Parktaki Çalışanlar Kıyafetinin Uygunsuz Olduğu Söylediği İçin Üstünü Değiştirmek Zorunda Kalan Kadın

2PAYLAŞIM

22 yaşındaki Alyssa Schueller, Disney World tema parkına eğlenceli bir gün geçirmek için gitmiş ancak personeller kendisine kıyafetinin uygunsuz olduğunu ve söylemiş ve üzerini değiştirmesi için kendisini zorlamış.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/weird-news...

Bir kadın, Disney World'de bluzu "uygunsuz" olduğu için kıyafetini değiştirmek zorunda kaldığını iddia etti.

Olay meydana geldiğinde 22 yaşındaki Alyssa Schueller ve ailesi Orlando, Florida'daki Disney World'ü ziyaret ediyordu. Tatile gelen Schueller, kendisine parkın kıyafet kurallarını ihlal ettiğini söyleyen bir personel ile karşı karşıya kaldığını iddia etti.

Alyssa Schueller'e kendi kıyafetlerinin arasından seçim yapmasına izin verilmemiş ve kurallara uygun giyindiğinden emin olmak için tişört satan hediyelik eşya dükkanına kadar personel kendisine eşlik etmiş.

Ne giydiğini ve olayı paylaştığı TikTok ise kısa bir süre içerisinde viral olmayı başarmış.

TikTok'ta da görüldüğü üzere kendisi ilk başta ince askılı bir üst giyiyor ancak daha sonrasında üzerinde 'Walt Disney World' yazan sarı bir tişört giyiyor.

Bu müdaheleden etkilenmediğini söyleyen tatilci, kurallara uymakla ilgili bir sorununun olmadığını ancak tuarlı bir şekilde uygulanmadığını dile getirmiş. "Uygunsuz gördükleri üstümden çok daha açık giyinen insanları gördüm ancak onlara hiçbir şey söylenmedi, benim yanıma personel verip yeni tişört aldığımdan emin olmak istediler.

Viral olan TikTok'un altına ise kendisine hem destek olan hem de Disney'i haklı bulan çeşitli yorumlar gelmiş.

"Bence sevinmelisin çünkü Disney'den bedava ürün aldın ve onları dolandırdın." 😂
"Etrafta dolaşan küçük çocuklar senin göğüslerini görmek zorunda değil."

Alyssa bu tema parkında kıyafet kuralı olduğunu bilmediğini ve bu kurala kızmadığını söylemiş.

Disney'in bu konuda yorum yapması bekleniyor...

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Bir Daha Asla Evlenmeyecekmiş! Yunus Kocası Öldükten Sonra Günlerce Yas Tutan Kadın - onedio.com
Bir Daha Asla Evlenmeyecekmiş! Yunus Kocası Öldükten Sonra Günlerce Yas Tutan Kadın - onedio.com
Neler Var Neler! Sevgililerinden Ayrılmak İçin Uydurdukları Birbirinden Şaşırtıcı Bahaneleri Paylaşan 20 Kişi - onedio.com
Neler Var Neler! Sevgililerinden Ayrılmak İçin Uydurdukları Birbirinden Şaşırtıcı Bahaneleri Paylaşan 20 Kişi - onedio.com
Gelen Müşterilerin Birbirinden İlginç İsteklerini Paylaşarak Hepimizi Dumur Eden 15 Dövme Sanatçısı - onedio.com
Gelen Müşterilerin Birbirinden İlginç İsteklerini Paylaşarak Hepimizi Dumur Eden 15 Dövme Sanatçısı - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selaminko-aleykumko

Donald Duck ile Mickey Mouse tahrik olmuş kızın memişlerden.

myturkoglu

iki ihtimal var; birincisi kıyafet kıza tam olarak uymuyordu o yüzden sağdan soldan göğüs ucu gözükecek kadar çıkıyordu göğüsler, ikinci ihtimal çocuklar için uygunsuz bir dövme var vücudunda. yoksa şu kıyafetten içeri sokmamaları mümkün değil. ha gerçekten olduysa böyle bir olay, o parktaki tüm sorumlulardan kan alacaklar demektir. kızda aklını kullanır dava açarsa güzel paralar indirir.

dr_geyik

Buna benzer bir olay Amerika'da bir havaalanında yaşanmıştı. Orada da kadının üzerinde sütyene benzeyen dantelli bir üst vardı. Burada mevzu şu: bu tarz alanlarda bikini ve iç çamaşırı ile gezmek yasak. Siz de üzerinizde son zamanlarda icad olmuş bikini ve sütyene benzeyen tuhaf kıyafetler giydiğinizde çalışanlar ister istemez arada kalıyorlar. Burada muhafazakarlık değil "paçozluk" durumuna karşı müesseseyi koruma çabası var. Batıdaki tatil bölgelerinde de mesela kamu alanlarında uyarı levhaları görürsünüz "No Shoes, No Shirt, No Service" diye. Yani denizden çıktığı gibi gelip orada oturmak adaba uygun değil kısaca. Kimse kadına "pardon memeniz görünüyor, insanların gözü kayıyor, abdestleri kaçıyor, aile var burada" demiş değil. Yani gelip de "Bakın Avrupa'da da yasaklar var, burada yapılsa ortalığı birbirine katarsınız bik bik bik" diye vızıldayan çomarlar seslerini kesebilirler.

sultan-sefa-merva

Gorun iste avrupaya ozenirsiniz kendi ulkenizi kucuk gorursunuz ama orada daha sert bu tip seyler .. olmaz olmaz demeyin ulkemize yada muslumanlara ozel degil bu adetler . Onlarda yapiyor

skadibitsingg

Özgürlükçü solcu kesim ne yazmış bakim/ AA bişe yazmamış! Daha yeni instagramda gördüm bu tiplerden birisi açmış böyle birde diyor ki bakıyorlar hayvanlar kadın görmemişler falan ya sen güzel gözükmek için giymiyor musun insanlar bakınca niye rahatsız oldun o zaman birde öyle iki yüzlüdür ki hoşuna giden çocuk baksa off bana bakıyor diye dibi düşer ama tipsiz fakir falan bakınca kadın görmemiş hayvan der bunlar iki yüzlü varlıklar bu arada kadınlar erkeklerden çok bakıyor açık giyinenlere onlarda sapık olsa gerek!

cubbelipalpatinehoca

Yorumu kesss: "Üniversitenin ilk yıllarında kimin eli kimin cebinde belli değil tuhaf bir ortama düştüm bir kaç kız ile tanıştım kimisi evine davet etti kimisi dışarıdayken öpmeye çalıştı hepsini reddettim çünkü kimse bilmese duymasa bile sadece cinsel arzularını tatmin etmek bana doğru gelmedi." hele ki özgürlükçü sol kesim diye başlayan şimdiki yorumunu da okuduktan sonra sormak lazım hangi tarikattansın diye? Ayrıca içten içe kadın düşmanı olduğun cümlelerinden belli ama azıp kudurunca kadın cinsine bakıp otuzbirini çekiyorsun değil mi? Şu durumda iki yüzlü olan kim acaba?

dr_geyik

Yukarıda yazdım işte bak öğren neymiş.

Görüş Bildir