoşuna gidecek bir projeyi başlatan Samsung, kendi ülkesinde başlattığı kampanya ile ülkeye gelen turistlere bir haftalık Galaxy Note 5’i ödünç verecek. Sınırlamanın 5 gün olarak seçilmesi Note 5 isminden ötürü olmakla birlikte, Samsung, Şubat ayında toplam 1200 turiste Note 5 ödünç verebilecek kapasiteye sahip olduklarını belirtti. Kiralama işlemlerinde ise 1 GB internet ücretsiz sunulacak.

Eğer Güney Kore'ye bir seyahat planlıyorsanız Galaxy Note 5'in ücretsiz deneme sürümüne kayıt olmalısınız. Samsung bu girişimiyle turistlerin gönlünü yapmanın yanı sıra, telefonunu tanıtarak turistlere satmanın da yolunu yapmış olacak.

Kaynak: http://www.engadget.com/2016/02/01/sa...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
41
21
5
3
3
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Aha Dayıya Sor

Way amk.Hemen güney koreye kalıcı göç yapiyom.Ne demişler 'Nerede beleş oraya yerleş'sjsjsjsj