Görüş Bildir
Haberler
PUMA’nın Sene Başında Başlattığı Kadın Kampanyası “Bu Sensin” ile Atağa Kalkıyor

etiket PUMA’nın Sene Başında Başlattığı Kadın Kampanyası “Bu Sensin” ile Atağa Kalkıyor

PUMA, bu yıl başlattığı kadın hareketini, yeni koleksiyonuyla bir üst seviyeye taşıyor. “Bu Sensin” sloganıyla tanıtılan kadın koleksiyonunun amacı dünyanın her yerindeki kadınlara “kendine güven ve güçlü dur” mesajı vermek.

Rihanna, PUMA kreatif direktörlüğüne imza attığı ilk günden itibaren kadın kategorisinde canlanma olacağının sinyallerini almaya başlamıştık.

“Başarılı olmak için sürekli kendime meydan okuyorum. Yaptığım şeyleri tepki çekmek veya tartışma yaratmak için yapmıyorum. Sadece kendi hayatımı yaşıyorum.” diyen Rihanna’dan ilham alan yeni koleksiyon kadınların en büyük gücünü ortaya çıkarıyor: Sen Olmak.

Bu dünyayı kimliğinden ödün vermeyen, kendi kurallarını yazan, “hayır” cevabını asla kabul etmeyen kadınlar yönetiyor!

Bu dünyayı kimliğinden ödün vermeyen, kendi kurallarını yazan, “hayır” cevabını asla kabul etmeyen kadınlar yönetiyor!

Günlük giyim tarzından antrenman programına, hayatının tüm kontrolünü elinde tutan, hiçbir şeyden ödün vermeyen, kendine güvenen ve ne olursa olsun motivasyonunu düşürmeyen bu kadınlar, aslında hepimize şu mesajı veriyor:

“Kendin olmak için SEN ol. Bu Sensin.”

Sadece PUMA’nın yeni kadın kampanyasında iş birliği yaptığı destekçilerine bakmak bile #BuSensin duruşunu anlamak için yeterli!

Rihanna’nın Kreatif Direktör olarak görev aldığı “Bu Sensin” kampanyasının yüzü, son yılların en cool, en güçlü kadınlarından biri: Cara Delevingne. Uluslararası süper model, oyuncu ve aktivist Delevingne’in katılımıyla, PUMA’nın güçlü kadınlardan oluşan temsilci ekibi iyice büyümüş oluyor.

Cara’nın yanı sıra, süper model Didem Soydan da “Bu Sensin” mesajına verdiği destek ile karşımıza çıkıyor.

Cara’nın yanı sıra, süper model Didem Soydan da “Bu Sensin” mesajına verdiği destek ile karşımıza çıkıyor.

Duruşunu tüm dünyaya göstermek isteyen kadınların en büyük yardımcısı şüphesiz bu duruşu destekleyecek yeni #BuSensin koleksiyonu olacak.

Ayağı mükemmel biçimde destekleyen çok şık ve çok hafif antrenman ayakkabısı Fierce Engineered Mesh, günlük kullanım için ideal olan ve hiçbir hareketi kısıtlamayan sporcu atleti PWRSHAPE Forever ile kombinleniyor.

Sokak modası için yeniden tasarlanan klasik sneaker modeli Duplex Evo ise, son derece rahat ve havalı sweatshirt tasarımı Colour Blocking Crew Sweat ile tamamlanıyor.

#BuSensin kampanyası ve eşlik eden yepyeni PUMA koleksiyonu, Ekim ayında meraklılarıyla buluşuyor.

Yeni sezon PUMA ürünlerine sahip olmak için hemen size en yakın PUMA Mağazası’nı keşfedin.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
sporcuatleti

http://www.hafifeal.com/k/sporcu-atleti/