Perde Arkası Aralanmaya Başladı! Meltem Miraloğlu'nun Kendisinden 48 Yaş Büyük Amerikalı Biriyle Evlenmesinin Sebebi Ortaya Çıktı

405PAYLAŞIM

Onur Akay'ın yaptığı açıklamalardan sonra ağzım bir karış açık kaldı! 😱

Bildiğiniz üzere, Hayat Devam Ediyor dizisindeki çocuk gelin rolüyle herkesi ekrana kitleyen Meltem Miraloğlu'nun gizlice kendinden 48 yaş biriyle evlendiği ortaya çıkmıştı.

View this post on Instagram

🌞⚖️🌞=🇵🇷

A post shared by 〽️Meltem MİRALOĞLU 〽️ (@meltemmiraloglu) on

Size daha önce burada bahsetmiştik.

Hayat Devam Ediyor Dizisinde Çocuk Gelini Canlandıran Meltem Miraloğlu, Ailesinden Gizli Kendisinden 48 Yaş Büyük Biriyle Evlenmiş - onedio.com
Hayat Devam Ediyor Dizisinde Çocuk Gelini Canlandıran Meltem Miraloğlu, Ailesinden Gizli Kendisinden 48 Yaş Büyük Biriyle Evlenmiş - onedio.com

İşte bu evliliğin perde arkası da yavaş yavaş aralanmaya başladı!

Geçtiğimiz gün bir magazin programının canlı yayına bağlanan Onur Akay, herkesi şaşırtan açıklamalarda bulundu...

İşte o açıklamaları!

"Meltem eşi Patrick’e önce babam dedi, sonrasında ise evlendi ve ona kocam demeye başladı."

"Meltem Miraloğlu Amerika’da yaşamayı ve Green Card sahibi olmayı her şeyden çok istiyordu. Bu hayalini gerçekleştirmek adına para biriktirerek Amerika’ya gitti. Burada New Jersey’e yerleşmiş ancak bir süre sonra parası bitince tek odalı bir evde yaşamaya başlamış ve para kazanmak için de bir restoranda garsonluk yapmaya başlamış."

"Orada Türk bir erkekle tanışmış ancak adam kıskanç biri olduğu için anlaşamamışlar, adam ona şiddet uygulamış hatta burnunu kırmış."

"Sonrasında benimle birlikte çalışan bir arkadaşım onu Chicago İllinois’e yanına almış ve orada Patrick’le (eşi) tanışmış. Öğretmen emeklisi varlıklı bir adam olan Patrick onun bu haline acımış ve onu evlatlık almış. Hatta oğlunu arayarak bir kız kardeşin oldu bile demiş…"

"Ancak sonrasında ikili arasında samimiyet artınca adam Meltem’den hoşlanmaya başlamış ve sonrasında evlilik teklif etmiş."

"Komşuları onların bu ilişkisine onay vermese de ikili bundan 10 gün önce nikah masasına oturmuş. Meltem’in Amerika vatandaşı olma isteği öylesine fazlaymış ki duyduğuma göre sevgilisinden şiddet gördüğü için açılan kamu davasında hakime ‘dayak yediğim için Green Card alabilir miyim?’ diye sormuş."

"Yakın çevresine de neredeyse 24 saat Amerika’da kalmak istediğini söylüyormuş."

Onur Akay'ın açıklamaları herkesi bir miktar şaşırttı diyebiliriz...

Meltem Miraloğlu ise sessizliğini "Yaş farkını sorun etmiyorum. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti veya Amerikan vatandaşlığı umrumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk. Hem evlilik teklifi çok romantikti. O teklifi alan her kadın kabul ederdi. Ben mutluyum, benim tercihim; saygı bekliyorum." diyerek bozdu...

View this post on Instagram

Enigma “The Man “

A post shared by 〽️Meltem MİRALOĞLU 〽️ (@meltemmiraloglu) on

Bu arada arabayı süren de eşi galiba...

Kısacası kimin ne dediği pek de umurunda değil gibi görünüyor.

Peki, siz bu konuşulanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abucii-ciii-cii

mal mal işler

asli.unsal2

Yüzü hep asık la hiç memnuniyetsiz durumu var

dany

amerika da yaşama isteğim o kadar yüksek ki bende bir gün aynısını yapmaktan korkuyorum :D

hic-iste

İkisi de reşit insanlar. İster para için ister yatakta genç bir beden için birlikte olabilirler. İkisi de durumlarının farkında kimse kimseye aşık değil ama kimseye bir zararları da yok.

f.can

Oyunculuğa devam.. :) zaten hayat da bir oyun değil mi (!) ?

Görüş Bildir